AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

  • 00:00
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Sonu
    Bein Sports 1
  • 00:00
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    Avrupa Ligi Maç Sonu
    Bein Sports 1
  • 00:00
    WTA Charleston - Bein Sports Max 2 -
    M.Brengle - A.Sharma
    Bein Sports Max 2
  • 00:30
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Artı
    TRT Spor HD
  • 01:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Son Sayfa Gece
    A Spor
  • 02:00
    WNBA Draft - NBA TV HD -
    New York
    NBA TV HD
  • 02:00
    Peru Primera-Apertura - Bilyoner TV -
    Cajamarca - Melgar
    Bilyoner TV
  • 02:00
    WTA Charleston - Bein Sports beIN Connect -
    E.Navarro - L.Fruhvirtova
    Bein Sports beIN Connect
  • 02:30
    NBA - S Sport Plus -
    Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks
    S Sport Plus
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Cleveland Cavaliers - GS Warriors
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Concacaf Şampiyonlar Ligi - Bilyoner TV -
    Columbus Crew - Esteli
    Bilyoner TV
  • 03:10
    Arjantin Primera Nacional - Bilyoner TV -
    Alvarado - Temperley
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Libertadores - Bilyoner TV -
    Junior - Bolivar
    Bilyoner TV
  • 05:00
    Concacaf Şampiyonlar Ligi - Bilyoner TV -
    Monterrey - Atletico Pantoja
    Bilyoner TV
  • 05:00
    NBA - NBA TV HD -
    Phoenix Suns - Sacramento Kings
    NBA TV HD
  • 05:00
    NBA - S Sport Plus -
    LA Lakers - Boston Celtics
    S Sport Plus
  • 07:00
    Spor Programı - A Spor -
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    İlk Baskı
    TRT Spor HD
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 07:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 09:15
    Buz Pateni World Trophy - Eurosport 2 -
    Japonya
    Eurosport 2
  • 09:15
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    TFF 1. Lig
    TRT Spor HD
  • 09:45
    Goller - TRT Spor HD -
    Almanya Bundesliga
    TRT Spor HD
  • 10:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günaydın Galatasaray
    GS TV
  • 10:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 10:35
    Buz Pateni World Trophy - Eurosport 2 -
    Osaka
    Eurosport 2
  • 11:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Spor Gazetesi
    Tivibu Spor
  • 11:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Manşet
    TRT Spor HD
  • 11:00
    TVF Erkekler 1. Lig Play-Off Yarı Final - TVF Voleybol TV Youtube -
    Cizre Bld. - Kula Bld.
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 12:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    ATP Monte Carlo - S Sport Plus -
    Çeyrek Final
    S Sport Plus
  • 12:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 12:00
    Buz Pateni World Trophy - Eurosport 2 -
    3.Yayın
    Eurosport 2
  • 12:00
    Formula 1 İtalya GP - S Sport Plus -
    1. Antrenman Turları
    S Sport Plus
  • 12:05
    Avustralya A Ligi - My FootbALL Youtube -
    WS Wanderers - Brisbane Roar
    My FootbALL Youtube
  • 12:10
    Spor Programı 6.Etap - TRT Spor 2 -
    Öğlen Spor Haberleri
    TRT Spor 2
  • 12:25
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    Süper Lig
    TRT Spor HD
  • 12:30
    Avustralya NBL - Bilyoner TV -
    NZ Breakers - The Hawks
    Bilyoner TV
  • 12:40
    Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 6.Etap - TRT Spor 2 -
    Fethiye / Marmaris
    TRT Spor 2
  • 13:00
    TVF Erkekler 1. Lig Play-Off Yarı Final - TVF Voleybol TV Youtube -
    Milas Bld. - Hatay BB
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Sapporo - Yokohama Marinos
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 13:00
    Basketbol Programı - S Sport Plus -
    NBA Günlüğü
    S Sport Plus
  • 13:45
    Goller - TRT Spor HD -
    İngiltere Premier Lig
    TRT Spor HD
  • 14:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günün Ortası
    GS TV
  • 14:00
    Spor Programı - A Spor -
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Stüdyosu
    TRT Spor HD
  • 14:00
    Spor Programı - Spor Smart -
    Haber 14
    Spor Smart
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 14:30
    Avustralya NBL - Bilyoner TV -
    Perth Wildcats - Melbourne United
    Bilyoner TV
  • 15:00
    FIBA Şampiyonlar Ligi - FIBA ŞL Youtube -
    Final 8 Kura Çekimi
    FIBA ŞL Youtube
  • 15:00
    Valencia Bisiklet Turu - Eurosport -
    3.Etap
    Eurosport
  • 15:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:30
    Singapur Premier Ligi - 1 Play Sports Youtube -
    Tampines - Geylang
    1 Play Sports Youtube
  • 15:30
    Formula 1 İtalya GP - S Sport Plus -
    2. Antrenman Turları
    S Sport Plus
  • 15:30
    TVF Erkekler 1. Lig Play-Off Yarı Final - TVF Voleybol TV Youtube -
    Saint Joseph - Akkuş Bld.
