AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

18 Eylül 2021, Cumartesi yayın akışı
  • 01:00
    Golf Eurosport 2
    2.Gün
    Eurosport 2
  • 01:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Artı
    TRT Spor
  • 02:00
    Futbol Bilyoner TV
    Miami FC - NY Red Bulls
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Basketbol NBA TV
    Chicago Sky - Las Vegas Aces
    NBA TV
  • 03:00
    Dövüş Sporları, S Sport 2, S Sport Plus
    WWE Smackdown
    S Sport 2
  • 03:00
    Dövüş Sporları Fight Box
    Ukrayna
    Fight Box
  • 04:38
    Beyzbol MLB Youtube
    LA Angels - Oakland Athletics
    MLB Youtube
  • 05:00
    Basketbol NBA TV
    Seattle Storm - Phoenix Mercury
    NBA TV
  • 07:00
    Programlar A Spor
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 09:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    Yeni Gün
    beIN Sports Haber
  • 12:00
    Güreş Yayın Yok
    İstanbul
    Yayın Yok
  • 12:00
    Programlar A Spor
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    Futbol Bilyoner TV
    Chiba - Ehime
    Bilyoner TV
  • 12:00
    Futbol Bilyoner TV
    Kofu - Omiya Ardija
    Bilyoner TV
  • 12:00
    Futbol Bilyoner TV
    Tochigi - Mito
    Bilyoner TV
  • 12:00
    Basketbol Tofaş Youtube
    5.lik Maçı
    Tofaş Youtube
  • 12:30
    Futbol 1 Play Sports Youtube
    Tampines - Young Lions
    1 Play Sports Youtube
  • 12:30
    Futbol 1 Play Sports Youtube
    Tanjong Pagar - Hougang
    1 Play Sports Youtube
  • 13:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Lig Merkezi
    beIN Sports Haber
  • 13:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Balıkesir BB - Antalya Güneşi
    TBF TV Youtube
  • 13:00
    Programlar, S Sport Plus, S Sport
    Premier Show
    S Sport Plus
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Iwata - Okayama
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Machida - V Varen Nagasaki
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ryukyu - Kusatsu
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Yamagata - Kyoto
    Bilyoner TV
  • 13:30
    Futbol Bein Sports 1
    Sivasspor - Gaziantep FK
    Bein Sports 1
  • 13:30
    Basketbol TBF TV Youtube
    Fethiye Bld. - Final Spor
    TBF TV Youtube
  • 13:30
    Kayaklı Koşu Bein Sports beIN Connect
    Jersey
    Bein Sports beIN Connect
  • 14:00
    Programlar A Spor
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:00
    Futbol Bilyoner TV
    Norrby - Trelleborgs
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Bisiklet Eurosport 2
    5.Etap
    Eurosport 2
  • 14:00
    Basketbol NTV Spor Youtube
    5.lik Maçı
    NTV Spor Youtube
  • 14:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    F.Düsseldorf - Jahn Regensburg
    Bein Sports beIN Connect
  • 14:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Sandhausen - Heidenheim
    Bein Sports beIN Connect
  • 14:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Holstein Kiel - Hannover 96
    Bein Sports beIN Connect
  • 14:30
    Futbol, S Sport Plus, S Sport
    Wolverhampton - Brentford
    S Sport Plus
  • 14:30
    Futbol Bein Sports Max 2
    Hull City - Sheffield Utd
    Bein Sports Max 2
  • 15:00
    Basketbol Pınar Karşıyaka Youtube
    3.lük
    Pınar Karşıyaka Youtube
  • 15:00
    Futbol, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
    Rayo Vallecano - Getafe
    Spor Smart
  • 15:00
    Programlar A Spor
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    HIFK Helsinki - Mariehamn
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Basketbol Tofaş Youtube
    3.lük Maçı
    Tofaş Youtube
  • 15:10
    Motosiklet, S Sport 2, S Sport Plus
    Sıralama Turları
    S Sport 2
  • 15:15
    Basketbol TBF TV Youtube
    Manisa BB - Bornova Bld.
