AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

16 Ekim 2021, Cumartesi yayın akışı
  • 00:00
    Programlar A Spor
    Son Sayfa
    A Spor
  • 00:00
    Golf Eurosport 2
    2.Gün
    Eurosport 2
  • 00:30
    Futbol Bilyoner TV
    Universidad de Chile - Audax Ital.
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Futbol Bilyoner TV
    CRB - Guarani
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Artı
    TRT Spor
  • 02:30
    Futbol USL Championship Youtube
    Tampa Bay Rowdies - New York RB 2
    USL Championship Youtube
  • 03:00
    Basketbol NBA TV
    Chicago Bulls - Memphis Grizzlies
    NBA TV
  • 03:00
    Futbol Bilyoner TV
    Necaxa - Puebla
    Bilyoner TV
  • 03:00
    Dövüş Sporları, S Sport 2, S Sport Plus
    WWE Smackdown
    S Sport 2
  • 03:00
    Futbol Bilyoner TV
    Nublense - Calera
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Futbol Bilyoner TV
    Brasil de Pelotas - Vila Nova
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Futbol Bilyoner TV
    Goias - CSA
    Bilyoner TV
  • 04:00
    Basketbol S Sport Plus
    Chicago Sky - Phoenix Mercury
    S Sport Plus
  • 05:00
    Futbol Bilyoner TV
    Mazatlan - Atlas
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Programlar A Spor
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 08:00
    Futbol Bilyoner TV
    Sagan Tosu - Shonan Bellmar
    Bilyoner TV
  • 09:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 1
    Yeni Gün
    beIN Sports Haber
  • 09:00
    Futbol Bilyoner TV
    Shimizu S Pulse - Kashiwa Reysol
    Bilyoner TV
  • 09:00
    Futbol Bilyoner TV
    Urawa - Gamba Osaka
    Bilyoner TV
  • 09:30
    Programlar TRT Spor
    TFF 1. Lig
    TRT Spor
  • 10:00
    Futbol Bilyoner TV
    Vissel Kobe - Avispa Fukuoka
    Bilyoner TV
  • 10:00
    Futbol Bilyoner TV
    Yokohama FC - Tokushima
    Bilyoner TV
  • 10:00
    Futbol Bilyoner TV
    Asan - Daejeon Citizen
    Bilyoner TV
  • 10:00
    Programlar TRT Spor
    Sabah Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 11:00
    Programlar, beIN Sports Haber, Bein Sports 3
    beIn Euroleague
    beIN Sports Haber
  • 11:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Halkbank - Anadolu Voleybol
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 11:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Astana - Zielona Gora
    Bilyoner TV
  • 11:00
    Programlar TRT Spor
    Yüz Yüze Futbol
    TRT Spor
  • 12:00
    Programlar A Spor
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:30
    Futbol Bilyoner TV
    Gyeongnam - Ansan Greeners
    Bilyoner TV
  • 12:30
    Programlar TRT Spor
    Öğlen Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 13:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Lig Merkezi
    beIN Sports Haber
  • 13:00
    Basketbol Tivibu Spor
    Fenerbahçe - Çankaya Üni.
    Tivibu Spor
  • 13:00
    Basketbol Tivibu Spor 2
    Beşiktaş - Gaziantep Basket
    Tivibu Spor 2
  • 13:00
    Programlar, S Sport Plus, S Sport
    Premier Show
    S Sport Plus
  • 13:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Maliye İhtisas - Malatya BB
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 13:00
    Voleybol, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Vakıfbank - Fenerbahçe Opet
    TRT Spor 2
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Yokohama Marinos - Sapporo
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Parnu JK - Kalju
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Isloch Minsk - Slutsk
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Futbol Bilyoner TV
    Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris
    Bilyoner TV
  • 13:30
    Futbol Bein Sports 1
    Giresunspor - Ç.Rizespor
    Bein Sports 1
  • 13:30
    Futbol, TRT Avaz, Bein Sports Max 2
    Ümraniyespor - Eyüpspor
    TRT Avaz
  • 13:30
    Futbol, TRT Spor, Bein Sports Max 1
    Bandırmaspor - Ankaragücü
    TRT Spor
  • 13:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Shukura Kobuleti - Dinamo Batum
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 13:30
    Futbol Bilyoner TV
    Gornik Leczna - Piast Gliwice
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Futbol Yayın Yok
    Pendikspor - Akhisarspor
    Yayın Yok
  • 14:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    OGM Orman - Mersin BB
    TBF TV Youtube
  • 14:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Bursa BB - Antalya Basketbol
    TBF TV Youtube
  • 14:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    DetonatioN FocusMe - EDward Gaming
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 14:00
    Futbol Bilyoner TV
    Gais - Varnamo
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Futbol CBC Sport
    Sebail - Keşla
    CBC Sport
  • 14:00
    Futbol Bilyoner TV
    Arsenal Tula - Zenit
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Emlak Konut - Antalya Güneşi
    TBF TV Youtube
  • 14:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Yalova VIP - Urla Bld.
    TBF TV Youtube
  • 14:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Çeşme Basketbol - Bodrum Karya
    TBF TV Youtube
  • 14:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Heidenheim - St.Pauli
    Bein Sports beIN Connect
  • 14:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Ingolstadt - Holstein Kiel
    Bein Sports beIN Connect
  • 14:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Karlsruhe - Erzgebirge Aue
    Bein Sports beIN Connect
  • 14:30
    Futbol, S Sport Plus, S Sport
    Watford - Liverpool
    S Sport Plus
  • 14:30
    Futbol, Bein Sports 3, Bilyoner TV
    Fulham - QPR
    Bein Sports 3
  • 14:30
    Futbol Bilyoner TV
    Koge - Nykobing
    Bilyoner TV
  • 14:30
    Basketbol TBF TV Youtube
    Turgutlu Bld. - Fenerbahçe Gelişim
    TBF TV Youtube
  • 14:45
    Snooker Eurosport
    Yarı Finaller
    Eurosport
  • 15:00
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Saint Joseph - Milas Bld.
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 15:00
    Voleybol GS TV
    Galatasaray HDIS - Kuzeyboru
    GS TV
  • 15:00
    Programlar A Spor
    Spor Gündemi
    A Spor
  • 15:00
    Programlar Tivibu Spor
    Hafta Sonu Spor
    Tivibu Spor
  • 15:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    T1 - 100 Thieves
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ilves - HJK Helsinki
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    KPV - MuSa
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Jaro - Rovaniemi
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Jammerbugt - Hvidovre IF
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Smorgon - FC Vitebsk
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ascoli - Lecce
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Crotone - Pisa
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Vicenza - Reggina
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Pordenone - Ternana
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Futbol Bilyoner TV
    Dziugas Telsiai - Dainava Alytus
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Basketbol Tivibu Spor 2
    Pınar Karşıyaka - Bursaspor
    Tivibu Spor 2
  • 15:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Telavi - Lokomotif Tiflis
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 15:30
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    TED Kolejliler - Melikgazi Bld.