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 16:00
    Futbol Programı - Tivibu Spor -
    Premier Lig Raporu
    Tivibu Spor
  • 16:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Gündem Futbol
    TRT Spor HD
  • 16:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 2 -
    Konyaspor - Kayserispor
    Bein Sports 2
  • 16:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Gençlerbirliği - Sivasspor
    Bein Sports 1
  • 16:00
    Euroleague Kadınlar Final Four Yarı Final - FB TV -
    Fenerbahçe - Ekaterinburg
    FB TV
  • 17:00
    Azerbaycan Premier Ligi - CBC Sport -
    Sebail - Karabağ
    CBC Sport
  • 17:00
    Hırvatistan 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Varazdin - Sibenik
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Macaristan - İtalya
    EHF TV
  • 17:00
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    Sanal Direktör
    Bein Sports 1
  • 17:00
    Spor Programı - Spor Smart -
    Haber 17
    Spor Smart
  • 17:25
    Kadınlar Dünya Hentbol Şampiyonası Elemeleri Play Off - TRT Spor HD -
    Türkiye - Rusya
    TRT Spor HD
  • 17:30
    TVF Erkekler 1. Lig Play-Off Yarı Final - TVF Voleybol TV Youtube -
    Yeni Kızıltepe Spor - Alanya Bld.
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 17:45
    Slovenya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Aluminij - Maribor
    Bilyoner TV
  • 17:55
    Avrupa Judo Şampiyonası - TRT Spor 2 -
    Portekiz
    TRT Spor 2
  • 18:00
    Belarus Vysshaya Liga - Bilyoner TV -
    Sputnik - Isloch Minsk
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Futbol Programı - Spor Smart -
    Banko Futbol
    Spor Smart
  • 18:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Spor Programı - A Spor -
    Ana Haber
    A Spor
  • 19:00
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    Tsmoki Minsk - BC Enisey
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Çekya 1.Ligi - Bilyoner TV -
    Bohemians 1905 - Banik Ostrava
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    NEC Nijmegen - Jong AZ
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Podbeskidzie - Pogon Szczecin
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 2 -
    Antalyaspor - Ç.Rizespor
    Bein Sports 2
  • 19:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Beşiktaş - Ankaragücü
    Bein Sports 1
  • 19:00
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Karadağ - Belarus
    EHF TV
  • 19:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Skorbord
    A Spor
  • 19:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Dakika Skor
    TRT Spor HD
  • 19:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Dünyadan Haberler
    beIN Sports Haber
  • 19:05
    Hırvatistan 1. Ligi - Bilyoner TV -
    ND Gorica - Slaven Belupo
    Bilyoner TV
  • 19:05
    Spor Programı - GS TV -
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Spor Programı - FB TV -
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:10
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Avusturya - Polonya
    EHF TV
  • 19:15
    Azerbaycan Premier Ligi - CBC Sport -
    Sumqayit - Qabala
    CBC Sport
  • 19:30
    İspanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    SP Burgos - Joventut Badalona
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Almanya Bundesliga 2 - Bilyoner TV -
    Braunschweig - Paderborn
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Almanya Bundesliga 2 - S Sport 2 -
    Darmstadt 98 - Greuther Fürth
    S Sport 2
  • 19:30
    Futbol Programı - Tivibu Spor -
    FA Cup Review Show
    Tivibu Spor
  • 20:00
    Basketbol Süper Ligi - Tivibu Spor 2 -
    Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes
    Tivibu Spor 2
  • 20:00
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Newcastle Eagles - Leicester Riders