    TBF TV Youtube
  • 15:45
    Basketbol TBF TV Youtube
    İTÜ - Samsunspor
    TBF TV Youtube
  • 15:45
    Motosiklet Eurosport
    La Castellet
    Eurosport
  • 16:00
    Futbol, S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Genoa - Fiorentina
    S Sport 2
  • 16:00
    Futbol Bein Sports 1
    Kasımpaşa - Trabzonspor
    Bein Sports 1
  • 16:00
    Futbol, TRT Spor, Bein Sports Max 1
    Eyüpspor - BB Erzurumspor
    TRT Spor
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Eskilstuna United - Vasalunds
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Bisiklet Eurosport 2
    3.Etap
    Eurosport 2
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Degerfors - Sirius
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Brage - Gais
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Malmö - Djurgarden
    Bilyoner TV
  • 16:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Arminia Bielefeld - Hoffenheim
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Augsburg - Monchengladbach
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Bayern Münih - Bochum
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Mainz - Freiburg
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Basketbol NTV Spor Youtube
    3.lük Maçı
    NTV Spor Youtube
  • 17:00
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Ibiza - Real Oviedo
    La Liga 123 Youtube
  • 17:00
    Basketbol S Sport Plus
    Ratiopharm Ulm - Anadolu Efes
    S Sport Plus
  • 17:00
    Futbol CBC Sport
    Zira - Sabah Bakü
    CBC Sport
  • 17:00
    Futbol, S Sport Plus, S Sport
    Manchester City - Southampton
    S Sport Plus
  • 17:00
    Futbol, A Spor, S Sport Plus
    Liverpool - Crystal Palace
    A Spor
  • 17:00
    Futbol CBC Sport
    Qabala - Sebail
    CBC Sport
  • 17:00
    Futbol S Sport Plus
    Burnley - Arsenal
    S Sport Plus
  • 17:00
    Futbol S Sport Plus
    Norwich City - Watford
    S Sport Plus
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Haka - Ilves
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    KTP - KuPS
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Lahti - Oulu
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    SJK - Inter Turku
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Bisiklet Eurosport 2
    Belçika
    Eurosport 2
  • 17:00
    Futbol Bein Sports beIN Connect
    Preston - WBA
    Bein Sports beIN Connect
  • 17:15
    Futbol, S Sport Plus, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
    Atletico Madrid - Athletic Bilbao
    S Sport Plus
  • 17:15
    Futbol Bilyoner TV
    Oostende - Beerschot
    Bilyoner TV
  • 17:30
    Basketbol Pınar Karşıyaka Youtube
    Final
    Pınar Karşıyaka Youtube
  • 17:30
    Basketbol TBF TV Youtube
    Mersin BB - Konyaspor
    TBF TV Youtube
  • 17:30
    Futbol Bilyoner TV
    Heerenveen - Fortuna Sittard
    Bilyoner TV
  • 17:30
    Futbol Bilyoner TV
    Famalicao - Maritimo
    Bilyoner TV
  • 17:45
    Futbol Bilyoner TV
    Al Wasl - Al Wahda
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Programlar beIN Sports Haber
    beIN Ana Haber
    beIN Sports Haber
  • 18:00
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Lens - Lille
    Bein Sports beIN Connect
  • 18:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Mamak Bld. - Akhisar Bel
    TBF TV Youtube
  • 18:00
    Basketbol Tofaş Youtube
    Final
    Tofaş Youtube
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Slaven Belupo - Istra 1961
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Sundsvall - Landskrona
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Hacken - Mjallby
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol, S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Inter - Bologna
    S Sport 2
  • 19:00
    Basketbol NTV
    Finaller
    NTV
  • 19:00
    Programlar A Spor
    Skorbord
    A Spor
  • 19:00
    Futbol Bein Sports 2
    Adana Demirspor - Ç.Rizespor
    Bein Sports 2
  • 19:00
    Futbol, TRT Spor, Bein Sports Max 1
    Manisa FK - Bandırmaspor
    TRT Spor
  • 19:00
    Futbol Bein Sports 1
    Antalyaspor - Beşiktaş
    Bein Sports 1
  • 19:05
    Programlar GS TV
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Programlar FB TV
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:15
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Leganes - Amorebieta
    La Liga 123 Youtube
  • 19:15
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Real Zaragoza - Real Sociedad B
    La Liga 123 Youtube
  • 19:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Köln - Leipzig
    Bein Sports beIN Connect
  • 19:30
    Futbol, S Sport Plus, S Sport
    Aston Villa - Everton
    S Sport Plus
  • 19:30
    Futbol, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
    Elche - Levante
    Spor Smart
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    Mechelen - Leuven
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    St.Gilloise - Zulte Waregem
    Bilyoner TV
  • 19:45
    Basketbol TBF TV Youtube
    Gemlik Basket - OGM Orman
    TBF TV Youtube
  • 19:45
    Futbol Bilyoner TV
    Willem II - Groningen
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Basketbol S Sport Plus
    Panathinaikos - Partizan
    S Sport Plus
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Belenenses - Gil Vicente
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Dubai - Al Sharjah
    Bilyoner TV
  • 20:05
    Futbol Bilyoner TV
    Sibenik - Lokomotiv Zagreb
    Bilyoner TV
  • 20:15
    Basketbol TBF TV Youtube
    TED Kolejliler - Kocaeli Basket
    TBF TV Youtube
  • 20:55
    Programlar NTV
    N Futbol
    NTV
  • 21:00
    Programlar A Spor
    Takım Oyunu
    A Spor
  • 21:00
    Futbol, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Ajax - Cambuur
    S Sport Plus
  • 21:00
    Hentbol Bein Sports 4
    Dunkerque - Nantes
    Bein Sports 4
  • 21:30
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Girona - Valladolid
    La Liga 123 Youtube
  • 21:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Werder Bremen - Hamburg
    Bein Sports beIN Connect
  • 21:45
    Futbol, S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Salernitana - Atalanta
    S Sport 2
  • 21:45
    Futbol, Tivibu Spor 2, Bilyoner TV
    Charleroi - Club Brugge
    Tivibu Spor 2
  • 21:45
    Futbol Bilyoner TV
    Sligo Rovers - Shamrock Rovers
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    St. Etienne - Bordeaux
    Bein Sports beIN Connect
  • 22:00
    Futbol, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
    Alaves - Osasuna
    Spor Smart
  • 22:00
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Cartagena - Lugo
    La Liga 123 Youtube
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Utrecht - RKC Waalwijk
    Bilyoner TV
  • 22:30
    Futbol Bilyoner TV
    Arouca - Guimaraes
    Bilyoner TV
  • 22:30
    Futbol Bilyoner TV
    Atlanta United - DC United
    Bilyoner TV
  • 23:30
    Programlar A Spor
    Son Sayfa Hafta Sonu
    A Spor
  • 23:30
    Programlar Beyaz TV
    Beyaz Futbol
    Beyaz TV
Spor Rehberi verileri sporekrani.com'dan sağlanmaktadır.