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 15:30
    Programlar TRT Spor
    Spor Bülteni
    TRT Spor
  • 15:30
    Futbol Bilyoner TV
    Horn - Amstetten
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Futbol Bilyoner TV
    Lafnitz - Dornbirn
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Futbol Bilyoner TV
    Rapid Wien 2 - Innsbruck
    Bilyoner TV
  • 15:35
    Motor Sporları Bein Sports beIN Connect
    1.Yarış
    Bein Sports beIN Connect
  • 15:45
    Basketbol TBF TV Youtube
    Manisa BB - Kocaeli Basket
    TBF TV Youtube
  • 16:00
    Futbol, S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Spezia - Salernitana
    S Sport 2
  • 16:00
    Futbol Bein Sports 1
    Sivasspor - Antalyaspor
    Bein Sports 1
  • 16:00
    Futbol, TRT Spor, Bein Sports Max 1
    Denizlispor - Balıkesirspor
    TRT Spor
  • 16:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    EDward Gaming - T1
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 16:00
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Toulouse - Auxerre
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Degerfors - Halmstads
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Gnistan - VPS
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Östersunds - Malmö
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Eskilstuna United - Vasteraas
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol CBC Sport
    Qabala - Zira
    CBC Sport
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    ND Gorica - Istra 1961
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Tulevik - Levadia
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Saratov - Tsmoki Minsk
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Asane - Ull Kisa
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Bryne - Fredrikstad
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Grorud - Raufoss
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ham Kam - KFUM Oslo
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Jerv - Ranheim
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Stjordals Blink - Start
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Strommen - Sandnes
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Futbol Bilyoner TV
    Termalica - Lechia Gdansk
    Bilyoner TV
  • 16:30
    Futbol Bein Sports beIN Connect
    E.Frankfurt - Hertha Berlin
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Futbol Bein Sports beIN Connect
    B.Dortmund - Mainz
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Futbol Bein Sports beIN Connect
    Greuther Fürth - Bochum
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Basketbol Tivibu Spor
    Botaş - Galatasaray
    Tivibu Spor
  • 16:30
    Futbol Bein Sports beIN Connect
    Freiburg - Leipzig
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Futbol Bein Sports beIN Connect
    Union Berlin - Wolfsburg
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Saburtalo Tiflis - Samgurali
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 16:30
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Tunalı Spor - Marmara Spor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 16:30
    Futbol Bilyoner TV
    Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol S Sport Plus
    Manchester City - Burnley
    S Sport Plus
  • 17:00
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Girona - Huesca
    La Liga 123 Youtube
  • 17:00
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Amorebieta - Cartagena
    La Liga 123 Youtube
  • 17:00
    Futbol S Sport Plus
    Southampton - Leeds United
    S Sport Plus
  • 17:00
    Futbol, S Sport Plus, S Sport
    Leicester City - Manchester Utd
    S Sport Plus
  • 17:00
    Futbol S Sport Plus
    Aston Villa - Wolverhampton
    S Sport Plus
  • 17:00
    Futbol Yayın Yok
    Norwich City - Brighton
    Yayın Yok
  • 17:00
    Hentbol EHF TV
    Ferencvaros - Esbjerg
    EHF TV
  • 17:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    DetonatioN FocusMe - 100 Thieves
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 17:00
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Middlesbrough - Peterborough
    Bein Sports beIN Connect
  • 17:00
    Bisiklet Eurosport 2
    Fransa
    Eurosport 2
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Haka - Lahti
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    KTP - Honka
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Oulu - Mariehamn
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    HIFK Helsinki - SJK
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Inter Turku - KuPS
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Nizhny Novgorod - BC Kalev
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Slavia Mozyr - BATE Borisov
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Cobresal - Universidad Catolica
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ayr - Queen of South
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Dunfermline - Kilmarnock
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Inverness - Morton
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Raith - Arbroath
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Zilina - Dunajska Streda
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Jablonec - Ceske Budejovice
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Mlada Boleslav - Bohemians 1905
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Banik Ostrava - Slovacko
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol, Uçankuş TV, Bilyoner TV
    Motherwell - Celtic
    Uçankuş TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Glasgow Rangers - Hearts
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ross Country - St.Mirren
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    St.Johnstone - Livingston
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Futbol Bilyoner TV
    Hibernian - Dundee United
    Bilyoner TV
  • 17:15
    Futbol Bilyoner TV
    Al Dhafra - Al Nasr
    Bilyoner TV
  • 17:15
    Futbol Bilyoner TV
    Bani Yas - Al Wasl
    Bilyoner TV
  • 17:15
    Futbol Bilyoner TV
    St.Gilloise - Seraing
    Bilyoner TV
  • 17:15
    Futbol Bilyoner TV
    Cosenza - Frosinone
    Bilyoner TV
  • 17:15
    Futbol Bilyoner TV
    Perugia - Brescia
    Bilyoner TV
  • 17:30
    Basketbol TBF TV Youtube
    Konyaspor - Mamak Bld.
    TBF TV Youtube
  • 17:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Dila Gori - Samtredia
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 17:30
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Ziraat Bankkart - Çankırı Birlikspor
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 17:30
    Futbol Bilyoner TV
    Sepsi - Voluntari
    Bilyoner TV
  • 17:40
    Motor Sporları Bein Sports beIN Connect
    2.Yarış
    Bein Sports beIN Connect
  • 18:00
    Programlar beIN Sports Haber
    beIN Ana Haber
    beIN Sports Haber
  • 18:00
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Clermont - Lille
    Bein Sports beIN Connect
  • 18:00
    Dövüş Sporları Fight Box
    Estonya
    Fight Box
  • 18:00
    Basketbol, Tivibu Spor 2, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    Galatasaray - Bahçeşehir Klj
    Tivibu Spor 2
  • 18:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    DetonatioN FocusMe - T1
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Jippo - PK 35
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Mura - Aluminij
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    A.Klagenfurt - Rapid Wien
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Altach - Salzburg
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Austria Vienna - Admira
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Futbol Bilyoner TV
    Mura - Aluminij
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Basketbol TBF TV Youtube
    Uludağ Basket - Tarsus Bld.
    TBF TV Youtube
  • 18:00
    Programlar TRT Spor
    Spor Haftasonu
    TRT Spor
  • 18:05
    Futbol Bilyoner TV
    Rijeka - Dinamo Zagreb
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Çengelköy - İstanbul Uno
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Sirius - Varbergs
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Futbol Bilyoner TV
    Gornik Zabrze - Wisla Plock
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bein Sports 1
    Adana Demirspor - Y.Malatyaspor
    Bein Sports 1
  • 19:00
    Futbol, S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Lazio - Inter
    S Sport 2
  • 19:00
    Futbol, TRT Spor, Bein Sports Max 1
    Menemenspor - Samsunspor
    TRT Spor
  • 19:00
    Hentbol EHF TV
    Brest Bretagne - Podrovko Vegeta
    EHF TV
  • 19:00
    Hentbol EHF TV
    Kristiansand - Kastamonu Bld.
    EHF TV
  • 19:00
    Hentbol EHF TV
    Banik Most - Magura Cisnadie
    EHF TV
  • 19:00
    League of Legends LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
    100 Thieves - EDward Gaming
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 19:00
    Programlar A Spor
    Ana Haber
    A Spor
  • 19:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Reggiana - Energia Trento
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Alianza Atl. - AD Cantolao
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Tammeka - Narva
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Sochi - Rostov
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Spartak Moskova - Dinamo Moskova
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Lilleström - Kristiansund
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Molde - Tromsö
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Braunschweig - Chemnitz
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Göttingen - Ludwigsburg
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Young Boys - Luzern
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Pohronie - Ruzomberok
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Senica - Michalovce
    Bilyoner TV
  • 19:00
    Futbol Bilyoner TV
    Zlate Moravce - SKF Sered
    Bilyoner TV
  • 19:05
    Programlar GS TV
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Programlar FB TV
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:15
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Las Palmas - Tenerife
    La Liga 123 Youtube
  • 19:30
    Futbol Bein Sports beIN Connect
    Monchengladbach - Stuttgart
    Bein Sports beIN Connect
  • 19:30
    Futbol, S Sport Plus, S Sport
    Brentford - Chelsea
    S Sport Plus
  • 19:30
    Futbol Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
    Dinamo Tiflis - Torpedo Kutaisi
    Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    Oostende - Cercle Brugge
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    Zulte Waregem - Antwerp
