AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Zeynep Bastık ile Tolga Akış neden boşanıyor? Tolga Akış kimdir?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 10 Haz 2022 - 16:42 / Son Güncelleme : 10 Haz 2022 - 17:21

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, eşi Tolga Akış ile boşanıyor. Peki neden boşanacaklar ve ne zaman evlendiler? Çocukları var mı ve Tolga Akış kimdir, kaç yaşında? İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

Son zamanların en çok dinlenilen şarkıcısı Zeyneğ Bastık, geçen sene Temmuz ayında kendi menajeri Tolga Akış ile evlenmişti. İkili bu sene ise boşanma kararı aldılar. Temmuz 2022 ayında boşanacak olan çift 1 yıl evli kaldılar. Peki neden boşanma kararı aldılar? İşte detaylar...

Zeynep Bastık ile Tolga Akış ne zaman evlendi?

Zeynep Bastık ile Tolga Akış, 3 yıllık beraberliğin ardından 7 Temmuz 2021’de Çeşme’de evlenmişti. 

Tolga Akış duyurdu

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Tolga Akıi, “Evet, iddia doğru. Biz boşanma kararını bir süre önce almıştık ama evden yeni taşındı. Aramızda dargınlık, küskünlük yok. Husumet asla yok. Evlilik herkesin kaldırabileceği bir şey olmayabilir. Benim hayatta en yakın arkadaşım Zeynep. Onun en yakın arkadaşı da benim. Birlikte çalışmaya devam ediyoruz, iki günde bir buluşuyoruz. Geleceğe yönelik planlarımız da var. Biz bambaşka bir bağ yaşıyoruz. Eş olmanın ötesinde bir ilişkimiz var.” ifadelerini kullandı.

İhanet mi edildi?

Tolga Akış, boşanmaya ihanetin mi yol açtığı sorusunu şöyle yanıtladı: “Biz evlilik işini kıvıramadık. Hiç aramız bozulmasın, tartışmayalım dedik. Mutlaka ihanet yüzünden bittiğini söyleyenler olacaktır. Ama benden de Zeynep’ten de öyle bir şey çıkmaz.” ifadeleini paylaştı.

''Zeyno'cuğum...''

Instagram hesabından da bir açıklama yapan Akış: "Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili ilk ve son iki cümle edeyim. Haber doğru fakat Zeynep benim sevgilim veya eşim değil, ailem. Evlilik işini çok beceremedik evet ama birlikte becerebildiğimiz çok fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olmaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeyno'cuğum..." ifadelerini kullandı.

Zeynep Bastık, Tolga Akış'tan sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bastık, ''Tolga, benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki; 4 sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya ve aile kalmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz!" açıklamasını yaptı.

Tolga Akış kimdir, kaç yaşında?

3 Ağustos 1984 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı ve ardından medyada iş hayatına başladı. Televizyon kanallarında prodüksiyon işi yaptı. 2005-2006 yıllarında Rock'n Coke Festivali'nde görev aldı.

Çeşitli reklam ajanslarında uzun yıllar görev yaptı. 2017 yılında kendi dijital ajansını kurdu. Reklam alanında faaliyetlerini sürdüren Tolga Akış, eşi Zeynep Bastık'ın videolarını hazırladı. Akış, Zeynep Bastık'ın 'Felaket' şarkısına çekilen videonun prodüksiyonunu gerçekleştirdi. Aynı zamanda Zeynep Bastık'ın menajerliğini yapan Tolga Akış, Zeynep Bastık'ı konserlerini de organize ediyordu.