AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Acun Ilıcalı: "Mesut Özil'le olan dostluğumu kullandım"

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 20 Tem 2021 - 09:54 / Son Güncelleme : 20 Tem 2021 - 11:25

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe forması giyen Mesut Özil ve Exxen’de yayınlanacak UEFA maçları hakkında açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

Acun Ilıcalı: "Mesut Özil'le olan dostluğumu kullandım"

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe forması giyen Mesut Özil ve Exxen’de yayınlanacak UEFA maçları hakkında konuştu.

"Mesut’la olan dostluğumu kullandım"

Hürriyet'e açıklamalarda bulunan Ilıcalı, "Fenerbahçeli taraftarların bir rüyası vardı. O da Mesut’un Fenerbahçe’ye gelmesi. Başkanımız bu konuda büyük çaba harcadı. Ben de Mesut’la olan dostluğumu kullandım ve o bu Mesut üzerinde ikna edici oldu

"Çok ciddi teklifler varken güvenip Türkiye’ye geldi"

Çocukluğundan beri koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır Mesut. Çok ciddi teklifler varken güvenip Türkiye’ye geldi. Ben başka takım taraftarlarının bu olaya tepki göstereceğini zannetmiyorum. 

"Ben çılgın bir Fenerbahçeliyim"

Benim Fenerbahçe’ye desteğim diğer takım taraftarlarına da örnek olmalı. Ben çılgın bir Fenerbahçeliyim, evet. Takımım için elimden gelen her şeyi yaparım, evet. Ama karşı takımlara olan saygım ve onlara karşı olan takdirim hiçbir zaman azalmadı, azalmayacak" dedi. 

"Fiyatları uygun yapacağız"

UEFA maçlarının artık Exxen’den yayınlanması ile ilgili de konuşan Ilıcalı, "Maçlarda büyük delilik yapacağım. Bize futbol maçlarının maliyeti yıllık 30 milyon Euro’dan fazla olacak. Fiyatları çok uygun yaparak herkesin Exxen seyretmesini sağlayacağım.

Aylık 25 TL

(Gülüyor) Aynen... Aylık 25 TL’den başlayan fiyatlarla maç seyredilebilecek. Çok kazandığım zaman değil, daha çok insan seyrettiği zaman mutlu olan biriyim" şeklinde konuştu.