AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ahmet Dursun 2 yıllık eşinden boşandı! Ayrılık nedeni...

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 23 Kas 2021 - 09:41 / Son Güncelleme : 23 Kas 2021 - 09:46

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ahmet Dursun 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturdu. Bir kız çocukları bulunan çift sürpriz bir şekilde ayrıldı.

İkili İstanbul Aile Mahkemesi’nde bugün anlaşma olarak tek celsede boşandı. Velayet annede kalırken Dursun’un kızı ve eşi için 10 bin TL nafaka ödenmesine karar verildi. Ahmet Dursun, duruşma sonrası ayrılık nedenini açıkladı.

Kızları oldu

Sabah'ın haberine göre; Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ahmet Dursun 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin ilk bebekleri Lidya Dursun, geçtiğimiz yıl mart ayında dünyaya geldi.

TELEVİZYON PROGRAMINDA DUYURDU

Aralarındaki 19 yaş farka rağmen mutlu bir evlilik süren ikili sürpriz bir şekilde boşanma kararı aldığını televizyon programından duyurmuştu. Asena Demirbağ, "Çocuğumu babasız büyütmek istemiyorum. Boşanmaya gönlüm razı değil." demişti. Ahmet Dursun ise; "Farklı karakterlerdeyiz, fikir ayrılığı yaşadık" demişti.

BOŞANDILAR

Boşanma kararı alan çift İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. İkili, bugün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Kız çocuklarının velayeti anne Asena Demirbağ'da kalırken Ahmet Dursun'un kızı için 7 bin TL, eski eşi için ise 3 bin TL nafaka ve 8 bin TL tazminat ödemesine karar verildi.

"HAYIRLISI BU"

Duruşma sonunda Asena Demirbağ "Boşanmayı o istedi açıklamayı o yapsın" dedi. Ahmet Dursun, "Fikir ayrılığı yaşıyorduk. Resmiyette de bitti artık. Bir çocuğumuz var onun için görüşmeye devam edeceğiz. Hayırlısı bu." şeklinde konuştu.