AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Zeynep Sever Demirel: Volkan telefon numaramı istedi

İlk Yayınlanma : 23 Eki 2020 - 21:22 / Son Güncelleme : 23 Eki 2020 - 21:26

2009 Miss Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel, Fenerbahçeli eski kaleci ve eşi olan Volkan Demirel hakkında açıklamalarda bulundu.

Zeynep Sever Demirel: Volkan telefon numaramı istedi

2009 Miss Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel (31), Eylül 2010'da dünyaevine girdiği eski milli kaleci Volkan Demirel (38) ile tanışma hikayesini ilk kez anlattı.

"2009 yılında Belçika Güzeli seçildim. Ardından Kainat ve Dünya Güzellik yarışmalarına katıldım. Aslında Türkiye doğumluyum. Bu yüzden Türkçem daha iyi. 12 yaşımda ailemle birlikte Belçika’ya taşındık, evlenene kadar da Belçika’da kaldık. Belçika vatandaşlığımız var, ailem orada yaşıyor."

"Türkiye’ye gelme olayım tam bir romantizm. Evlendim ve Türkiye’ye taşındım (gülüyor). Ablam Türkiye’de yaşıyor, biz de yaz ayları tatile Türkiye’ye geliyoruz. Lise öğrencisiyim o zamanlar. İstanbul’a geldiğim bir yaz arkadaşımızın doğum günü vardı. Tesadüf eseri Volkan da aynı mekanda ve çocuğu tanıyor."

"Volkan beni gördü, telefon numaramı istedi. Tabii ‘futbolcu’ denince geri adım attım. Volkan’ı tanıyordum, bildiğim bir isimdi o yüzden istemedim. Facebook'tan ekledi, MSN’den ekledi. Ben hala direniyorum."

"Taktik-maktik yok, futbolcu olması gerçekten korkutuyor. Biraz zaman geçti, konuşmaya başladık. Bir sene sonra Türkiye’ye geldim, görüştük. Volkan kendini bana kanıtladı. Bu şekilde başladı ilişkimiz. Şimdi 10 yılı geride bıraktık." (Milliyet - Cadde)