AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

  • 00:00
    WTA Charleston - Bein Sports beIN Connect -
    A.Tomljanovic - S.Stephens
    Bein Sports beIN Connect
  • 00:05
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Teknik Analiz
    TRT Spor HD
  • 01:00
    Ekvador Primera - Bilyoner TV -
    Deportivo Cuenca - Barcelona Guayaquil
    Bilyoner TV
  • 01:15
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Guayaquil City - SD Aucas
    Bilyoner TV
  • 01:15
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Puerto Cabello - Metropolitanos
    Bilyoner TV
  • 01:15
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    River Plate - Guairena
    Bilyoner TV
  • 02:00
    WTA Charleston - Bein Sports beIN Connect -
    A.Barty - S.Rogers
    Bein Sports beIN Connect
  • 02:30
    NBA - S Sport Plus -
    Miami Heat - LA Lakers
    S Sport Plus
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    OKC Thunder - Cleveland Cavaliers
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Concacaf Şampiyonlar Ligi - Bilyoner TV -
    Esteli - Columbus Crew
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Melgar - Carlos Mannucci
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Palestino - Cobresal
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Sudamericana - Bilyoner TV -
    Deportivo Pasto - La Equidad
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Copa Libertadores - Bilyoner TV -
    Bolivar - Junior
    Bilyoner TV
  • 04:00
    NBA - NBA TV HD -
    Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks
    NBA TV HD
  • 05:00
    NBA - S Sport Plus -
    LA Clippers - Phoenix Suns
    S Sport Plus
  • 05:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Sacramento Kings - Detroit Pistons
    Bilyoner TV
  • 05:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Utah Jazz - Portland TB
    Bilyoner TV
  • 05:00
    Concacaf Şampiyonlar Ligi - Bilyoner TV -
    Atletico Pantoja - Monterrey
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 07:00
    Spor Programı - A Spor -
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    İlk Baskı
    TRT Spor HD
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 09:15
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    İngiltere Premier Lig
    TRT Spor HD
  • 09:45
    Goller - TRT Spor HD -
    Almanya Bundesliga
    TRT Spor HD
  • 10:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günaydın Galatasaray
    GS TV
  • 10:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 10:00
    Erkekler Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Kuzey Yamacı SK - Çığ SK
    Curling TV
  • 10:00
    Erkekler Körling Süper Ligi - Curling TV -
    Erzurum GSK - Çelebi SK
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Erkekler 2. Lig - Curling TV -
    Saltuk Akademi - Trabzon TEİAŞ
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Kadınlar 2. Lig - Curling TV -
    Çelebi Gençlik - Erzurum Atak SK
    Curling TV
  • 10:00
    Curling Kadınlar 2. Lig - Curling TV -
    3200 Akademi SK - Atatürk Üni.
    Curling TV
  • 11:00
    Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu - Smart Spor Kanal 82 -
    Basın Toplantısı
    Smart Spor Kanal 82
  • 11:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Spor Gazetesi
    Tivibu Spor
  • 11:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Manşet
    TRT Spor HD
  • 11:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Spor Her Yerde
    TRT Spor 2
  • 12:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 12:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Öğlen Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 12:05
    Avustralya A Ligi - My FootbALL Youtube -
    Macarthur Bulls - Brisbane Roar
    My FootbALL Youtube
  • 12:25
    Maç Özetleri - TRT Spor HD -
    Süper Lig
    TRT Spor HD
  • 12:30
    Avustralya NBL - Bilyoner TV -
    The Hawks - Adelaide 36ers
    Bilyoner TV
  • 12:30
    Avustralya NBL - Bilyoner TV -
    The Hawks - South East Melbourne
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Basketbol Programı - S Sport Plus -
    NBA Günlüğü
    S Sport Plus
  • 13:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor HD
  • 13:45
    Goller - TRT Spor HD -
    TFF 1. Lig
    TRT Spor HD
  • 14:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Futbol Anadolu
    TRT Spor HD
  • 14:00
    Spor Programı - GS TV -
    Günün Ortası
    GS TV
  • 14:00
    Spor Programı - A Spor -
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 14:35
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Shanxi Zhongyu - Shanghai
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Çin CBA Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Zhejiang Guangsha - Beijing
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:30
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    BC Enisey - Saratov
    Bilyoner TV
  • 16:00
    TVF Sultanlar Ligi Play-Off 7.lik Maçı/Ertelendi - Yayın Yok -
    Galatasaray HDIS - Yeşilyurt
    Yayın Yok
  • 16:00
    Curling Erkekler 2. Lig - Curling TV -
    3200 Akademi SK - Narman SK
    Curling TV
  • 16:00
    Curling Kadınlar 1. Lig - Curling TV -
    Erzurum Albayraklar - Eco SK
    Curling TV
  • 16:00
    Curling Kadınlar 1. Lig - Curling TV -
    Erzurum Curling Akademi - Trabzon TEİAŞ
    Curling TV
  • 16:00
    Curling Erkekler 1. Lig - Curling TV -
    Tekirdağ Curling - Narman 18 Mart
    Curling TV
  • 16:00
    Spor Toto 1. Lig - TRT Avaz -
    Keçiörengücü - Altınordu
    TRT Avaz
  • 16:00
    Spor Toto 1. Lig - TRT Spor HD -
    Eskişehirspor - Giresunspor
    TRT Spor HD
  • 16:00
    Curling Erkekler 1. Lig - Curling TV -
