• Diğerleri

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme nasıl yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme başvuruları koronavirüs mağdurları tarafından sorgulanıyor. Ziraat Bankası kredi borç ertleme ile ilgili bilgilendirme yayınladı. İşte, ziraat bankası ihtiyaç kredisi erteleme bilgileri
30 Mart 2020 15:53- Son Güncelleme - 30 Mart 2020 15:53
Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme nasıl yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi erteleme nasıl yapılır? ihtiyaç kredisi alanlar tarafından araştırılmakta. Koronavirüs sebebi ile çalışamayan vatandaşlar Ziraat Bankası'ndan aldıkları ihtiyaç kredisi borçlarını erteleyebilecek.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ERTELEME NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası, 31 Mart'ta ödenmesi gereken dönem sonu taksit, faiz ve anaparasını ödeyemeyen firma ve bireysel müşterilerin talepleri üzerine söz konusu ödemeleri öteleyecek.

Nakit akışı bozulduğu için ödeme sorunu yaşayan müşterilerin mevcut kredilerini 6 aya kadar ödemesiz dönem olmak üzere, turizm gibi dönemsel faaliyeti olan sektörlerde ise 12 aya kadar ilave süre tanınmak suretiyle, uygun vadeli yapılandırma sağlayacak banka, personel maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden ödeyen firmaların şubat ayı sonu itibarıyla mevcut istihdamlarını azaltmamaları kaydıyla gelecek 3 aylık personel maaş gideri kadar ilave limit imkanı verecek.

Ziraat Bankası, işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılamak üzere banka kurumsal kredi kartı ve DBS limiti bulunan müşterilerin kurumsal kart limitlerinin artırılması tedbirlerini uygulayacak.

.

Crystal Palace - Everton (0-0) - Maç Özeti - Premier League 2018/19