AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

  • 00:05
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Teknik Analiz
    TRT Spor HD
  • 01:00
    WTA Charleston - Bein Sports beIN Connect -
    R.Zarazua - E.Navarro
    Bein Sports beIN Connect
  • 01:15
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Emelec - CSD Macara
    Bilyoner TV
  • 01:15
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Nacional Asuncion - 12 de Octubre
    Bilyoner TV
  • 02:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Indiana Pacers - Chicago Bulls
    Bilyoner TV
  • 02:30
    NBA - NBA TV HD -
    Atlanta Hawks - NO Pelicans
    NBA TV HD
  • 02:30
    NBA - S Sport Plus -
    Boston Celtics - Philadelphia 76ers
    S Sport Plus
  • 02:30
    NBA - Bilyoner TV -
    Toronto Raptors - LA Lakers
    Bilyoner TV
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Miami Heat - Memphis Grizzlies
    Bilyoner TV
  • 03:00
    WTA Charleston - Bein Sports beIN Connect -
    C.Gauff - T.Pironkova
    Bein Sports beIN Connect
  • 03:30
    Copa Libertadores - Bilyoner TV -
    San Lorenzo - Santos
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Cerro Largo - Penarol
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Deportivo Cali - Tolima
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Huachipato - Antofagasta
    Bilyoner TV
  • 04:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Denver Nuggets - Detroit Pistons
    Bilyoner TV
  • 05:00
    NBA - Bilyoner TV -
    GS Warriors - Milwaukee Bucks
    Bilyoner TV
  • 05:00
    NBA - Bilyoner TV -
    LA Clippers - Portland TB
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 07:00
    Spor Programı - A Spor -
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    İlk Baskı
    TRT Spor HD
  • 07:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 07:30
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Guangdong - Shanxi Zhongyu
    Bilyoner TV
  • 09:15
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    Süper Lig
    TRT Spor HD
  • 09:25
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    TFF 1. Lig
    TRT Spor HD
  • 10:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 10:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günaydın Galatasaray
    GS TV
  • 10:00
    Kadınlar Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Kuzey Yamacı SK - Erzurum GSK
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Erkekler 2. Lig - Curling TV -
    Trabzon TEİAŞ - Saltuk Akademi
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Erkekler 2. Lig - Curling TV -
    Narman SK - 3200 Akademi SK
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Erkekler 1. Lig - Curling TV -
    Eco SK - Tekirdağ Curling
    Curling TV
  • 10:00
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Bahçeşehir Klj - Gelişim Koleji
    TBF TV Youtube
  • 10:00
    Kadınlar Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Erzurum TEİAŞ - Narman SK
    Curling TV
  • 11:00
    One Championship Dövüş Serisi - One Championship Youtube -
    M.Barghi - O.Kane
    One Championship Youtube
  • 11:00
    Futbol Programı - beIN Sports Haber -
    beIN Manşet
    beIN Sports Haber
  • 11:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Spor Gazetesi
    Tivibu Spor
  • 11:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Manşet
    TRT Spor HD
  • 11:30
    One Championship Dövüş Serisi - One Championship Youtube -
    R.Opacic - P.Schmid
    One Championship Youtube
  • 12:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Öğlen Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 12:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 12:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    One Championship Dövüş Serisi - One Championship Youtube -
    T.Mcguire - R.Magomedaliev
    One Championship Youtube
  • 12:05
    Avustralya A Ligi - My FootbALL Youtube -
    Sydney FC - Perth Glory
    My FootbALL Youtube
  • 12:30
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Anadolu Efes - TED Kolejliler
    TBF TV Youtube
  • 12:30
    Avustralya NBL - Bilyoner TV -
    The Hawks - Brisbane Bullets
    Bilyoner TV
  • 12:40
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    Almanya Bundesliga
    TRT Spor HD
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Tokyo - Sapporo
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 13:00
    Basketbol Programı - S Sport Plus -
    NBA Günlüğü
    S Sport Plus
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Yokohama FC - Hiroshima
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Vissel Kobe - Oita
