Zonguldak için İkindi namazı saat kaçta? Vakti ne zaman? Ezan saati Yarın 25 Ocak Pazartesi 2021

Yarın 25 Ocak Pazartesi Zonguldak için İkindi ezanı saat kaçta okunuyor, camide kaçta kılınır? Namaz ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar, Zonguldak İkindi namazı camide kaçta kılınıyor? şeklinde arama yapıyor. İkindi namazı nasıl kılınır kaç rekat bilgisine haberimizden ulaşabilirsiniz.
24 Ocak 2021 00:23- Son Güncelleme - 24 Ocak 2021 00:23
Google news abonelik

Diyanet işleri başkanlığı Zonguldak İkindi namazı vakti saat kaçta

Namaz ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlar, Zonguldak namaz vakitlerini araştırıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın açıklamasına göre, Zonguldak İkindi namazı saat kaçta kılınıyor? işte detaylar...
Pek çok vatandaş, namaz ibadetini yerine getirmek için ‘Zonguldak İkindi namazı camide saat kaçta kılınıyor, ezan saat kaçta okunuyor? İkindi namazı saat kaça kadar kılınır’ araştırması yapıyor.Diyanet İşleri Başkanlığı’nın açıkladığı Zonguldak İkindi namazı vakti ve saatine haberimizden ulaşabilirsiniz.
Zonguldak İkindi namazı saati 15:49 / 25 Ocak Pazartesi 2021

İkindi namazı nasıl kılınır kaç rekat

İkindi namazı; 4 rekâtlık bir sünnet ile 4 rekatlık bir farz namazından meydana gelen ikindi namazı toplam 8 rekattan oluşmaktadır.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!