2020 Dünya Mühendisler Günü ne zaman? Dünya Mühendisler Günü kutlama mesajları...

Son dakika haberleri... Hayatın her alanında yer alan mühendislerin günü olan Dünya Mühendisler Günü'nün hangi gün olduğu araştırılıyor. Her yıl Aralık ayında olan Dünya Mühendisler Günü ne zaman? 2020 yılında Dünya Mühendisler Günü'nü kutlamak için sözler ve mesajlar...
5 Aralık 2020 12:43- Son Güncelleme - 5 Aralık 2020 12:47
Google news abonelik

Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun! Büyük bir özveriyle çalışan ve hayatın her alanına etki eden mühendislerin günü olan Dünya Mühendisler Günü'nün hangi gün olduğu internette araştırılmakta. Her yıl Aralık ayına denk gelen Dünya Mühendisler Günü ne zaman kutlanır? 2020 Dünya Mühendisler Günü ne zaman? İşte Dünya Mühendisler Günü için atılabilecek güzel sözler ve mesajlar...

Dünya Mühendisler Günü ne zaman?

Dünyanın pek çok noktasında farklı tarihlerde kutlanan 5 Aralık 2020 Dünya Mühendisler Günü, Türkiye'de bugün kutlanıyor. Mühendislik Günü'nün bazı ülkelerde kutlanma tarihleri şöyle: Arjantin - 16 Haziran, Belçika - 20 Mart, İtalya - 15 Haziran, Rusya - 22 Aralık.

Dünya Mühendisler Günü mesaj ve sözleri

• Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu münasebetle Dünya Mühendisler Gününüzü kutlarım.

• Farklı çalışmalar ve projelerle hayatımızı kolaylaştıran mühendislerin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun.

• Sabah güne başlanmasından itibaren günün sona ermesine kadar geçen zaman diliminde karşımıza çıkan çoğu şey mühendislerimizin çalışmaları sonucu insanlığın hizmetine sunulan şeylerdir. Tüm mühendislerimizin bu özel gününü kutlarım.

• Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. Bu münasebetle Dünya Mühendisler Gününüzü kutlarım.

• Tüm mühendislerin, değerli Meslektaşlarımızın Dünya Mühendisler Günü kutlu olsun. Toplumsal yaşamın her aşamasında önemli hizmetler veren Mühendislere hak ettikleri saygıyı gördükleri bir yaşam dileriz.

• İyi bir mühеndis, kеndini güncеllеmеyi bilеn biridir.

• Farklı yazılımlarla hayatı kolaylaştıran mühеndislеrin 5 Aralık Dünya Mühеndislеr Günü kutlu olsun.