Kocaelispor'u ağırlayan İKM Başkanı Murat Öztürk yemeğin parasını ödemedi!

İsa Kethüda
13.09.2023 - 13:17 | Son Güncellenme: 13.09.2023 - 13:22

İKM Başkanı Murat Öztürk'ün, 1. Lig ekibi Kocaelispor'u ağırladığı yemek organizasyonunun 23 bin TL'lik ücretini ödemediği iddia edildi. Detaylar...

Kocaelispor'u ağırlayan İKM Başkanı Murat Öztürk yemeğin parasını ödemedi!

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk, 9 Eylül Cumartesi günü Kapanönü Sokak'ta bulunan bir restoranda, Kocaelispor’u ağırladı. 

Organizasyona; Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, futbolcular ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Vatandaşların yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayan futbolcular, taraftarların formlarını da imzalamayı ihmal etmedi.

23 bin TL yemek ücreti ödenmedi

Yemek sonrası İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk’ün 23 bin TL'lik ücreti ödemediği ileri sürüldü. Bunun üzerine Kocaelispor Başkanı Engin Koyun harekete geçti. Başkan Koyun'un talimatıyla hesabın ödediği kaydedildi.

İlgini Çekebilir
F.Bahçe, Al-Musrati için Portekiz'de! İşte yapılan teklif...
Habere Git

"Misafir olarak katıldığımız bir programda böyle bir hadise yaşanacağı aklımızın ucundan geçmemiştir"

Kocaelispor’dan konuyla ilişkin yapılan açıklamada, "İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Merkezi (İKM) Başkanı Murat Öztürk’ün davetlisi olarak 09.09.2023 tarihinde Kapanönü’nde değerli İzmitli esnaflarımızla, vatandaşlarımızla bir araya geldik. 

"Yemeğin parasının ödenmediğini basın yoluyla öğrenmiş bulunmaktayız"

Söz konusu programda yine İKM Başkanı tarafından Kapanönü’nde yemeğe davet edildik. Bu yemeğin parasının ödenmediğini daha sonra basın yoluyla öğrenmiş bulunmaktayız. İzmitlilerle buluşma programımız bizler açısından ne kadar mutluluk verici olduysa, hesap ödenmemesiyle ilgili bir haberde kulübümüzün adının geçmesinden daha fazla üzüntü duyduk. Durumdan o an haberimiz olsa, gereği mutlaka yapılacaktı. 

Ancak misafir olarak katıldığımız bir programda böyle bir hadise yaşanacağı aklımızın ucundan geçmemiştir. Öncelikle yemek yediğimiz mekan sahibi esnafımızın mağduriyetini Kocaelispor Kulübü olarak ivedilikle giderdiğimizi, İKM Başkanı tarafından söz verilen yemek parasını kulübümüz tarafından bugün sabah ödendiğini belirtmek isteriz. 

İlgini Çekebilir
Galatasaray'dan Şanlıurfaspor'a... Kiralık gitti!
Habere Git

Bizleri o gün son derece misafirperver bir şekilde ağırlayan, yakın ilgi gösteren mekan sahibi Barkın Atakan’a ayrıca teşekkür ederiz" denildi.

TFF 1. Lig'de 6 puanla sekizinci sırada yer alan Kocaelispor, Cumartesi günü saat 19.00'da Boluspor ile sahasında karşılaşacak.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler