AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

12 Haziran 2021, Cumartesi yayın akışı
  • 00:00
    Programlar A Spor
    Milli Maç Özel
    A Spor
  • 00:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Gecesi
    TRT Spor
  • 00:00
    Futbol Bilyoner TV
    Temperley - Nueva Chicago
    Bilyoner TV
  • 00:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    Milli Maç Özel Maç Sonu
    beIN Sports Haber
  • 02:30
    Futbol USL Championship Youtube
    Tampa Bay Rowdies - Loudoun United
    USL Championship Youtube
  • 02:30
    Basketbol Bilyoner TV
    Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Dövüş Sporları, S Sport 2, S Sport Plus
    WWE Smackdown
    S Sport 2
  • 05:00
    Basketbol, S Sport Plus, S Sport, Bilyoner TV
    Denver Nuggets - Phoenix Suns
    S Sport Plus
  • 05:30
    Futbol USL Championship Youtube
    Las Vegas Lights - San Antonio
    USL Championship Youtube
  • 07:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 07:00
    Programlar A Spor
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 09:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 09:30
    Programlar TRT Spor
    UEFA Euro 2020
    TRT Spor
  • 10:00
    Programlar TRT Spor
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 10:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Tuzla Gelişim - Ataşehir Gençlik
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 10:30
    Basketbol, Avustralya NBL Twitch, Bilyoner TV
    The Hawks - Perth Wildcats
    Avustralya NBL Twitch
  • 11:00
    Programlar TRT Spor
    Yüz Yüze Futbol
    TRT Spor
  • 11:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Tuzla Gelişim - Gök Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 12:00
    Programlar A Spor
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Çerkezköy Bld. - Turgutlu Bld.
    TBF TV Youtube
  • 12:00
    Tenis Tivibu Spor 3
    Yarı Final 1. Maç
    Tivibu Spor 3
  • 12:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Kuzey Yıldızları - Ataşehir Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 12:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Günlüğü Öğlen
    TRT Spor
  • 12:05
    Futbol, My FootbALL Youtube, Bein Sports 3, Bilyoner TV
    CC Mariners - Macarthur Bulls
    My FootbALL Youtube
  • 12:40
    Motor Sporları Bein Sports 4
    1. Super Pole Elemeleri
    Bein Sports 4
  • 12:45
    Motor Sporları Eurosport 2
    Fransa
    Eurosport 2
  • 13:00
    Kano Eurosport
    Prag
    Eurosport
  • 13:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 13:00
    Programlar Tivibu Spor
    Hollanda Eredivisie Sezonun Hikayesi
    Tivibu Spor
  • 13:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    İstanbul Voleybol - Süreyyapaşa Gençlik
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 13:05
    Motor Sporları Bein Sports 4
    Super Pole
    Bein Sports 4
  • 13:30
    Tenis Tivibu Spor 3
    Yarı Final 2. Maç
    Tivibu Spor 3
  • 14:00
    Programlar A Spor
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:00
    Voleybol TRT Spor
    Japonya - Türkiye
    TRT Spor
  • 14:00
    Programlar Tivibu Spor
    Premier Lig Sezonun Hikayesi
    Tivibu Spor
  • 14:00
    Bisiklet Eurosport 2
    4.Etap
    Eurosport 2
  • 14:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Fastpay Wildcats - 1907 Fenerbahçe
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 14:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Bursa BB - Yıldız Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 14:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    İstanbul Uno - Ateş Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 14:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    Yarı Final 1.Maç
    Bein Sports Max 1
  • 14:30
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Beta Gençlik - Özel Gelişim Koleji
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 14:30
    Basketbol TBF TV Youtube
    İzmir BB - Denge Okulları
    TBF TV Youtube
  • 14:45
    Futbol Bilyoner TV
    Smorgon - Slutsk
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Programlar Tivibu Spor
    Kupa Yolu Euro 2020
    Tivibu Spor
  • 15:00
    Programlar A Spor
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Nasr - Galakticos
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 15:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Kuzey Yıldızları - Çamlıca Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Kauno Zalgiris - Dainava Alytus
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Motor Sporları Bein Sports 4
    1. Yarış
    Bein Sports 4
  • 15:30
    Tenis Eurosport
    Kadınlar Final
    Eurosport
  • 16:00
    Futbol, TRT 1, Idman TV
    Galler - İsviçre
    TRT 1
  • 16:00
    Programlar Tivibu Spor
    Hafta Sonu Spor
    Tivibu Spor
  • 16:00
    Motor Sporları Eurosport 2
    Fransa 2.Yayın
    Eurosport 2
  • 16:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Bayern Münih - Alba Berlin
    Bilyoner TV
  • 16:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Team Aurora - Beşiktaş ES
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 16:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Tuzla Mercan - Sancaktepe
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 16:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Bursa BB - İnegöl Voleybol
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 16:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    Yarı Final 2.Maç
    Bein Sports Max 1
  • 16:15
    Hentbol EHF TV
    PSG - Aalborg
    EHF TV
  • 16:45
    Futbol Bilyoner TV
    Sputnik - Dinamo Minsk
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Pendik Voleybol - Kartal Anadolu
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 17:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Rize Bld. - Tarsus Bld.
    TBF TV Youtube
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Breidablik - Fylkir
    Bilyoner TV
  • 17:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Galatasaray ES - Dark Passage
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Nevezis Kedainiai - FK Panevezys
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Kemalpaşa 1881 - Karşıyaka Bld.
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 17:40
    Motor Sporları Bein Sports 4
    2. Yarış
    Bein Sports 4
  • 18:00
    Programlar A Spor
    Ana Haber
    A Spor
  • 18:00
    Programlar beIN Sports Haber
    beIN Ana Haber
    beIN Sports Haber
  • 18:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Super Massive - 5 Ronin
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 18:00
    Programlar Tivibu Spor
    Kupa Yolu
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Günlüğü
    TRT Spor
  • 18:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Beykoz Bld. - Çamlıca Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 18:30
    Tenis Eurosport
    Çift Erkekler Final
    Eurosport
  • 18:45
    Futbol Bilyoner TV
    BATE Borisov - Neman
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol, TRT 1, Idman TV
    Danimarka - Finlandiya
    TRT 1
  • 19:00
    Hentbol EHF TV
    Barcelona - Nantes
    EHF TV
  • 19:00
    Programlar Tivibu Spor
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Riteriai - Dziugas Telsiai
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Karate Sportstv
    2. Gün
    Sportstv
  • 19:05
    Programlar GS TV
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Programlar FB TV
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Stjarnan - Valur
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur
    Bilyoner TV
  • 20:45
    Futbol Bilyoner TV
    Shakhtyor Soligorsk - FC Vitebsk
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Programlar A Spor
    Transfer Raporu
    A Spor
  • 21:00
    Programlar, S Sport Plus, S Sport
    Kupada Bugün
    S Sport Plus
  • 21:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Akşamı
    TRT Spor
  • 21:00
    Programlar Tivibu Spor
    Euro 2020 Kupa Yolu
    Tivibu Spor
  • 22:00
    Futbol, TRT 1, İçtimai TV
    Belçika - Rusya
    TRT 1
  • 22:00
    Futbol, S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Kansas City - Austin FC
    S Sport 2
  • 22:00
    Golf Eurosport 2
    3.Gün
    Eurosport 2
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Kansas City - Austin FC
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Programlar Tivibu Spor
    Transfer Market
    Tivibu Spor
  • 23:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber
  • 23:00
    Programlar A Spor
    Son Sayfa
    A Spor