Zehra Güneş'in aile fotoğrafı gündem oldu: Ülkenin boy ortalamasını yükseltiyorlar

Aleyna Gürgen
11.06.2024 - 23:51 | Son Güncellenme: 12.06.2024 - 00:13

Filenin Sultanları'ndan Zehra Güneş'in kız kardeşinin lise mezuniyetinde çekildiği aile fotoğrafı sosyal medyada defalarca paylaşıldı. İşte detaylar...

Zehra Güneş'in aile fotoğrafı gündem oldu: Ülkenin boy ortalamasını yükseltiyorlar

Zehra Güneş'in kız kardeşi Mina Güneş liseden mezun oldu. Güneş ailesinin mezuniyette çekildiği aile fotoğrafı ise gündem oldu. Milli voleybolcu ve ailesinin boyları dikkat çekti.

Güneş ailesi ülke boy ortalamasını yükseltiyor

Milli voleybolcu Zehra Güneş geçtiğimiz günlerde antrenman sırasında yaşadığı bir sakatlık ile gündeme gelmişti. Tedavi için İstanbul'a dönen Güneş, kendisi gibi voleybolcu olan kız kardeşinin lise mezuniyetine de katıldı. Güneş'in aile fotoğrafında annesi, babası ve kız kardeşlerinin uzun boyları ise olay oldu. Sosyal medyada kullanıcılar Güneş ailesinin fotoğrafına şu yorumları yaptı:

"Zehra 1.97’ymiş. Anaya babaya bak maşallah"

"Anne topuksuz 1.90 sanırım"

"Ülkenin boy ortalamasıni bu aile yükseltiyor haa"

Güneş'ten sakatlık açıklaması

Zehra Güneş, Türkiye'nin Güney Kore ile karşılaşacağı maç öncesi yapılan antrenmanda sakatlandı. Yaşadığı sakatlık ile sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Güneş şunları söyledi: "Her geçen gün daha iyi oluyorum; İstanbul’da kendimi hızla toparlayacağıma ve Paris’te takımımla birlikte olacağıma yürekten inanıyorum. Dualarınız, güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkür ederim. Paris’te görüşmek üzere..."

Zehra Güneş kimdir?

Voleybolcu Zehra Güneş 7 Temmuz 1999'da İstanbul, Kartal'da dünyaya geldi. Henüz 12 yaşındayken voleybola başlayan 24 yaşındaki orta oyuncu güncel olarak hem Filenin Sultanları'nda hem de Sultanlar Ligi ekibi VakıfBank'ta forma giyiyor.

Senin için hazırladığımız haberler