AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

15 Ekim 2021, Cuma yayın akışı
  • 00:00
    Golf Eurosport 2
    1.Gün
    Eurosport 2
  • 00:00
    Futbol Bilyoner TV
    Kolombiya - Ekvador
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Artı
    TRT Spor
  • 01:00
    Futbol Bilyoner TV
    Cuiaba Esporte - Sport Recife
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Futbol Bilyoner TV
    Sao Paulo - Ceara
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    A.Kontaveit - O.Jabeur
    Bein Sports Max 1
  • 02:30
    Futbol Bilyoner TV
    Arjantin - Peru
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Futbol Bilyoner TV
    Şili - Venezuela
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Futbol Bilyoner TV
    Brezilya - Uruguay
    Bilyoner TV
  • 04:00
    Tenis Bein Sports Max 1
    P.Badosa - A.Kerber
    Bein Sports Max 1
  • 05:00
    Basketbol NBA TV
    Sacramento Kings - LA Lakers
    NBA TV
  • 05:00
    Futbol Bilyoner TV
    Queretaro - Tijuana
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    Yeni Gün
    beIN Sports Haber
  • 07:00
    Programlar A Spor
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 07:00
    Programlar TRT Spor
    İlk Baskı
    TRT Spor
  • 09:15
    Programlar TRT Spor
    Süper Lig
    TRT Spor
  • 10:00
    Programlar GS TV
    Günaydın Galatasaray
    GS TV
  • 10:00
    Programlar TRT Spor
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 11:00
    Programlar Tivibu Spor
    Spor Gazetesi
    Tivibu Spor
  • 11:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    beIN Manşet
    beIN Sports Haber
  • 11:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Manşet
    TRT Spor
  • 12:00
    Programlar A Spor
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Öğlen Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 12:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    L.Miedler - C.Lestienne
    ATP Tour Vimeo
  • 12:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    M.Guinard - T.Griekspoor
    ATP Tour Vimeo
  • 12:30
    Programlar TRT Spor
    Gün Ortası
    TRT Spor
  • 13:00
    Programlar beIN Sports Haber
    beIN Gün Ortası
    beIN Sports Haber
  • 13:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    B.Z.Miralles - F.Agamenone
    ATP Tour Vimeo
  • 13:15
    Binicilik TJK Tv
    Bursa
    TJK Tv
  • 13:30
    Programlar TRT Spor
    İtalya Serie A
    TRT Spor
  • 13:40
    Programlar TRT Spor
    İspanya La Liga
    TRT Spor
  • 13:45
    Snooker Eurosport
    Çeyrek Finaller
    Eurosport
  • 13:50
    Programlar TRT Spor
    İngiltere Premier Lig
    TRT Spor
  • 14:00
    Programlar GS TV
    Günün Ortası
    GS TV
  • 14:00
    Programlar A Spor
    Gün Ortası
    A Spor
  • 14:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    FunPlus Phoenix - DWG KIA
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 14:00
    Hentbol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Trabzon BB - Spor Toto SK
    TRT Spor 2
  • 14:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Stüdyosu
    TRT Spor
  • 14:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Mersin BB - Karşıyaka Çarşı Koleji
    TBF TV Youtube
  • 14:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    J.Sousa - F.F.Silva
    ATP Tour Vimeo
  • 14:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    F.Cobolli - L.Giustino
    ATP Tour Vimeo
  • 14:30
    Programlar Tivibu Spor
    Her Gün Spor
    Tivibu Spor
  • 15:00
    Programlar A Spor
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Cloud9 - Rogue
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 15:30
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    B.Royle - Q.Thomas
    One Championship Youtube
  • 15:30
    Binicilik TJK Tv
    Haydock Park
    TJK Tv
  • 15:30
    Tenis ATP Tour Vimeo
    A.Ritschard - G.M.Moroni
    ATP Tour Vimeo
  • 16:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Dünyadan Spor
    beIN Sports Haber
  • 16:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    D.Yevseyev - O.Otte
    ATP Tour Vimeo
  • 16:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Cloud9 - FunPlus Phoenix
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 16:00
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    M.Ruumet - L.Tiger
    One Championship Youtube
  • 16:00
    Körling, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Erzurum
    TRT Spor 2
  • 16:00
    Programlar TRT Spor
    Gündem Futbol
    TRT Spor
  • 16:30
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    Wondergirl - B.Farrell
    One Championship Youtube
  • 17:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    DWG KIA - Rogue
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 17:00
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    S.Wiratchai - F.Pinca
    One Championship Youtube
  • 17:00
    Programlar Bein Sports 1
    Sanal Direktör
    Bein Sports 1
  • 17:00
    Tenis ATP Tour Vimeo
    H.Grenier - N.Borges
    ATP Tour Vimeo
  • 17:15
    Futbol Bilyoner TV
    Al Ain - Emirates Club
    Bilyoner TV
  • 17:15
    Futbol Bilyoner TV
    Al Ittihad - Al Urooba
    Bilyoner TV
  • 17:30
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    M.P.Academy - S.Thy
    One Championship Youtube
  • 17:45
    Binicilik TJK Tv
    İstanbul
    TJK Tv
  • 18:00
    Programlar beIN Sports Haber
    beIN Ana Haber
    beIN Sports Haber
  • 18:00
    Programlar Tivibu Spor
    Tivibu Ana Haber
    Tivibu Spor
  • 18:00
    Basketbol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Fethiye Bld. - Final Spor
    TRT Spor 2
  • 18:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Galatasaray - Başarı Performans
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 18:00
    Programlar A Spor
    Ana Haber
    A Spor
  • 18:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Rogue - FunPlus Phoenix
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 18:00
    Dövüş Sporları One Championship Youtube
    S.Suanpluresort - K.Uthai
    One Championship Youtube
  • 18:00
    Programlar Bein Sports 1
    Süper Hikayem - Şenol Yavaş
    Bein Sports 1
  • 18:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Merkezi
    TRT Spor
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Suduva - Riteriai
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Botaş Gelişim - Rize Bld.
