AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

11 Haziran 2021, Cuma yayın akışı
  • 00:00
    Programlar A Spor
    Son Sayfa
    A Spor
  • 00:00
    Futbol Bilyoner TV
    Estudiantes Rio Cuarto - Almirante Brown
    Bilyoner TV
  • 00:00
    Futbol Bilyoner TV
    CA Tigre - Estudiantes
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Artı
    TRT Spor
  • 02:10
    Futbol Bilyoner TV
    Agropecuario - Atletico Atlanta
    Bilyoner TV
  • 02:30
    Basketbol, S Sport Plus, S Sport, Bilyoner TV
    Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
    S Sport Plus
  • 05:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Utah Jazz - LA Clippers
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 07:00
    Programlar A Spor
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Programlar TRT Spor
    İlk Baskı
    TRT Spor
  • 07:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    C.H.Tseng - D.Kuzmanov
    ATP Tour Vimeo
  • 07:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    T.Skatov - E.Furness
    ATP Tour Vimeo
  • 09:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 09:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    A.Martin - D.Popko
    ATP Tour Vimeo
  • 09:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    K.Coppejans - Z.Bergs
    ATP Tour Vimeo
  • 10:00
    Futbol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Pendik Engelliler - Esengücü Engelliler
    TRT Spor 2
  • 10:00
    Programlar TRT Spor
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 10:00
    Programlar GS TV
    Günaydın Galatasaray
    GS TV
  • 11:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Fenerbahçe Koleji - Beykoz Bld.
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 11:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Manşet
    TRT Spor
  • 12:00
    Programlar A Spor
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    F.Bagnis - C.M.Stebe
    ATP Tour Vimeo
  • 12:00
    Tenis Tivibu Spor 4
    S.Querrey - D.S.Stricker
    Tivibu Spor 4
  • 12:30
    Basketbol, Avustralya NBL Twitch, Bilyoner TV
    Melbourne United - South East Melbourne
    Avustralya NBL Twitch
  • 13:00
    Programlar, S Sport Plus, S Sport
    NBA Günlüğü
    S Sport Plus
  • 13:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 13:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Turgutlu Bld. - Rize Bld.
    TBF TV Youtube
  • 13:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Maç Sayısı - Çamlıca Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 13:00
    Programlar TRT Spor
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 13:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    J.Konta - A.Van Uytvanck
    Bein Sports Max 1
  • 13:30
    Programlar FB TV
    Perspektif
    FB TV
  • 14:00
    Programlar GS TV
    Günün Ortası
    GS TV
  • 14:00
    Tenis Eurosport
    Linette/Pera - Krejcikova/Siniakova
    Eurosport
  • 14:00
    Programlar A Spor
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:00
    Tenis Tivibu Spor 4
    U.Humbert - F.Auger Aliassime
    Tivibu Spor 4
  • 14:00
    Çim Hokeyi, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Plaza Hotel Peyas - Osmaniye Hokey
    TRT Spor 2
  • 14:00
    Bisiklet Eurosport 2
    3.Etap
    Eurosport 2
  • 14:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Günlüğü
    TRT Spor
  • 14:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Yıldız Voleybol - Bursa BB
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 14:15
    Binicilik TJK Tv
    Bursa
    TJK Tv
  • 14:30
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Karşıyaka Bld. - Bergama Bld.
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 14:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    J.Lehecka - T.Griekspoor
    ATP Tour Vimeo
  • 14:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    P.Cuevas - A.Pellegrino
    ATP Tour Vimeo
  • 15:00
    Programlar A Spor
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:00
    Tenis Tivibu Spor 4
    D.Shapovalov - F.Lopez
    Tivibu Spor 4
  • 15:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Sancaktepe - Göztepe Akademi
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 15:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    N.Stojanovic - T.Martincova
    Bein Sports Max 1
  • 15:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    E.Donskoy - F.Tiafoe
    ATP Tour Vimeo
  • 15:30
    Programlar Tivibu Spor
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 15:30
    Programlar FB TV
    40+
    FB TV
  • 15:30
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    W.Wenfebg - T.Naito
    One Championship Youtube
  • 15:30
    Basketbol TBF TV Youtube
    Denge Okulları - Çerkezköy Bld.
