AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

  • 00:05
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Teknik Analiz
    TRT Spor HD
  • 01:15
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Montevideo City - Fenix
    Bilyoner TV
  • 01:15
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Nacional Potosi - Guabira
    Bilyoner TV
  • 01:15
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Mineros - Aragua
    Bilyoner TV
  • 02:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Indiana Pacers - Minnesota TW
    Bilyoner TV
  • 02:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Orlando Magic - Washington Wizards
    Bilyoner TV
  • 02:00
    WTA Charleston - Bein Sports beIN Connect -
    S.Stephens - M.Keys
    Bein Sports beIN Connect
  • 02:30
    NBA - Bilyoner TV -
    Boston Celtics - New York Knicks
    Bilyoner TV
  • 02:30
    NBA - S Sport Plus -
    Brooklyn Nets - NO Pelicans
    S Sport Plus
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies
    Bilyoner TV
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Houston Rockets - Dallas Mavericks
    Bilyoner TV
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    OKC Thunder - Charlotte Hornets
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Huancayo - Cajamarca
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Recopa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Df. Justicia - Palmeiras
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    A. Palmaflor Vinto - Wilstermann
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Libertadores - Bilyoner TV -
    Libertad - Atletico Nacional
    Bilyoner TV
  • 03:30
    One Championship Dövüş Serisi - One Championship Youtube -
    E.Alvarez - I.Lapicus
    One Championship Youtube
  • 04:00
    NBA - NBA TV HD -
    Denver Nuggets - SA Spurs
    NBA TV HD
  • 04:00
    One Championship Dövüş Serisi - One Championship Youtube -
    A.Moraes - D.Johnson
    One Championship Youtube
  • 04:00
    WTA Charleston - Bein Sports beIN Connect -
    S.Rogers - A.Anisimova
    Bein Sports beIN Connect
  • 04:30
    One Championship Dövüş Serisi - One Championship Youtube -
    R.Jitmuangnon - D.Williams
    One Championship Youtube
  • 05:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Phoenix Suns - Utah Jazz
    Bilyoner TV
  • 06:00
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Nanjing Tongxi - Guangzhou
    Bilyoner TV
  • 06:00
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Beijing Royal Fighters - Jiangsu Dragons
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 07:00
    Spor Programı - A Spor -
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    İlk Baskı
    TRT Spor HD
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 09:15
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Bundesliga
    TRT Spor HD
  • 10:00
    Curling Kadınlar 2. Lig - Curling TV -
    Çelebi Gençlik - Atatürk Üni.
    Curling TV
  • 10:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 10:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günaydın Galatasaray
    GS TV
  • 10:00
    Curling Kadınlar 1. Lig - Curling TV -
    Eco SK - Trabzon TEİAŞ
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Kadınlar 1. Lig - Curling TV -
    Erzurum Albayraklar - Erzurum Curling Akademi
    Curling TV
  • 10:00
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj
    TBF TV Youtube
  • 10:00
    Curling Erkekler 1. Lig - Curling TV -
    Narman 18 Mart - Eco SK
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Erkekler 1. Lig - Curling TV -
    Kocaeli Gençlik - Tekirdağ Curling
    Curling TV
  • 10:30
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Jilin - Qingdao
    Bilyoner TV
  • 10:30
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Tianjin - Shandong
    Bilyoner TV
  • 11:00
    Futbol Programı - beIN Sports Haber -
    beIN Manşet
    beIN Sports Haber
  • 11:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Spor Gazetesi
    Tivibu Spor
  • 11:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Manşet
    TRT Spor HD
  • 12:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 12:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Öğlen Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 12:30
    Avustralya NBL - Bilyoner TV -
    Sydney Kings - Perth Wildcats
    Bilyoner TV
  • 12:30
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Gelişim Koleji - Büyükçekmece
    TBF TV Youtube
  • 12:30
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    İngiltere Premier Lig
    TRT Spor HD
  • 13:00
    Basketbol Programı - S Sport Plus -
    NBA Günlüğü
    S Sport Plus
  • 13:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 13:45
    Goller - TRT Spor HD -
    TFF 1. Lig
    TRT Spor HD
  • 14:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günün Ortası
    GS TV
  • 14:00
    Spor Programı - A Spor -
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Stüdyosu
    TRT Spor HD
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 15:00
    Basketbol 1. Ligi - TRT Spor 2 -
    Düzce Bld. - Mamak Bld.
    TRT Spor 2
  • 15:00
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Gaziantep Basket - Afyon Bld.
