AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: "Eğer vazgeçen varsa hemen söylesin yollarımızı ayıralım"

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 11 Oca 2022 - 16:27 / Son Güncelleme : 11 Oca 2022 - 16:36

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yöneticiler, Samandıra Can Bartu Tesisleri'ni ziyaret etti. Oyuncular ile bir araya gelen Ali Koç, uyarılarda bulundu. İşte detaylar...

Aygün Özipek - AJANSSPOR

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç ve yöneticiler, Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne yaptıkları ziyarette, oyuncularla bir araya geldi. Takımın kötü gidişatına dair görüş alışverişi gerçekleştiren Ali Koç, oyunculara uyarılarda bulundu.

"Ne yazık ki takım olamadık"

Başkan Ali Koç, futbolcu ve teknik heyet grubuna yaptığı konuşmada, “Bu olumsuz duruma birlikte geldik, Fenerbahçe’yi buradan çıkaracak olan bizleriz. Bireysel olarak hepiniz üst düzey oyuncularsınız ancak ne yazık ki takım olamadık. Kimsenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Eğer buradaysanız vazgeçme, bırakma, boşverme lüksünüz yok! Eğer vazgeçen varsa hemen söylesin yollarımızı ayıralım. Burada olmak, bu formayı taşımak istiyorsanız gereken sorumluluğu alıp durumun ciddiyetinin farkında olduğunuzu gösterin." ifadelerini kullandı.

Son maça kadar mücadele edilecek

Ligin bitmesine 4 aylık süre olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Ali Koç, bu süreçte ayağa kalkıp, Fenerbahçe için gereken mücadeleyi ortaya koyup, ligi olabilecek en iyi noktada bitirmeleri, Türkiye Kupası’nda son maça dek, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde de gidebilecekleri en iyi yere gitmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

Herkes birbirinin elinden tutacak

Fenerbahçe takımının, genç ve gelecek vaad eden oyuncuların yanı sıra büyük kulüplerde forma giymiş tecrübeli isimlerden oluştuğunu ifade eden Başkan Koç, herkesin birbirinin elinden tutarak gerekeni yapması ve bu takımı ayağa kaldırması talimatını verdi.

“Bu süreçte taraftarlarımızı kırdık"

Sözlerini; “Bu süreçte taraftarlarımızı kırdık, üzdük ve onların bizlere olan desteklerinde azalma yaşıyoruz. Her şeyin farkındayız. Ancak takımımız için hepimiz sorumluluğu üstlenip tüm bu zorlukları da birlikte aşacağız.” ifadeleri ile noktalayan Ali Koç, Samandıra ziyaretini oyuncularla bire bir görüşmelerle noktaladı.