    TBF TV Youtube
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Mikulas - AS Trencin
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Huachipato - Antofagasta
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Programlar, S Sport Plus, S Sport
    Altın Oran
    S Sport Plus
  • 19:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    Cloud9 - DWG KIA
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Dragovoljac - Lokomotiv Zagreb
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Programlar Bein Sports 1
    beIN Süper Lig
    Bein Sports 1
  • 19:05
    Programlar GS TV
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Programlar FB TV
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Paderborn - Jahn Regensburg
    Bein Sports beIN Connect
  • 19:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Hannover 96 - Schalke 04
    Bein Sports beIN Connect
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    Ajman Club - Al Sharjah
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    Aus Lustenau - Kapfenberg Bulls
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    Floridsdorfer - Vorwarts Steyr
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    Liefering - FC Juniors
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    St.Polten - Grazer
    Bilyoner TV
  • 19:45
    Binicilik TJK Tv
    Keeneland
    TJK Tv
  • 20:00
    Basketbol Bein Sports beIN Connect
    CSKA Moskova - Kızılyıldız
    Bein Sports beIN Connect
  • 20:00
    Futbol Bein Sports 1
    M.Başakşehir - Beşiktaş
    Bein Sports 1
  • 20:00
    Basketbol Bein Sports beIN Connect
    Monaco - Barcelona
    Bein Sports beIN Connect
  • 20:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Eczacıbaşı - THY
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 20:00
    Programlar A Spor
    Skorbord
    A Spor
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Viborg - Silkeborg
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    F.Amager - Fredericia
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Programlar TRT Spor
    Dakika Skor
    TRT Spor
  • 20:00
    Programlar Sportstv
    Spor 360
    Sportstv
  • 20:30
    Futbol Bilyoner TV
    Gaz Metan - Dinamo Bucuresti
    Bilyoner TV
  • 20:45
    Snooker Eurosport
    Çeyrek Finaller Akşam
    Eurosport
  • 20:45
    Programlar, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Akşam Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 20:45
    Programlar Bein Sports 3
    Euroleague Maç Önü
    Bein Sports 3
  • 21:00
    Basketbol Bein Sports beIN Connect
    Olympiakos - Zalgiris Kaunas
    Bein Sports beIN Connect
  • 21:00
    Tenis, S Sport Plus, Bilyoner TV
    N.Basilashvili - S.Tsitsipas
    S Sport Plus
  • 21:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Skor
    beIN Sports Haber
  • 21:00
    Programlar TRT Spor
    Dakika ve Skor
    TRT Spor
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    NAC Breda - Jong AZ
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Den Bosch - Almere
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Excelsior - VVV Venlo
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    De Graafschap - Eindhoven
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Helmond - ADO Den Haag
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ajax - Jong Utrecht
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Oss - FC Emmen
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Roda - Jong PSV
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Maastricht - Dordrecht
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    SC Telstar - Volendam
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Deinze - Waasland Beveren
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Basketbol Bein Sports beIN Connect
    Olimpia Milano - Anadolu Efes
    Bein Sports beIN Connect
  • 21:30
    Futbol Bein Sports beIN Connect
    Hoffenheim - Köln
    Bein Sports beIN Connect
  • 21:30
    Basketbol Bilyoner TV
    HC Brindisi - Fortitudo Bologna
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Basketbol Bilyoner TV
    Telekom Bonn - Frankfurt
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Futbol, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
    Club Brugge - Kortrijk
    Tivibu Spor 3
  • 21:45
    Futbol Bilyoner TV
    Bohemians 1905 - Dundalk
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Futbol Bilyoner TV
    Derry City - St. Patricks
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Futbol Bilyoner TV
    Waterford - Finn Harps
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Futbol Bilyoner TV
    Drogheda - Longford
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Futbol Bilyoner TV
    Hamilton - Partick
    Bilyoner TV
  • 21:55
    Programlar NTV
    N Futbol
    NTV
  • 22:00
    Basketbol Bein Sports beIN Connect
    Real Madrid - Panathinaikos
    Bein Sports beIN Connect
  • 22:00
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Eibar - Almeria
    La Liga 123 Youtube
  • 22:00
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    PSG - Angers
    Bein Sports beIN Connect
  • 22:00
    Programlar A Spor
    Takım Oyunu
    A Spor
  • 22:00
    Futbol, Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
    WBA - Birmingham
    Bein Sports Max 1
  • 22:00
    Programlar Tivibu Spor
    Orta Nokta
    Tivibu Spor
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Brusque - Remo
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Programlar Bein Sports 1
    beIN Süper Lig Maç Sonu
    Bein Sports 1
  • 22:00
    Programlar TRT Spor
    % 100 Futbol
    TRT Spor
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Shamrock Rovers - Sligo Rovers
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Palestino - O'Higgins
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Programlar Sportstv
    Süper Spor
    Sportstv
  • 22:30
    Tenis, S Sport Plus, Bilyoner TV
    T.Fritz - A.Zverev
    S Sport Plus
  • 23:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Spor Gecesi
    beIN Sports Haber
  • 23:00
    Programlar TRT Spor
    İleri Üçlü
    TRT Spor
  • 23:30
    Programlar Bein Sports 1
    Trio
    Bein Sports 1
  • 23:30
    Programlar Bein Sports 3
    Euroleague Maç Sonu
    Bein Sports 3
Spor Rehberi verileri sporekrani.com'dan sağlanmaktadır.