    TBF TV Youtube
  • 15:00
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Liaoning - Xinjiang
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Zhejiang Chouzhou - Fujian
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 16:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Gündem Futbol
    TRT Spor HD
  • 16:00
    Kadınlar Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Erzurum GSK - Narman SK
    Curling TV
  • 16:00
    Kadınlar Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Kuzey Yamacı SK - Erzurum TEİAŞ
    Curling TV
  • 16:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 2 -
    Denizlispor - Kasımpaşa
    Bein Sports 2
  • 16:00
    Curling Erkekler 2. Lig - Curling TV -
    Trabzon TEİAŞ - Narman SK
    Curling TV
  • 16:00
    Curling Erkekler 2. Lig - Curling TV -
    Saltuk Akademi - 3200 Akademi SK
    Curling TV
  • 16:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Gaziantep FK - M.Başakşehir
    Bein Sports 1
  • 16:00
    Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final Ertelendi - Yayın Yok -
    Nesibe Aydın - Galatasaray
    Yayın Yok
  • 16:30
    Bask Bölgesi Bisiklet Turu - Eurosport -
    4.Etap
    Eurosport
  • 17:00
    Futsal Avrupa Şampiyonası Elemeler - CBC Sport -
    Slovakya - Azerbaycan
    CBC Sport
  • 17:00
    IWF Avrupa Halter Şampiyonası - Eurosport 2 -
    Moskova
    Eurosport 2
  • 17:00
    Futbol Programı - FB TV -
    Maça Doğru
    FB TV
  • 17:30
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    TED Kolejliler - Beşiktaş
    TBF TV Youtube
  • 17:30
    Rusya Kupası - Bilyoner TV -
    Samara - Dinamo Moskova
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Futbol Programı - FB TV -
    Maç Başlıyor
    FB TV
  • 18:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Spor Programı - A Spor -
    Ana Haber
    A Spor
  • 18:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Merkezi
    TRT Spor HD
  • 19:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Dakika Skor
    TRT Spor HD
  • 19:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Dünyadan Haberler
    beIN Sports Haber
  • 19:00
    Futbol Programı - Bein Sports 2 -
    Futbolun Şehirleri
    Bein Sports 2
  • 19:00
    MMA Kafes Dövüşü - Fight Box -
    Kazakistan
    Fight Box
  • 19:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Skorbord
    A Spor
  • 19:00
    Futbol Programı - FB TV -
    Maç Havası
    FB TV
  • 19:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Y.Malatyaspor - Fenerbahçe
    Bein Sports 1
  • 19:05
    Spor Programı - GS TV -
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Spor Programı - FB TV -
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:30
    FIBA Şampiyonlar Ligi - FIBA ŞL Youtube -
    Nymburk - Zaragoza
    FIBA ŞL Youtube
  • 19:30
    Almanya Bundesliga 2 - S Sport 2 -
    Hannover 96 - Wurzburger Kickers
    S Sport 2
  • 19:30
    Rusya Kupası - Bilyoner TV -
    Arsenal Tula - CSKA Moskova
    Bilyoner TV
  • 19:30
    FIBA Şampiyonlar Ligi - Bilyoner TV -
    BS Sassari - Brose Bamberg
    Bilyoner TV
  • 19:40
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Akşam Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 19:45
    Basketbol Programı - FB TV -
    Euroleague Özel
    FB TV
  • 19:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    SG Flensburg - PPD Zagreb
    EHF TV
  • 19:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    Telekom Veszprem - Vardar 1961
    EHF TV
  • 19:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    Meshkov Brest - Motor
    EHF TV
  • 20:00
    Basketbol Gençler Ligi - TBF TV Youtube -
    Tofaş - Anadolu Efes
    TBF TV Youtube
  • 20:00
    THY Euroleague - Bein Sports 4 -
    CSKA Moskova - Asvel Villeurbanne
    Bein Sports 4
  • 20:00
    THY Euroleague - Bein Sports Max 2 -
    Zalgiris Kaunas - Panathinaikos
    Bein Sports Max 2
  • 20:00
    Fransa Kupası - Bein Sports Max 1 -
    Red Star - Lyon
    Bein Sports Max 1
  • 20:00
    IWF Avrupa Halter Şampiyonası - Eurosport -
    Rusya
    Eurosport
  • 20:00
    Futbol Programı - Bein Sports 2 -
    Taraftar
    Bein Sports 2
  • 20:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sosyal Medya
    beIN Sports Haber
  • 20:45
    THY Euroleague - Bein Sports 3 -
    Fenerbahçe Beko - Real Madrid
    Bein Sports 3
  • 20:45
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Stadyum
    TRT Spor HD
  • 21:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Akşam Spor
    Tivibu Spor
  • 21:00
    Futbol Programı - beIN Sports Haber -
    Maç Gecesi
    beIN Sports Haber
  • 21:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Takım Oyunu
    A Spor
  • 21:00
    Futbol Programı - FB TV -
    Maçın Ardından
    FB TV
  • 21:00
    THY Euroleague - Bein Sports beIN Connect -
    Alba Berlin - Kızılyıldız
    Bein Sports beIN Connect
  • 21:30
    İspanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    SP Burgos - Iberostar Tenerife
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi - EHF TV -
    PSG - Celje
    EHF TV
  • 22:00
    THY Euroleague - Bein Sports 4 -
    Valencia Basket - Baskonia
    Bein Sports 4
  • 22:00
    UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final - Bein Sports 2 -
    Ajax - Roma
    Bein Sports 2
  • 22:00
    UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final - Bein Sports Max 2 -
    Arsenal - Slavia Prag
    Bein Sports Max 2
  • 22:00
    UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final - Bein Sports beIN Connect -
    Dinamo Zagreb - Villarreal
    Bein Sports beIN Connect
  • 22:00
    UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final - Bein Sports Max 1 -
    Granada - Manchester United
    Bein Sports Max 1
  • 22:00
    Masters Turnuvası - S Sport Plus -
    Augusta
    S Sport Plus
  • 22:00
    Futbol Programı - Tivibu Spor -
    Orta Nokta
    Tivibu Spor
  • 22:30
    Ekvador Primera - Bilyoner TV -
    Mushuc Runa - CD Olmedo
    Bilyoner TV
  • 22:45
    Basketbol Programı - FB TV -
    Euroleague Özel Maç Sonu
    FB TV
  • 23:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Son Sayfa
    A Spor
  • 23:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber