AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

13 Haziran 2021, Pazar yayın akışı
  • 00:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Gecesi
    TRT Spor
  • 00:00
    Programlar FB TV
    Euro2020 Özel
    FB TV
  • 00:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    beIN Euro2020
    beIN Sports Haber
  • 00:15
    Programlar A Spor
    Euro 2020'de Bugün
    A Spor
  • 01:00
    Futbol Bilyoner TV
    Vila Nova - CSA
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Futbol Bilyoner TV
    Palmeiras - Corinthians
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Futbol Bilyoner TV
    Brasil de Pelotas - Vasco Da Gama
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Futbol Bilyoner TV
    Santos - Juventude
    Bilyoner TV
  • 02:00
    Futbol USL Championship Youtube
    Pittsburgh RH - Miami FC
    USL Championship Youtube
  • 02:00
    Futbol USL Championship Youtube
    Charleston - New York RB 2
    USL Championship Youtube
  • 02:30
    Futbol USL Championship Youtube
    Louisville City - Memphis 901
    USL Championship Youtube
  • 03:00
    Futbol USL Championship Youtube
    Rio Grande - Real Monarchs
    USL Championship Youtube
  • 03:00
    Futbol Bilyoner TV
    Cruzeiro - Goias
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Basketbol, S Sport Plus, S Sport, Bilyoner TV
    LA Clippers - Utah Jazz
    S Sport Plus
  • 03:30
    Futbol USL Championship Youtube
    OKC Energy - Birmingham Legion
    USL Championship Youtube
  • 04:30
    Futbol USL Championship Youtube
    El Paso Locomotive - Colorado Springs
    USL Championship Youtube
  • 04:30
    Futbol USL Championship Youtube
    New Mexico - Austin Bold
    USL Championship Youtube
  • 05:00
    Futbol USL Championship Youtube
    Orange County - Oakland Roots
    USL Championship Youtube
  • 05:00
    Dövüş Sporları S Sport Plus
    P.Craig - J.Hill
    S Sport Plus
  • 05:30
    Dövüş Sporları S Sport Plus
    D.Maia - B.Muhammed
    S Sport Plus
  • 05:30
    Futbol USL Championship Youtube
    Phoenix Rising - Tacoma Defiance
    USL Championship Youtube
  • 05:30
    Futbol USL Championship Youtube
    San Diego Loyal - LA Galaxy 2
    USL Championship Youtube
  • 06:00
    Dövüş Sporları S Sport Plus
    L.Edwards - N.Diaz
    S Sport Plus
  • 06:30
    Dövüş Sporları S Sport Plus
    D.Figueiredo - B.Moreno
    S Sport Plus
  • 07:00
    Dövüş Sporları S Sport Plus
    I.Adesanya - M.Vettori
    S Sport Plus
  • 07:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 07:00
    Programlar A Spor
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Futbol Bilyoner TV
    Vanraure - YSCC
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Futbol Bilyoner TV
    Tottori - Nagano
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Futbol Bilyoner TV
    Azul Claro Numazu - Kagoshima Utd
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Futbol Bilyoner TV
    Fujieda MYFC - Imabari
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    E.Furness - Ergi Kırkın
    ATP Tour Vimeo
  • 07:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    G.Lomakin - K.Sultanov
    ATP Tour Vimeo
  • 08:00
    Basketbol, Avustralya NBL Twitch, Bilyoner TV
    South East Melbourne - Melbourne United
    Avustralya NBL Twitch
  • 08:00
    Motor Sporları Eurosport 2
    Fransa
    Eurosport 2
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Kamatamare - Fukushima
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Toyama - Kumamoto
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Albirex Niigata - Okayama
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Chiba - Verdy
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Kyoto - Kusatsu
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    V Varen Nagasaki - Yamaga
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Yamagata - Renofa Yamaguchi
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Mito - Sagamihara
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Rockdale - Blacktown
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Sydney Utd - Marconi
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Northbridge Bulls - Wollongong Wolves
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    Z.Bergs - T.Skatov
    ATP Tour Vimeo
  • 08:05
    Futbol, My FootbALL Youtube, Bein Sports 4, Bilyoner TV
    Brisbane Roar - Adelaide United
    My FootbALL Youtube
  • 08:30
    Güreş Kanal V
    Bursa
    Kanal V
