AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

14 Haziran 2021, Pazartesi yayın akışı
  • 00:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Gecesi
    TRT Spor
  • 00:00
    Programlar FB TV
    Euro2020 Özel
    FB TV
  • 00:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    beIN Euro2020
    beIN Sports Haber
  • 00:00
    Futbol, Kontra Youtube, Haber Global, Bilyoner TV
    Brezilya - Venezuela
    Kontra Youtube
  • 00:15
    Programlar A Spor
    Euro 2020'de Bugün
    A Spor
  • 02:00
    Futbol USL Championship Youtube
    Charlotte Independence - Hartford Athletic
    USL Championship Youtube
  • 02:30
    Futbol Bilyoner TV
    Vitoria - Operario
    Bilyoner TV
  • 02:30
    Futbol Bilyoner TV
    Coritiba - Londrina
    Bilyoner TV
  • 02:30
    Futbol Bilyoner TV
    Bahia - Internacional
    Bilyoner TV
  • 02:30
    Futbol Bilyoner TV
    Chapecoense - Ceara
    Bilyoner TV
  • 02:30
    Futbol Bilyoner TV
    Bragantino - Fluminense
    Bilyoner TV
  • 02:30
    Futbol Bilyoner TV
    Fortaleza - Sport Recife
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Denver Nuggets - Phoenix Suns
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Futbol, Kontra Youtube, Haber Global, Bilyoner TV
    Kolombiya - Ekvador
    Kontra Youtube
  • 07:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 07:00
    Programlar TRT Spor
    İlk Baskı
    TRT Spor
  • 09:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 10:00
    Programlar GS TV
    Günaydın Galatasaray
    GS TV
  • 10:00
    Programlar TRT Spor
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 10:00
    Futbol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Esengücü Engelliler - İzmir BB
    TRT Spor 2
  • 11:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Manşet
    TRT Spor
  • 11:50
    Programlar NTV
    Kupa Bülteni
    NTV
  • 12:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Öğlen Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 12:25
    Programlar TRT Spor
    UEFA Euro 2020
    TRT Spor
  • 13:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 13:00
    Programlar, S Sport Plus, S Sport
    NBA Günlüğü
    S Sport Plus
  • 13:00
    Tenis S Sport Plus
    Almanya
    S Sport Plus
  • 13:00
    Programlar TRT Spor
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 13:00
    Voleybol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Rusya - Sırbistan
    TRT Spor 2
  • 14:00
    Programlar GS TV
    Günün Ortası
    GS TV
  • 14:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Günlüğü Öğlen
    TRT Spor
  • 14:30
    Programlar Tivibu Spor
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 14:30
    Basketbol Avustralya NBL Twitch
    Perth Wildcats - The Hawks
    Avustralya NBL Twitch
  • 16:00
    Futbol TRT 1
    İskoçya - Çekya
    TRT 1
  • 16:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Samgurali - Dinamo Batum
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 17:00
    Voleybol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Çin - İtalya
    TRT Spor 2
  • 18:00
    Programlar Tivibu Spor
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Programlar beIN Sports Haber
    beIN Ana Haber
    beIN Sports Haber
  • 18:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Günlüğü
    TRT Spor
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Mariehamn - HJK Helsinki
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    KuPS - Inter Turku
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    SJK - Ilves
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Dila Gori - Telavi
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 19:00
    Futbol TRT 1
    Polonya - Slovakya
    TRT 1
  • 19:05
    Programlar GS TV
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Programlar FB TV
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Lokomotif Tiflis - Torpedo Kutaisi
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 19:30
    Kayaklı Koşu, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Mısır
    TRT Spor 2
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Stabaek - Tromsö
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Programlar S Sport Plus
    Kupada Bugün
    S Sport Plus
  • 21:00
    Programlar TRT Spor
    Kupa Akşamı
    TRT Spor
  • 21:00
    Programlar FB TV
    Olimpiyata Doğru
    FB TV
  • 22:00
    Futbol TRT 1
    İspanya - İsveç
    TRT 1
  • 22:00
    Voleybol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    ABD - Türkiye
    TRT Spor 2
  • 22:15
    Futbol Bilyoner TV
    Leiknir - KR Reykjavik
    Bilyoner TV
  • 23:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Gün Sonu
    beIN Sports Haber
  • 23:00
    Programlar FB TV
    Smaçör
    FB TV
Spor Rehberi verileri sporekrani.com'dan sağlanmaktadır.