AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

  • 00:00
    Şili Primera Ligi - Bilyoner TV -
    Deportes La Serena - Curico Unido
    Bilyoner TV
  • 00:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Son Sayfa
    A Spor
  • 00:30
    Arjantin Copa Liga Profesional - Bilyoner TV -
    Velez Sarsfield - Santa Fe
    Bilyoner TV
  • 01:00
    NBA - S Sport Plus -
    Boston Celtics - Charlotte Hornets
    S Sport Plus
  • 01:00
    Meksika Premier Ligi - Clausura - Bilyoner TV -
    Guadalajara - Santos Laguna
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Spor Programı - TV 360 -
    Spor Gecesi
    TV 360
  • 02:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies
    Bilyoner TV
  • 02:00
    Paraguay 1. Ligi - Apertura - Bilyoner TV -
    Cerro Porteno - Sol De America
    Bilyoner TV
  • 02:15
    Şili Primera Ligi - Bilyoner TV -
    Universidad Catolica - Palestino
    Bilyoner TV
  • 02:30
    NBA - Bilyoner TV -
    Atlanta Hawks - GS Warriors
    Bilyoner TV
  • 03:00
    NBA - NBA TV HD -
    Houston Rockets - NO Pelicans
    NBA TV HD
  • 03:00
    Arjantin Copa Liga Profesional - Bilyoner TV -
    Racing Club - Godoy Cruz
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Meksika Premier Ligi - Clausura - Bilyoner TV -
    Queretaro - Tigres
    Bilyoner TV
  • 04:30
    Şili Primera Ligi - Bilyoner TV -
    O'Higgins - Audax Ital.
    Bilyoner TV
  • 05:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Denver Nuggets - Orlando Magic
    Bilyoner TV
  • 05:05
    Meksika Premier Ligi - Clausura - Bilyoner TV -
    Leon - Toluca
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 07:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    İlk Baskı
    TRT Spor HD
  • 07:00
    Spor Programı - A Spor -
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:30
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Sichuan - Zhejiang Chouzhou
    Bilyoner TV
  • 09:15
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    Süper Lig
    TRT Spor HD
  • 09:30
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    TFF 1. Lig
    TRT Spor HD
  • 10:00
    Curling Erkekler 1. Lig - Curling TV -
    Eco SK - Narman 18 Mart
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Erkekler 1. Lig - Curling TV -
    Tekirdağ Curling - Kocaeli Gençlik
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Kadınlar 1. Lig - Curling TV -
    Eco SK - Erzurum Albayraklar
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Kadınlar 1. Lig - Curling TV -
    Trabzon TEİAŞ - Erzurum Curling Akademi
    Curling TV
  • 10:00
    Erkekler Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Çelebi SK - Çığ SK
    Curling TV
  • 10:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günaydın Galatasaray
    GS TV
  • 10:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 10:05
    Avustralya A Ligi - My FootbALL Youtube -
    Newcastle Jets - Western United
    My FootbALL Youtube
  • 10:30
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Beijing - Guangdong
    Bilyoner TV
  • 11:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Manşet
    TRT Spor HD
  • 11:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Spor Gazetesi
    Tivibu Spor
  • 11:00
    Futbol Programı - beIN Sports Haber -
    beIN Manşet
    beIN Sports Haber
  • 11:30
    Spor Programı - FB TV -
    7'de Dokuz
    FB TV
  • 11:45
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Öğlen Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 12:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 12:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:10
    Avustralya A Ligi - My FootbALL Youtube -
    Wellington Phoenix - Melbourne City
    My FootbALL Youtube
  • 12:30
    Avustralya NBL Ertelendi - Yayın Yok -
    Brisbane Bullets - Perth Wildcats
    Yayın Yok
  • 13:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 13:00
    Basketbol Programı - S Sport Plus -
    NBA Günlüğü
    S Sport Plus
  • 13:15
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    NEC Nijmegen - SC Telstar
    Bilyoner TV
  • 13:30
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Gornik Zabrze - Warta