    Eco SK - Kocaeli Gençlik
    Curling TV
  • 16:30
    Bask Bölgesi Bisiklet Turu - Eurosport -
    5.Etap
    Eurosport
  • 17:00
    IWF Avrupa Halter Şampiyonası - Eurosport 2 -
    Rusya
    Eurosport 2
  • 17:00
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    Sanal Direktör
    Bein Sports 1
  • 17:30
    Belarus Vysshaya Liga - Bilyoner TV -
    Energetik BGU - Sputnik
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Eurocup Kadınlar Play-Off Yarı Final - FIBA TV -
    Venezia - Szekszard
    FIBA TV
  • 18:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Roda - Almere
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Litvanya A Lyga - Bilyoner TV -
    Dainava Alytus - FK Panevezys
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Spor Programı - A Spor -
    Ana Haber
    A Spor
  • 18:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Merkezi
    TRT Spor HD
  • 19:00
    Spor Toto 1. Lig - TRT Spor HD -
    İstanbulspor - Tuzlaspor
    TRT Spor HD
  • 19:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Dünyadan Haberler
    beIN Sports Haber
  • 19:00
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Jagiellonia - Cracovia Krakow
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Eurocup Yarı Final - S Sport 2 -
    Unics Kazan - Virtus Bologna
    S Sport 2
  • 19:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    NAC Breda - Jong Utrecht
    Bilyoner TV
  • 19:05
    Spor Programı - GS TV -
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Spor Programı - FB TV -
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:15
    Çekya 1.Ligi - Bilyoner TV -
    Pardubice - Bohemians 1905
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Almanya Bundesliga 2 - Bilyoner TV -
    Greuther Fürth - Sandhausen
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Almanya Bundesliga 2 - Bilyoner TV -
    Hamburg - Darmstadt 98
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Programı - S Sport Plus -
    Çift Forvet
    S Sport Plus
  • 20:00
    TVF Efeler Ligi Play-Off Yarı Final - TRT Spor 2 -
    Fenerbahçe HDIS - Arkas
    TRT Spor 2
  • 20:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sosyal Medya
    beIN Sports Haber
  • 20:00
    THY Euroleague - Bein Sports 3 -
    Zenit Basket - Maccabi Fox
    Bein Sports 3
  • 20:00
    IWF Avrupa Halter Şampiyonası - Eurosport -
    Moskova
    Eurosport
  • 20:00
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Sheffield Sharks - Surrey Scorchers
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Newcastle Eagles - Manchester Giants
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Excelsior - NEC Nijmegen
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Başlama Vuruşu
    TRT Spor HD
  • 21:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Artı Futbol
    A Spor
  • 21:00
    Fransa Hentbol Ligi - Bein Sports beIN Connect -
    Nimes - Aix
    Bein Sports beIN Connect
  • 21:00
    Hollanda Eredivisie - Tivibu Spor 2 -
    Vitesse - ADO Den Haag
    Tivibu Spor 2
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Volendam - Helmond
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Britanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Worcester Wolves - Cheshire Phoenix
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Eindhoven - Jong PSV
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Ajax - Oss
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Belçika 1. B Ligi - Bilyoner TV -
    Westerlo - RWDM
    Bilyoner TV
  • 21:00
    THY Euroleague - Bein Sports 4 -
    Olympiakos - Khimki Moskova
    Bein Sports 4
  • 21:00
    Eurocup Kadınlar Play-Off Yarı Final - FIBA TV -
    Flammes Carolo - Valencia Basket
    FIBA TV
  • 21:00
    Eurocup Yarı Final - Tivibu Spor 3 -
    Gran Canaria - Monaco
    Tivibu Spor 3
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    Den Bosch - Cambuur
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Almanya Bundesliga - S Sport 2 -
    Arminia Bielefeld - Freiburg
    S Sport 2
  • 21:30
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Wisla Plock - Rakow Czestochowa
    Bilyoner TV
  • 21:45
    İngiltere Championship - Bein Sports 2 -
    Watford - Reading
    Bein Sports 2
  • 21:45
    İskoçya Championship - Bilyoner TV -
    Hearts - Alloa
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Belçika Pro League - Bilyoner TV -
    KAS Eupen - Standard Liege
    Bilyoner TV
  • 21:45
    THY Euroleague - beIN Sports Haber -
    Olimpia Milano - Anadolu Efes
    beIN Sports Haber
  • 22:00
    THY Euroleague - Bein Sports 3 -
    Barcelona - Bayern Münih
    Bein Sports 3
  • 22:00
    Fransa Ligue 1 - Bein Sports Max 1 -
    Metz - Lille
    Bein Sports Max 1
  • 22:00
    İngiltere Premier Lig - S Sport Plus -
    Fulham - Wolverhampton
    S Sport Plus
  • 22:00
    İspanya La Liga - Spor Smart -
    Huesca - Elche
    Spor Smart
  • 22:00
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Tenerife - Sporting Gijon
    La Liga 123 Youtube
  • 22:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Reggiana - Empoli
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Portekiz Liga NOS - Bilyoner TV -
    Portimonense - Guimaraes
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Masters Turnuvası - S Sport Plus -
    Augusta
    S Sport Plus
  • 22:30
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    İleri Üçlü
    TRT Spor HD
  • 23:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Son Sayfa
    A Spor
  • 23:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber
  • 23:30
    Futbol Programı - TV100 -
    Var Odası
    TV100