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Motosiklet, Eurosport 2, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    1.Yarış
    Eurosport 2
  • 19:30
    Futbol Bilyoner TV
    Como - Alessandria
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Montreal Impact - Philadelphia Union
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Bastia - Grenoble
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Caen - Le Havre
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    JDA Dijon - Amiens
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Nancy - Guingamp
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Pau - Paris FC
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Rodez - Sochaux
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Quevilly Rouen - Niort
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Valenciennes - Dunkerque HB
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol Bilyoner TV
    Slavia Prag - Slovan Liberec
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Futbol, Uçankuş TV, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Dundee FC - Aberdeen
    Uçankuş TV
  • 20:15
    Basketbol Tivibu Spor 2
    Türk Telekom - Darüşşafaka
    Tivibu Spor 2
  • 20:30
    Voleybol TVF Voleybol TV Youtube
    Lima Spor - Kartal Anadolu
    TVF Voleybol TV Youtube
  • 20:30
    Futbol Bilyoner TV
    Steaua Bükreş - Mioveni
    Bilyoner TV
  • 20:45
    Snooker Eurosport
    Yarı Finaller Akşam
    Eurosport
  • 21:00
    Programlar A Spor
    Artı Futbol
    A Spor
  • 21:00
    Hentbol Bein Sports 4
    Toulouse - Nantes
    Bein Sports 4
  • 21:00
    Basketbol Bilyoner TV
    Virtus Bologna - Trieste
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Motosiklet, Eurosport 2, TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız
    1.Yarış
    Eurosport 2
  • 21:00
    Programlar TRT Spor
    Futbol Gecesi
    TRT Spor
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Futbol Bilyoner TV
    Santiago Wanderers - Everton DV
    Bilyoner TV
  • 21:15
    Futbol Bilyoner TV
    Cajamarca - Sport Boys
    Bilyoner TV
  • 21:15
    Futbol Bilyoner TV
    Maribor - Radomlje
    Bilyoner TV
  • 21:15
    Futbol Bilyoner TV
    Maribor - Radomlje
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Hamburg - F.Düsseldorf
    Bein Sports beIN Connect
  • 21:30
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Malaga - Real Zaragoza
    La Liga 123 Youtube
  • 21:30
    Basketbol Bilyoner TV
    Crailsheim Merlins - Ratiopharm Ulm
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Basketbol Bilyoner TV
    Syntainics MBC - Oliver Würzburg
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Futbol Bilyoner TV
    FC Zurich - Lugano
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Futbol, S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV
    Milan - Verona
    S Sport 2
  • 21:45
    Futbol Bilyoner TV
    Standard Liege - Leuven
    Bilyoner TV
  • 21:45
    Futbol Bilyoner TV
    Virton - Lierse
    Bilyoner TV
  • 22:00
    Futbol, La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
    Sporting Gijon - Alcorcon
    La Liga 123 Youtube
  • 22:00
    Futbol, Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV
    Real Sociedad - Mallorca
    Spor Smart
  • 22:00
    Futbol, Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
    Lyon - Monaco
    Bein Sports beIN Connect
  • 22:00
    Futbol USL Championship Youtube
    Real Monarchs - Austin Bold
    USL Championship Youtube
  • 22:00
    Binicilik Eurosport 2
    Samorin
    Eurosport 2
  • 22:00
    Futbol Bilyoner TV
    Ponte Preta - Nautico
    Bilyoner TV
  • 22:30
    Futbol Bilyoner TV
    Los Angeles FC - SJ Earthquakes
    Bilyoner TV
  • 22:30
    Futbol Bilyoner TV
    Vasco Da Gama - Coritiba
    Bilyoner TV
  • 23:00
    Programlar beIN Sports Haber
    Spor Gecesi
    beIN Sports Haber
  • 23:00
    Programlar A Spor
    Son Sayfa Hafta Sonu
    A Spor
  • 23:30
    Programlar Beyaz TV
    Beyaz Futbol
    Beyaz TV
  • 23:30
    Tenis S Sport Plus
    Yarı Final 1.Maç
    S Sport Plus
  • 23:30
    Futbol Bilyoner TV
    Carlos Mannucci - Alianze Lima
    Bilyoner TV
  • 23:30
    Programlar TRT Spor
    Teknik Analiz
    TRT Spor
  • 23:30
    Futbol Bilyoner TV
    Union Espanola - Curico Unido
    Bilyoner TV
Spor Rehberi verileri sporekrani.com'dan sağlanmaktadır.