    Bilyoner TV
  • 13:30
    Voleybol Programı - TRT Spor 2 -
    Set Sayısı
    TRT Spor 2
  • 14:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günün Ortası
    GS TV
  • 14:00
    Spor Programı - A Spor -
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Stüdyosu
    TRT Spor HD
  • 14:00
    Spor Programı - Spor Smart -
    Haber 14
    Spor Smart
  • 14:00
    TVF Sultanlar Ligi Play-Off Yarı Final - TRT Spor 2 -
    Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı
    TRT Spor 2
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 14:30
    Belçika Pro League - Bilyoner TV -
    Leuven - Genk
    Bilyoner TV
  • 14:30
    İngiltere Championship - Bein Sports 4 -
    Middlesbrough - Watford
    Bein Sports 4
  • 14:35
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Shenzhen - Shanghai
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Fujian - Shanxi Zhongyu
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Danimarka Süper Ligi - Bilyoner TV -
    Aalborg - Sonderjyske
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:30
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Cambuur - Excelsior
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Dordrecht - Eindhoven
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Helmond - Ajax
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Jong AZ - Den Bosch
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Jong PSV - Maastricht
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Jong Utrecht - De Graafschap
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    NAC Breda - G.A. Eagles
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Oss - Volendam
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Gündem Futbol
    TRT Spor HD
  • 16:00
    Kadınlar Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Kuzey Yamacı SK - Narman SK
    Curling TV
  • 16:00
    Kadınlar Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Erzurum GSK - Erzurum TEİAŞ
    Curling TV
  • 16:00
    Curling Erkekler 2. Lig - Curling TV -
    Trabzon TEİAŞ - 3200 Akademi SK
    Curling TV
  • 16:00
    Erkekler Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Erzurum GSK - Kuzey Yamacı SK
    Curling TV
  • 16:00
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Podbeskidzie - Wisla Plock
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final Ertelendi - Yayın Yok -
    Galatasaray - Nesibe Aydın
    Yayın Yok
  • 16:00
    Curling Erkekler 2. Lig - Curling TV -
    Saltuk Akademi - Narman SK
    Curling TV
  • 16:30
    Bask Bölgesi Bisiklet Turu - Eurosport -
    1.Etap
    Eurosport
  • 16:45
    Futbol Programı - FB TV -
    Maça Doğru
    FB TV
  • 17:00
    IWF Avrupa Halter Şampiyonası - Eurosport 2 -
    Moskova
    Eurosport 2
  • 17:00
    TVF Sultanlar Ligi Play-Off Yarı Final - TRT Spor 2 -
    Vakıfbank - THY
    TRT Spor 2
  • 17:00
    Spor Programı - Spor Smart -
    Haber 17
    Spor Smart
  • 17:00
    İngiltere Championship - Bein Sports 2 -
    Rotherham - Wycombe
    Bein Sports 2
  • 17:00
    İsviçre Süper Ligi - Bilyoner TV -
    Basel - Vaduz
    Bilyoner TV
  • 17:00
    İngiltere EFL League 1 - Bein Sports 4 -
    Peterborough - Sunderland
    Bein Sports 4
  • 17:00
    Danimarka Süper Ligi - Bilyoner TV -
    Kopenhag - Randers
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Belçika Pro League - Bilyoner TV -
    Zulte Waregem - KAS Eupen
    Bilyoner TV
  • 17:45
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Roda - Almere
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Merkezi
    TRT Spor HD
  • 18:00
    Spor Programı - A Spor -
    Ana Haber
    A Spor
  • 18:00
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    Süper Lig Maç Önü
    Bein Sports 1
  • 18:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Futbol Programı - FB TV -
    Maç Başlıyor
    FB TV
  • 18:00
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    Zenit Basket - CSKA Moskova
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Jagiellonia - Slask Wroclaw
    Bilyoner TV
  • 19:00
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    Khimki Moskova - Saratov
