Zeljko Obradovic, Khimki maçı sonrası konuştu

24 Kasım 2017 23:40- Son Güncelleme - 24 Kasım 2017 23:40
Google news abonelik
Zeljko Obradovic, Khimki maçı sonrası konuştu

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Euroleague’de Khimki Moskova maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Obradovic, taraftarlara teşekkür etti. Ayrıca tecrübeli başantrenör, “Varlığımızı her zaman gösterdik” dedi.

“Varlığımızı her zaman gösterdik”

71-67’lik galibiyetten ötürü oyuncularını tebrik eden Obradovic, “Güzel atmosferden dolayı taraftarlara teşekkür ediyorum. İki farklı seri oynadık. İlk yarı daha iyiydik. İkinci yarıda da her zaman sorunlu şeyleri yaşadık. Çok fazla top kaybı yaptık. Savunmalarını iyi okuyamadık. Sonuç olarak önemli bir galibiyet. Şimdi önümüzdeki maçlara hazırlanmamız gerekiyor. İstatistiklere bakarsak, rakibimiz 27 kere üçlük atmışlar. Bu onların genel istatistiği. Onlar şut attığında mutluyum ki varlığımızı her zaman gösterdik. Bazılarını son dakikada attılar ama bu da basketbol.” diye konuştu.

Öte yandan Obradovic, Sloukas’ın durumu hakkında ise, “Sloukas’ın acıları vardı. Oynama hali yoktu. Ağrıları birkaç gündür devam ediyordu. Acıları artınca doktor oynamamasını uygun gördü.” açıklamasını yaptı.

Yaya Toure, kırmızı kart rekorunu eline aldı