Zion Williamson: "5 yaşında hissediyorum"

NBA'in genç süper yıldız adayları arasında gösterilen Zion Williamson, Orlando'da devam edecek lig öncesinde açıklamalarda bulundu.
11 Temmuz 2020 16:49- Son Güncelleme - 11 Temmuz 2020 16:51
Google news abonelik

AJANSSPOR - DIŞ HABER

Daha lige girmeden tüm ABD'nin gözünün üstünde olduğu Zion Williamson, New Orleans Pelicans ile çıktığı maçlarda sakatlıktan döndüğü için kısıtlı süreye rağmen iyi performanslar göstermişti.

Merakla bekleniyor

30 Temmuz'da pandemi arası sonrası yeniden başlayacak olan NBA'de New Orleans Pelicans, Batı Konferansı'nda playoff yarışı veren takımlar arasında bulunuyor. Genç bir nüveye sahip olan Pelicans'ta en çok Zion Williamson'ın pandemi sonrası performansı merak ediliyor.

"5 yaşında gibi hissediyorum"

Karantinanın kendisine iyi geldiğini ifade eden Zion Williamson, "Yeniden 5 yaşındaymışım gibi hissediyorum. Vücudumu yeniden şekle sokmak, her şeye yeniden başlamak ve yeniden öğrenmek için güzel bir süreç oldu." ifadelerini kullandı.

Ortalama 23 sayı attı

Sezon başındaki sakatlığı nedeniyle New Orleans Pelicans formasıyla 19 maça çıkabilen Zion Williamson, bu 19 maçta 23.6 sayı, 6.8 ribaund ve 2.2 asist ortalamaları ile mücadele etti.