  • 09:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 09:00
    Futbol Bilyoner TV
    Iwata - Kofu
    Bilyoner TV
  • 09:00
    Futbol Bilyoner TV
    Machida - Blaublitz
    Bilyoner TV
  • 09:00
    Futbol Bilyoner TV
    Logan Lightning - Moreton Bay Utd
    Bilyoner TV
  • 09:00
    Futbol Bilyoner TV
    Gold Coast - Sunshine Coast
    Bilyoner TV
  • 09:00
    Bisiklet, Sportstv, Spor Smart 2
    İstanbul
    Sportstv
  • 09:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    J.De Jong - D.Michalski
    ATP Tour Vimeo
  • 09:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    V.Manafov - C.Denolly
    ATP Tour Vimeo
  • 09:15
    Binicilik TJK Tv
    Sha Tin
    TJK Tv
  • 09:55
    Jimnastik, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Bulgaristan
    TRT Spor 2
  • 10:00
    Programlar TRT Spor
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 10:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Fenerbahçe Koleji - Maç Sayısı
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 10:00
    Voleybol European Volleyball Youtube
    Yarı Final
    European Volleyball Youtube
  • 11:00
    Voleybol TRT Spor
    Türkiye - Belçika
    TRT Spor
  • 11:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Tuzla Gelişim - İstanbul Voleybol
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 11:00
    Programlar FB TV
    Overtime
    FB TV
  • 11:00
    Futbol Bilyoner TV
    Brisbane Strikers - Queensland Lions
    Bilyoner TV
  • 11:00
    Futbol Bilyoner TV
    Yokohama Marinos - Sapporo
    Bilyoner TV
  • 11:00
    Futbol Bilyoner TV
    Shonan Bellmar - Tokyo
    Bilyoner TV
  • 11:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    I.Gakhov - V.Orlov
    ATP Tour Vimeo
  • 11:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    F.C.Jianu - D.Ozernoy
    ATP Tour Vimeo
  • 11:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    T.Yang - B.Hassan
    ATP Tour Vimeo
  • 11:05
    Jimnastik, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Bulgaristan 2.Yayın
    TRT Spor 2
  • 11:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    R.Slobodchikov - O.J.Gutierrez
    ATP Tour Vimeo
  • 11:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    N.Chappell - S.Doumbia
    ATP Tour Vimeo
  • 11:35
    Motor Sporları Bein Sports 4
    2. Super Pole Elemeleri
    Bein Sports 4
  • 11:55
    Motosiklet TRT Spor Web TV
    İtalya
    TRT Spor Web TV
  • 12:00
    Motor Sporları Bein Sports 4
    Super Pole
    Bein Sports 4
  • 12:00
    Programlar A Spor
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Ataşehir Gençlik - Ateş Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 12:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ehime - Kanazawa
    Bilyoner TV
  • 12:00
    Futbol Bilyoner TV
    Urawa - Vissel Kobe
    Bilyoner TV
  • 12:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    U.Ignatik - A.Rybakov
    ATP Tour Vimeo
  • 12:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    D.Poljak - V.Safranek
    ATP Tour Vimeo
  • 12:25
    Tenis Eurosport
    Çift Kadınlar Final
    Eurosport
  • 12:30
    Motor Sporları, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Almanya
    TRT Spor 2
  • 13:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 13:00
    Tenis Tivibu Spor 4
    Final
    Tivibu Spor 4
  • 13:00
    Programlar TRT Spor
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 13:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Gök Spor - Süreyyapaşa Gençlik
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Omiya Ardija - Tochigi
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ryukyu - Kitakyushu
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    L.Johnson - R.Ramanathan
    ATP Tour Vimeo
  • 13:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    F.Gill - A.Bolt
    ATP Tour Vimeo
  • 13:00
    Jimnastik TRT Spor Web TV
    Bulgaristan 3.Yayın
    TRT Spor Web TV
  • 13:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    A.Fery - E.Escobedo
    ATP Tour Vimeo
  • 13:00
    Güreş Kanal V
    Nilüfer
    Kanal V
  • 13:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    C.G.Herrera - T.Droguet
    ATP Tour Vimeo
  • 13:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    M.Gengel - E.E.Lobato
    ATP Tour Vimeo
  • 13:30
    Motosiklet, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    2.Yarış
    TRT Spor 2
  • 13:45
    Binicilik TJK Tv
    Ankara
    TJK Tv
