Albayrak açıkladı! Gomez dönecek mi?

22.09.2016 17:32 - Son Güncelleme -
Albayrak açıkladı! Gomez dönecek mi?

AJANSSPOR

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Radyospor'da Abdullah Şanlı'nın konuğu oldu ve deplasman yasağının kalkması hakkında yorumlarda bulundu.

"Her zaman ilkleri yapan kulübüz"

Bizde bir tedirginlik yok. Bu yasağın ilk olarak kalkmasını isteyen, öncülük yapan bizdik. Her zaman ilkleri yapan kulübüz. Geriye giden barış ve kardeşliğin yeniden ortaya çıkması için bu ortamın sağlanması gerekiyordu. Çok etkili oldu, çok mutluyuz. İnşallah devamlılık olur. Galatasaray'ı kendi evlerindeymiş gibi ağırlayacağız, bu bir ilk olacak. 

"Pozitif hareket ediyoruz"

İki gün önce KulüpLer Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, Dursun Özbek ve Fikret Orman'ın da yer aldığı toplantı yapıldı. Bütün kulüpler fikirlerini beyan ettiler. Türkiye'nin içinde bulunduğu durumda; futboldaki barış ve kardeşliğin sağlanması adına, 3 büyüklerin taraftarlarının derbilere gelmesiyle alakalı olarak ortak bir konsensüs sağlandı. Galatasaray yönetimi de, biz de pozitif hareket ediyoruz. Taraftarların da pozitif olacağına inanıyoruz. İnşallah herhangi bir tatsız olay olmadan güzel bir ortamda derbi olur. Beşiktaş tarafı olarak bizim bir çekincemiz yok" 

"Galip geleceğimize inanıyoruz"

Biz kendimize güveniyoruz. Şampiyonluk parolasıyla başladık. Evimizdeki ilk derbiyi kazanmak istiyoruz, takıma ve teknik heyete güveniyoruz. Galatasaray da kazanmak isteyecektir. Taraftarlarımız biletlere hücum etti, hemen hemen kalmadı. Biz inanıyoruz galip geleceğimize, inşallah centilmence bir maç olur.

"Çekindiğimiz bir oyuncu yok"

Galatasaray'da çekindiğimiz bir oyuncu yok, onlar bizim evimize gelecekler. Belki onların çekineceği oyuncularımız vardır.

Gomez dönecek mi?

Gomez'in dönmesi söz konusu değil. Futbolcularımızdan memnunuz, planlarımızı yaptık ve sezon sonuna kadar bu oyuncularımızla devam edeceğiz. Bir sayfa kapandı, bir sayfa açıldı.

Talisca ve Aboubakar'ın bonservisleri alınacak mı?

Talisca ile Aboubakar iki oyuncumuz. Özellikle istedik. Talisca 2 senelik kiralık, Aboubakar 1 senelik kiralık. Beşiktaş'a layık şekilde oynuyorlar. Futbolcu gol attığında sevinir. Talisca Şampiyonlar Liginde puan kazandırdı bize. Bizde başkan ve yönetim kurulu sezon içinde oyuncularla konuşmaz. Biz zamanı geldiği zaman konuşuruz. Talisca, kalması gerekiyorsa kalır, başka bir transfer olursa olur. Şu an gündemimizde transfer yok.

Veli'nin durumu

Veli Kavlak 12. aya kadar rehabilitasyon sürecinde. İyileşmesini ve eski Veli olarak aramıza dönmesini bekliyoruz"  

AJANSSPOR

Gaziantepspor'da bir garip başkanlık seçimi! Kazananı yazı-tura belirledi... İşte o anlar

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up