    Bilyoner TV
  • 20:00
    İngiltere Championship - Bein Sports 4 -
    Reading - Cardiff City
    Bein Sports 4
  • 20:00
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Fuenlabrada - Sabadell
    La Liga 123 Youtube
  • 20:00
    Slovenya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Mura - NK Celje
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Programı - S Sport Plus -
    Çift Forvet
    S Sport Plus
  • 20:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sosyal Medya
    beIN Sports Haber
  • 20:00
    Voleybol Programı 6.Etap - TRT Spor 2 -
    Kupaya Doğru
    TRT Spor 2
  • 20:30
    Futbol Programı - Tivibu Spor -
    Total Futbol
    Tivibu Spor
  • 20:30
    TVF Sultanlar Ligi Play-Off Final - TRT Spor 2 -
    Vakıfbank - Fenerbahçe Opet
    TRT Spor 2
  • 20:45
    Portekiz Liga NOS - Bilyoner TV -
    Boavista - Paços Ferreira
    Bilyoner TV
  • 20:45
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Stadyum
    TRT Spor HD
  • 20:45
    Belarus Vysshaya Liga - Bilyoner TV -
    FC Vitebsk - Slutsk
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Oss - Maastricht
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Artı Futbol
    A Spor
  • 21:00
    Fransa Hentbol Ligi - Bein Sports Max 1 -
    St.Raphael - Nimes
    Bein Sports Max 1
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    SC Telstar - Excelsior
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Roda - NAC Breda
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Eindhoven - Ajax
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Jong Utrecht - Volendam
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Dordrecht - Den Bosch
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Cambuur - Helmond
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Belçika 1. B Ligi - Bilyoner TV -
    Club Brugge U23 - St.Gilloise
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Euroleague Kadınlar Final Four Yarı Final - FIBA TV -
    Avenida - Sopron
    FIBA TV
  • 21:00
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    London Lions - Surrey Scorchers
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Hırvatistan 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Hajduk Split - Osijek
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Gornik Zabrze - Slask Wroclaw
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Bristol Flyers - Sheffield Sharks
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Arjantin Copa Liga Profesional - Bilyoner TV -
    Talleres Cordoba - Santa Fe
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Almanya Bundesliga - S Sport 2 -
    Leipzig - Hoffenheim
    S Sport 2
  • 21:30
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Glasgow Rocks - Manchester Giants
    Bilyoner TV
  • 22:00
    NBA - S Sport Plus -
    Utah Jazz - Indiana Pacers
    S Sport Plus
  • 22:00
    Fransa Ligue 1 - Bein Sports 4 -
    Lille - Montpellier
    Bein Sports 4
  • 22:00
    İngiltere Premier Lig - S Sport Plus -
    Everton - Tottenham
    S Sport Plus
  • 22:00
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Girona - Real Zaragoza
    La Liga 123 Youtube
  • 22:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Spal - Ascoli
    Bilyoner TV
  • 22:00
    RBC Heritage Golf Turnuvası - Eurosport 2 -
    2.Gün
    Eurosport 2
  • 22:00
    Futbol Programı - Tivibu Spor -
    Orta Nokta
    Tivibu Spor
  • 22:15
    İspanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Valencia Basket - Obradoiro CAB
    Bilyoner TV
  • 23:00
    Portekiz Liga NOS - S Sport Plus -
    Farense - Sporting Lisbon
    S Sport Plus
  • 23:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber
  • 23:30
    Futbol Programı - TV100 -
    Var Odası
    TV100