  • 14:00
    Motor Sporları Bein Sports 4
    3. Yarış
    Bein Sports 4
  • 14:00
    Programlar Tivibu Spor
    Premier Lig Yılın Golleri
    Tivibu Spor
  • 14:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Nasr - Dark Passage
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 14:00
    Bisiklet Eurosport 2
    5.Etap
    Eurosport 2
  • 14:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Günlüğü Öğlen
    TRT Spor
  • 14:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Sancaktepe - Kuzey Yıldızları
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 14:00
    Futbol Bilyoner TV
    Brommapojkarna - Pitea
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Futbol Bilyoner TV
    Stockport - Hartlepool
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Futbol Bilyoner TV
    Trelleborgs - Varnamo
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Futbol Bilyoner TV
    Hammarby - Sandvikens
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    P.Cuevas - E.Ymer
    ATP Tour Vimeo
  • 14:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    P.Nejedly - I.Nedelko
    ATP Tour Vimeo
  • 15:00
    Programlar A Spor
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:00
    Programlar Tivibu Spor
    Kupa Yolu Euro 2020
    Tivibu Spor
  • 15:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Galakticos - Fastpay Wildcats
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    PK 35 - KPV
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Çamlıca Spor - Kartal Anadolu
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 15:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    Final
    Bein Sports Max 1
  • 15:00
    Motosiklet, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    2.Yarış
    TRT Spor 2
  • 15:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    Z.Zhang - M.Whitehouse
    ATP Tour Vimeo
  • 15:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    M.V.Martinez - M.Ebden
    ATP Tour Vimeo
  • 15:30
    Tenis Eurosport
    Erkekler Final
    Eurosport
  • 15:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    F.Zeballos - S.Mansouri
    ATP Tour Vimeo
  • 15:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    N.S.Izquierdo - R.Matos
    ATP Tour Vimeo
  • 15:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    M.Erhard - M.Geerts
    ATP Tour Vimeo
  • 16:00
    Basketbol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Yalovaspor - Samsunspor
    TRT Spor 2
  • 16:00
    Futbol TRT 1
    İngiltere - Hırvatistan
    TRT 1
  • 16:00
    Programlar Tivibu Spor
    Hafta Sonu Spor
    Tivibu Spor
  • 16:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Göztepe Akademi - Tuzla Mercan
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 16:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Super Massive - 1907 Fenerbahçe
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 16:00
    Motor Sporları Eurosport 2
    Portekiz
    Eurosport 2
  • 16:00
    Binicilik TJK Tv
    Longchamp
    TJK Tv
  • 16:10
    Motosiklet TRT Spor Web TV
    3.Yarış
    TRT Spor Web TV
  • 16:15
    Hentbol EHF TV
    3.lük Maçı
    EHF TV
  • 16:15
    Motor Sporları Bein Sports 4
    4. Yarış
    Bein Sports 4
  • 16:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Shukura Kobuleti - Saburtalo Tiflis
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 16:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Samtredia - Dinamo Tiflis
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 16:30
    Binicilik TJK Tv
    İzmir
    TJK Tv
  • 17:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Team Aurora - 5 Ronin
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 17:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Kuzey Yıldızları - Pendik Voleybol
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Isloch Minsk - Brest
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol FB TV
    Fenerbahçe - Trabzonspor
    FB TV
  • 17:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    K.Zuk - L.Maxted
    ATP Tour Vimeo
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Lulea - Sylvia
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Ege TV
    Torosgücü Spor - Buca Zaferspor
    Ege TV
  • 17:00
    Futbol Altaş TV Ordu
    Ünye 1957 - Tonya Doğanspor
    Altaş TV Ordu
  • 18:00
    Programlar beIN Sports Haber
    beIN Ana Haber
    beIN Sports Haber
  • 18:00
    Programlar A Spor
    Ana Haber
    A Spor