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Danimarka Süper Ligi - Bilyoner TV -
    FC Midtjylland - Brondby IF
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Rusya Premier Lig - Bilyoner TV -
    Zenit - Khimki
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Spor Toto 1. Lig - TRT Spor HD -
    Bursaspor - Altay
    TRT Spor HD
  • 19:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Fenerbahçe - Denizlispor
    Bein Sports 1
  • 19:00
    Futbol Programı - FB TV -
    Maç Havası
    FB TV
  • 19:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Skorbord
    A Spor
  • 19:00
    Futbol Programı - Bein Sports 2 -
    Fransa'dan Futbol
    Bein Sports 2
  • 19:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Dünyadan Haberler
    beIN Sports Haber
  • 19:05
    Spor Programı - GS TV -
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Spor Programı - FB TV -
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:15
    Belçika Pro League - Tivibu Spor 2 -
    Antwerp - Anderlecht
    Tivibu Spor 2
  • 19:30
    İngiltere Championship - Bein Sports 4 -
    Sheffield W. - Cardiff City
    Bein Sports 4
  • 19:30
    Futbol Programı - Spor Smart -
    Bolca Futbol
    Spor Smart
  • 19:40
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Akşam Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 19:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    Barcelona - Elverum
    EHF TV
  • 20:00
    Basketbol 1. Ligi - TRT Spor 2 -
    Merkezefendi Bld. - Kocaeli Basket
    TRT Spor 2
  • 20:00
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    Zenit Basket - CSKA Moskova
    Bilyoner TV
  • 20:00
    İngiltere Premier Lig - S Sport Plus -
    Everton - Crystal Palace
    S Sport Plus
  • 20:00
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Cartagena - Alcorcon
    La Liga 123 Youtube
  • 20:00
    IWF Avrupa Halter Şampiyonası - Eurosport -
    Rusya
    Eurosport
  • 20:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sosyal Medya
    beIN Sports Haber
  • 20:30
    Futbol Programı - Spor Smart -
    La Liga Özel
    Spor Smart
  • 20:45
    Portekiz Liga NOS - Bilyoner TV -
    Farense - Braga
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Artı Futbol
    A Spor
  • 21:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Stadyum
    TRT Spor HD
  • 21:00
    Futbol Programı - beIN Sports Haber -
    Maç Gecesi
    beIN Sports Haber
  • 21:00
    Futbol Programı - FB TV -
    Maçın Ardından
    FB TV
  • 21:00
    Portekiz Liga NOS - S Sport 2 -
    Benfica - Maritimo
    S Sport 2
  • 21:00
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Belçika 1. B Ligi - Bilyoner TV -
    Deinze - Lommel
    Bilyoner TV
  • 21:30
    İtalya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Olimpia Milano - Varese
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Almanya Bundesliga 2 - Bilyoner TV -
    St. Pauli - Braunschweig
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Fransa Ligue 2 - Bein Sports 4 -
    Auxerre - Le Havre
    Bein Sports 4
  • 21:45
    İskoçya FA Cup - Bilyoner TV -
    Queen of South - Hibernian
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol Programı - Tivibu Spor -
    Orta Nokta
    Tivibu Spor
  • 22:00
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Fuenlabrada - Real Zaragoza
    La Liga 123 Youtube
  • 22:00
    İspanya La Liga - S Sport Plus -
    Barcelona - Valladolid
    S Sport Plus
  • 22:15
    İngiltere Premier Lig - S Sport Plus -
    Wolverhampton - West Ham
    S Sport Plus
  • 22:30
    Futbol Programı - Bein Sports 2 -
    UEFA Şampiyonlar Ligi Magazin
    Bein Sports 2
  • 23:00
    Portekiz Liga NOS - S Sport 2 -
    Moreirense - Sporting Lisbon
    S Sport 2
  • 23:00
    Futbol Programı - TGRT Haber -
    Stüdyoda Futbol
    TGRT Haber
  • 23:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Son Sayfa
    A Spor
  • 23:00
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    beIN Teknik
    Bein Sports 1
  • 23:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber
  • 23:00
    Tartışma Programı - Beyaz TV -
    Derin Futbol
    Beyaz TV