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Shimizu S Pulse - Urawa
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Tokushima - Vegalta Sendai
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Shonan Bellmar - Nagoya
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Gamba Osaka - Avispa Fukuoka
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Güney Kore K-League - Bilyoner TV -
    Ulsan - FC Seoul
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Kawasaki Frontale - Sagan Tosu
    Bilyoner TV
  • 13:30
    Güney Kore K-League - Bilyoner TV -
    Jeju United - Gangwon
    Bilyoner TV
  • 13:30
    Güney Kore K-League - Bilyoner TV -
    Incheon - Suwon
    Bilyoner TV
  • 13:30
    Güney Kore K-League - Bilyoner TV -
    Gwangju - Suwon City
    Bilyoner TV
  • 13:45
    Goller - TRT Spor HD -
    TFF 1. Lig
    TRT Spor HD
  • 14:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günün Ortası
    GS TV
  • 14:00
    Spor Programı - A Spor -
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Stüdyosu
    TRT Spor HD
  • 14:00
    TVF Sultanlar Ligi Play-Off Yarı Final - TRT Spor 2 -
    Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı
    TRT Spor 2
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 14:30
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Tom Tomsk - Krasnodar 2
    Bilyoner TV
  • 14:30
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Yenisey - SKA Khabarovsk
    Bilyoner TV
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 14:35
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Shenzhen - Zhejiang Guangsha
    Bilyoner TV
  • 14:45
    Singapur Premier Ligi - 1 Play Sports Youtube -
    Balestier Khalsa - Geylang
    1 Play Sports Youtube
  • 14:45
    Singapur Premier Ligi - 1 Play Sports Youtube -
    Lion City - Albirex Niigata
    1 Play Sports Youtube
  • 14:45
    Singapur Premier Ligi - 1 Play Sports Youtube -
    Tampines - Young Lions
    1 Play Sports Youtube
  • 14:45
    Singapur Premier Ligi - 1 Play Sports Youtube -
    Tanjong Pagar - Hougang
    1 Play Sports Youtube
  • 15:00
    TFF 2. Lig - Yayın Yok -
    Elazığspor - Sakaryaspor
    Yayın Yok
  • 15:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:00
    TFF 2. Lig - Yayın Yok -
    Kocaelispor - 24 Erzincanspor
    Yayın Yok
  • 15:00
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Beijing - Sichuan
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Spartak Moskova 2 - Samara
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Akron Togliatti - Omsk
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Belarus Kupası Çeyrek Final - Bilyoner TV -
    Neman - Shakhtyor Soligorsk
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Beşiktaş - Pınar Karşıyaka
    TBF TV Youtube
  • 16:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Gündem Futbol
    TRT Spor HD
  • 16:00
    Erkekler Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Kuzey Yamacı SK - Erzurum GSK
    Curling TV
  • 16:00
    Erkekler Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Çığ SK - Çelebi SK
    Curling TV
  • 16:00
    Curling Kadınlar 2. Lig - Curling TV -
    Atatürk Üni. - Çelebi SK
    Curling TV
  • 16:00
    Curling Kadınlar 2. Lig - Curling TV -
    3200 Akademi SK - Erzurum Atak SK
    Curling TV
  • 16:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Konyaspor - Ankaragücü
    Bein Sports 1
  • 16:00
    Curling Kadınlar 1. Lig - Curling TV -
    Erzurum Curling Akademi - Erzurum Albayraklar
    Curling TV
  • 16:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 2 -
    Gençlerbirliği - BB Erzurumspor
    Bein Sports 2
  • 16:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Orenburg - FK Chayka
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Alania Vladikavkaz - Fakel Voronej
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Scheldeprijs Bisiklet Turu - Eurosport 2 -
    Belçika
    Eurosport 2
  • 16:00
    Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final - Tivibu Spor -
    Çankaya Üni. - Fenerbahçe
    Tivibu Spor
  • 16:30
    Bask Bölgesi Bisiklet Turu - Eurosport -
    3.Etap
    Eurosport
  • 17:00
    Belarus Kupası Çeyrek Final - Bilyoner TV -
    FC Vitebsk - BATE Borisov
    Bilyoner TV
  • 17:30
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Afyon Bld. - Tofaş
    TBF TV Youtube
  • 17:30
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Futbol Aklı
    TRT Spor HD
  • 17:45
    Fransa Kupası - Bein Sports 4 -
    Sedan - Angers
    Bein Sports 4
  • 17:45
    Fransa Kupası - Bilyoner TV -
    GFA Rumilly Vallieres - Le Puy
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Dinamo Bryansk - Torpedo Moskova