  • 18:00
    Programlar Tivibu Spor
    Kupa Yolu
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Karate Sportstv
    3. Gün
    Sportstv
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Rovaniemi - TPS Turku
    Bilyoner TV
  • 18:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Galatasaray ES - Beşiktaş ES
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 18:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Tuzla Gelişim - İstanbul Uno
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 18:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Günlüğü
    TRT Spor
  • 18:00
    Judo CBC Sport
    Budapeşte
    CBC Sport
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Jippo - Jaro
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Gnistan - Mikkeli
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    MuSa - VPS
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Programlar Tivibu Spor
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 19:00
    Futbol TRT 1
    Avusturya - Kuzey Makedonya
    TRT 1
  • 19:00
    Hentbol EHF TV
    Final
    EHF TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Rukh Brest - Zhodino
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Bodo Glimt - Mjondalen
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Lilleström - Haugesund
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Sarpsborg 08 - Brann
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Stromsgodset - Rosenborg
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Güreş Kanal V
    Çalı
    Kanal V
  • 19:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    B.Gojo - M.Torpegaard
    ATP Tour Vimeo
  • 19:05
    Programlar GS TV
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Programlar FB TV
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:30
    Motor Sporları Eurosport
    Portekiz 2.Yayın
    Eurosport
  • 19:30
    Basketbol, Smart Spor 2, Spor Smart 2, Bilyoner TV
    Real Madrid - Barcelona
    Smart Spor 2
  • 19:30
    Programlar FB TV
    Şeref Has Anısına
    FB TV
  • 19:35
    Kayaklı Koşu TRT Spor Web TV
    Mısır
    TRT Spor Web TV
  • 20:00
    Programlar FB TV
    Olimpiyata Doğru
    FB TV
  • 20:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    Spor Turu
    beIN Sports Haber
  • 20:15
    Binicilik TJK Tv
    Belmont Park
    TJK Tv
  • 20:30
    Futbol Bilyoner TV
    Qviding - Trollhattan
    Bilyoner TV
  • 20:30
    Futbol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Pendik Engelliler - Denizli Engelliler
    TRT Spor 2
  • 21:00
    Programlar A Spor
    Transfer Raporu
    A Spor
  • 21:00
    Programlar S Sport Plus
    Kupada Bugün
    S Sport Plus
  • 21:00
    Programlar Tivibu Spor
    Euro 2020 Kupa Yolu
    Tivibu Spor
  • 21:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Akşamı
    TRT Spor
  • 21:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    T.Kokkinakis - M.Copil
    ATP Tour Vimeo
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Viking - Valerenga
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    beIN Transfer
    beIN Sports Haber
  • 22:00
    Futbol, TRT 1, İçtimai TV
    Hollanda - Ukrayna
    TRT 1
  • 22:00
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Rayo Vallecano - Girona
    La Liga 123 Youtube
  • 22:00
    Basketbol, S Sport Plus, S Sport, Bilyoner TV
    Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
    S Sport Plus
  • 22:00
    Programlar Tivibu Spor
    Transfer Market
    Tivibu Spor
  • 22:00
    Golf Eurosport 2
    4.Gün
    Eurosport 2
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Avai - Brusque
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Botafogo SP - Remo
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Flamengo - Atletico Mineiro
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Atletico Mineiro - Sao Paulo
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Gremio - Atletico PR
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Voleybol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Almanya - Brezilya
    TRT Spor 2
  • 22:00
    Programlar GS TV
    Sarı mı? Kırmızı mı?
    GS TV
  • 22:30
    Basketbol NBA TV
    Atlanta Dream - Washington Mystics
    NBA TV
  • 23:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber
  • 23:00
    Programlar A Spor
    Son Sayfa
    A Spor
  • 23:00
    Programlar GS TV
    Efsane Aslanlar
    GS TV
  • 23:45
    Programlar FB TV
    Tokyo 2020
    FB TV