AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ağaoğlu'ndan beIN Sports'a: "Ne kadarını yayınlayacaksınız?"

İlk Yayınlanma : 31 Mar 2021 - 12:27 / Son Güncelleme : 31 Mar 2021 - 12:53

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluşta yayınlanan be United programında Güntekin Onay'ın bu haftaki konuğu olacak. Ahmet Ağaoğlu, beIN Sports ile ilgili bu programda flaş sözlere imza atacak. İşte detaylar...

Ağaoğlu'ndan beIN Sports'a: "Ne kadarını yayınlayacaksınız?"

AJANSSPOR-HABER 

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluş beIN Sports'ta yayınlanan be United programında bu haftaki konuk olacak. Yayıncı kuruluş, Ahmet Ağaoğlu'nun konuk olacağı programın tanıtımlarını kendi kanalında yayınlamaya başladı. Söz konusu tanıtımda Ağaoğlu'nun yayıncı kuruluş, Türkiye Futbol Federasyonu ve VAR sistemiyle ilgili bazı ifadeleri dikkatlerden kaçmıyor. Detaylar haberde...

Bu haftaki konuk Ahmet Ağaoğlu

Güntekin Onay'ın moderatörlüğünü yaptığı be United programında ilk konuk Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir olurken, son programda ise Kulüpler Birliği ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi açıklamalar yapmıştı.

Ağaoğlu: Bilmiyorum bu konuştuklarımızın ne kadarı yayınlanacak?

Bu hafta ekranlara gelecek programda Ahmet Ağaoğlu, Onay'ın sorularını yanıtlayacak. Kanalda dönen tanıtımda Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Bilmiyorum bu programın ne kadarı yayınlanacak, ne kadarı yayınlanmayacak ama..." şeklinde bir ifade kullandı. 

Onay: Hepsi yayınlanır

Kulüpler Birliği'ne mesaj...

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Güntekin Onay arasındaki söz konusu diyalog şu şekilde:

Ahmet Ağaoğlu: "Bu programın adı ne?"

Güntekin Onay: "be United"

Ağaoğlu: "Anlamı ne? Birlik olalım, birlikte olalım. Ama kulüplerimiz ne yapıyor? Çok enteresan. Kulüpler Birliği'nin çok daha efektif olarak işin içinde olması lazım."

VAR ve adalet göndermesi

Bu arada Ahmet Ağaoğlu'nun tanıtımda yer alan diğer açıklamalarında VAR sistemi ve TFF ile ilgili eleştirileri de gözden kaçmadı. Ağaoğlu, "Ne yaptık? VAR'a da eyyam yaptırdık. Kulüpler adalet istiyor. Adalet mi istiyor, adaletsizlikten pay mı istiyor" serzenişinde bulunuyor. 

Ağaoğlu'ndan TFF'ye gönderme