    TBF TV Youtube
  • 15:30
    Binicilik TJK Tv
    York
    TJK Tv
  • 15:50
    Tenis Eurosport
    A.Zverev - S.Tsitsipas
    Eurosport
  • 16:00
    Çim Hokeyi, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Gaziantep Polis Gücü - Alanya Yıldızları
    TRT Spor 2
  • 16:00
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    M.Wen - Y.Min
    One Championship Youtube
  • 16:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Akyazı Boybeyi - Bursa BB
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 16:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    M.Copil - K.Anderson
    ATP Tour Vimeo
  • 16:00
    Programlar TRT Spor
    Gündem Futbol Transfer
    TRT Spor
  • 16:15
    Bisiklet Eurosport 2
    3.Etap
    Eurosport 2
  • 16:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    T.Daniel - D.Altmaier
    ATP Tour Vimeo
  • 16:30
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    B.Wilhelm - A.Tsogookhuu
    One Championship Youtube
  • 16:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    F.Horansky - Cem İlkel
    ATP Tour Vimeo
  • 16:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    M.Bachinger - S.Baez
    ATP Tour Vimeo
  • 17:00
    Tenis Tivibu Spor 4
    A.De Minaur - J.Rodionov
    Tivibu Spor 4
  • 17:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Nasr - Dark Passage
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 17:00
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    M.Academy - E.Mahmoudi
    One Championship Youtube
  • 17:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Özel Gelişim Koleji - Kemalpaşa 1881
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 17:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Ataşehir Spor - Tuzla Mercan
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 17:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    K.Mladenovic - S.Zhang
    Bein Sports Max 1
  • 17:00
    Binicilik TJK Tv
    İstanbul
    TJK Tv
  • 17:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    M.Klizan - A.Kuznetsov
    ATP Tour Vimeo
  • 17:55
    Judo, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız, CBC Sport
    Budapeşte
    TRT Spor 2
  • 18:00
    Programlar beIN Sports Haber
    beIN Ana Haber
    beIN Sports Haber
  • 18:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Tarsus Bld. - İzmir BB
    TBF TV Youtube
  • 18:00
    Programlar Tivibu Spor
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Programlar A Spor
    Ana Haber
    A Spor
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Slavia Mozyr - FC Minsk
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Merkezi
    TRT Spor
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Suduva - Zalgiris Vilnius
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    K.Majchrzak - A.Seppi
    ATP Tour Vimeo
  • 18:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Fastpay Wildcats - Galakticos
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 18:00
    Voleybol European Volleyball Youtube
    Portekiz - Avusturya
    European Volleyball Youtube
  • 18:30
    Tenis Eurosport
    N.Djokovic - R.Nadal
    Eurosport
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Oulu - Honka
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Ekenas - Klubi 04
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    E.Ymer - H.Rune
    ATP Tour Vimeo
  • 19:00
    Karate Sportstv
    1. Gün
    Sportstv
  • 19:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Super Massive - 1907 Fenerbahçe
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 19:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Akşamı
    TRT Spor
  • 19:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    D.Evans - D.Kudla
    ATP Tour Vimeo
  • 19:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    Çeyrek Final 4.Maç
    Bein Sports Max 1
  • 19:05
    Programlar GS TV
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Programlar FB TV
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:30
    Programlar FB TV
    Smaçör
    FB TV
  • 20:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Virtus Bologna - Olimpia Milano
    Bilyoner TV
  • 20:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Team Aurora - 5 Ronin
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ferro Carril Oeste - Brown Adrogue
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Akşam Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 20:00
    Programlar FB TV
    Olimpiyata Doğru
    FB TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Banga - Hegelmann Litauen
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Programlar GS TV
    Euro 2020'ye Doğru
    GS TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ljungskile - Utsiktens
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Energetik BGU - Gomel
    Bilyoner TV
  • 20:15
    Binicilik TJK Tv
    Belmont Park
    TJK Tv
  • 20:30
    Programlar FB TV
    Avrupa Futbol Şampiyonlar Tarihi
    FB TV
  • 21:00
    Programlar, S Sport Plus, S Sport
    Kupada Bugün 1
    S Sport Plus
  • 21:00
    Programlar A Spor
    Milli Maça Doğru
    A Spor
  • 21:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Galatasaray ES - Beşiktaş ES
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 21:00
    Programlar Tivibu Spor
    Kupa Yolu Euro 2020
    Tivibu Spor
  • 21:00
    Programlar NTV
    Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2020
    NTV
  • 21:00
    Programlar FB TV
    Euro 2020 Özel
    FB TV
  • 21:00
    Programlar GS TV
    Maça Doğru
    GS TV
  • 21:00
    Voleybol European Volleyball Youtube
    Slovenya - Bosna Hersek
    European Volleyball Youtube
  • 21:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    Milli Maç Özel Maç Önü
    beIN Sports Haber
  • 21:30
    Futbol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Etimesgut Bld. - Denizli Engelliler
    TRT Spor 2
  • 21:30
    Futbol Bilyoner TV
    Almagro - San Telmo
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol, TRT 1, İçtimai TV, Idman TV
    Türkiye - İtalya
    TRT 1
  • 22:00
    Golf Eurosport 2
    2.Gün
    Eurosport 2
  • 22:00
    Programlar TRT Spor
    Avrupa Şampiyonası
    TRT Spor
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    All Boys - Barracas Central
    Bilyoner TV
  • 22:30
    Programlar GS TV
    Sarı mı? Kırmızı mı?
    GS TV
  • 22:45
    Programlar TRT Spor
    Devre Arası
    TRT Spor
  • 23:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber
  • 23:00
    Programlar TRT Spor
    A Milli Futbol Takımı
    TRT Spor
  • 23:15
    Programlar FB TV
    Tokyo 2020
    FB TV
  • 23:55
    Programlar, S Sport Plus, S Sport
    Kupada Bugün 2
    S Sport Plus