Ali Koç 7 yıl sonra bir ilki gerçekleştirecek!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 7 yıl sonra bir ilki gerçekleştirebilir.
21 Kasım 2018 09:45- Son Güncelleme - 21 Kasım 2018 12:45
Google news abonelik

3 Haziran’da göreve seçildikten sonra diğer kulüplerle sıcak ilişkiler kurmaya gayret eden Koç, radikal bir karara daha imza atıyor...

Fenerbahçe Kulübü’nden alınan bilgilere göre, bu sezon hiçbir deplasmanda takımını yalnız bırakmayan Koç, Trabzon’da da bu rutini bozmayacak.
Fenerbahçe’de, mazereti olan isimler dışındaki tüm yönetim kurulu üyeleri de başkan Ali Koç’la birlikte Trabzon’a giderek, tribündeki yerlerini alacak.
Son anda bir değişiklik olmadığı takdirde programını bu şekilde düzenleyen Koç, 7 yıl sonra Trabzon’da statta maç izleyen ilk Fenerbahçe Başkanı olacak.
3 Temmuz 2011’den sonra Trabzonspor ile gerginleşen ilişkiler nedeniyle senelerce Trabzon’a gitmeyen eski başkan Aziz Yıldırım, bu yılın Ocak ayında oynanan maç için kente gitmiş ancak cezalı olduğu için karşılaşmayı otelde televizyondan seyretmişti.
Ali Koç daha önce de Galatasaray derbisini 10 yıl sonra Türk Telekom Stadı’nda izleyen ilk Fenerbahçe Başkanı olmuştu.
Ayrıca Koç geldikten sonra Fenerbahçe yıllar sonra Kulüpler Birliği Vakfı toplantılarında başkan düzeyinde temsil edilmeye başlanmıştı.

Öte yandan Trabzon İl Spor Güvenlik Kurulu, 25 Kasım Pazar günü Medical Park Stadı’nda oynanacak Trabzonspor-Fenerbahçe maçına sarı lacivertli takımın taraftarlarının alınmayacağını açıkladı. (Hürriyet)