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Neftekhimik - Yaroslavl
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Tekstilshtik - Volgar Astrakhan
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Spor Programı - A Spor -
    Ana Haber
    A Spor
  • 19:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Beşiktaş - Alanyaspor
    Bein Sports 1
  • 19:00
    Futbol Programı - Bein Sports 2 -
    1.Lig
    Bein Sports 2
  • 19:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Skorbord
    A Spor
  • 19:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Chertanovo - Baltika
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 2 -
    Antalyaspor - Sivasspor
    Bein Sports 2
  • 19:00
    Rusya Kupası - Bilyoner TV -
    Sochi - Lokomotiv Moskova
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Rusya Kupası - Bilyoner TV -
    Akhmat - Ufa
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Nizhny Novgorod - Veles Moskova
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Dünyadan Haberler
    beIN Sports Haber
  • 19:05
    Spor Programı - GS TV -
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Spor Programı - FB TV -
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:15
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Dakika Skor
    TRT Spor HD
  • 19:30
    FIBA Şampiyonlar Ligi - Bilyoner TV -
    AEK - Nizhny Novgorod
    Bilyoner TV
  • 19:30
    FIBA Şampiyonlar Ligi - Tivibu Spor 2 -
    Strasbourg - Türk Telekom
    Tivibu Spor 2
  • 19:30
    Almanya Kupası DFB Pokal Çeyrek Final - Bilyoner TV -
    Jahn Regensburg - Werder Bremen
    Bilyoner TV
  • 19:40
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Akşam Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 19:45
    Fransa Kupası - Bilyoner TV -
    Canet Roussillon - Boulogne
    Bilyoner TV
  • 19:45
    Fransa Kupası - Bilyoner TV -
    Saumur - Toulouse
    Bilyoner TV
  • 19:45
    Fransa Kupası - Bein Sports Max 1 -
    Voltigeurs de Chateaubriant - Montpellier
    Bein Sports Max 1
  • 19:45
    İtalya Serie A - Bein Sports 3 -
    Inter - Sassuolo
    Bein Sports 3
  • 19:45
    İtalya Serie A - Bein Sports 4 -
    Juventus - Napoli
    Bein Sports 4
  • 19:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    Aalborg - Porto
    EHF TV
  • 19:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    Kiel - Szeged
    EHF TV
  • 19:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    PPD Zagreb - SG Flensburg
    EHF TV
  • 20:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sosyal Medya
    beIN Sports Haber
  • 20:00
    Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası Çeyrek Final - TRT Spor 2 -
    İzmir BB - Görele Bld.
    TRT Spor 2
  • 20:00
    IWF Avrupa Halter Şampiyonası - Eurosport -
    Rusya
    Eurosport
  • 20:00
    Belçika Pro League - Bilyoner TV -
    Beerschot - Charleroi
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Intercity Buz Hokeyi Süper Ligi - Buz Hokeyi TV -
    Zeytinburnu Bld. - Buz Adamlar GSK
    Buz Hokeyi TV
  • 20:00
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    London Lions - Glasgow Rocks
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Büyükçekmece - Gaziantep Basket
    TBF TV Youtube
  • 20:45
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Stadyum
    TRT Spor HD
  • 21:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Takım Oyunu
    A Spor
  • 21:00
    Futbol Programı - beIN Sports Haber -
    Maç Gecesi
    beIN Sports Haber
  • 21:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Akşam Spor
    Tivibu Spor
  • 21:30
    FIBA Şampiyonlar Ligi - Bilyoner TV -
    Brose Bamberg - Zaragoza
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Worcester Wolves - Leicester Riders
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Plymouth Raiders - Bristol Flyers
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    Kielce Vive - Nantes
    EHF TV
  • 22:00
    İspanya La Liga - S Sport Plus -
    Real Sociedad - Athletic Bilbao
    S Sport Plus
  • 22:00
    UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final - Bein Sports 2 -
    Bayern Münih - PSG
    Bein Sports 2
  • 22:00
    UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final - Bein Sports 3 -
    Porto - Chelsea
    Bein Sports 3
  • 22:00
    Futbol Programı - Tivibu Spor -
    Orta Nokta
    Tivibu Spor
  • 22:30
    Scheldeprijs Bisiklet Turu - Eurosport -
    2.Yayın
    Eurosport
  • 23:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Son Sayfa
    A Spor
  • 23:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber