Ali Koç: "Güzel günler yakında..."

25 Nisan 2019 22:38- Son Güncelleme - 25 Nisan 2019 19:38
Google news abonelik
Ali Koç: "Güzel günler yakında..."

İstanbul Okan Üniversitesi 2018 Spor Ödülleri sahiplerini bulurken, ödül törenine katılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç sarı lacivertli futbol takımının durumuyla ilgili olarak, her camiada 25-30 senede bir böyle bir dönem olabileceğini söyledi.

Bekir Okan Spor Özel Ödülü'nü alan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, "20'nci yılını kutlayan İstanbul Okan Üniversitesi'ni kutlar, daha nice yıllar dilerim. Tanıtım filminizde öğrenciniz 'Okanlı olmak iyi insan olmaktır' diyordu. Ben de her yerde bir şekilde iyi insan olmayı anlatmaya çalışıyorum. İyi insan olmak çok normal bir şey ancak ülkemizde özellikle son dönemde aranan bir değer oldu. Size tek tavsiyem kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın" dedi.

Fenerbahçe'yi şahlandıramadıklarını dile getiren Koç, "2018 yılında Fenerbahçe'ye seçildik. Fenerbahçe'yi şahlandıramadık. Ancak diğer alanlarda her şey yolunda. Tabii, top çizgiyi geçmeyince yapılan bu işler göz ardı edilebiliyor. Her camiada 25-30 senede bir böyle bir dönem olabilir. Ama güzel günler yakında. Endişe edecek bir şey yok, siz inanmaya devam edin" diye konuştu.

Ali Koç törenin ardından DHA'ya yaptığı açıklamada da şunları söyledi:

"Buraya gelmek ve Bekir bey ile beraber olmak her zaman keyifli. Kendisiyle çok maç seyrettik. İyi bir de Fenerbahçelidir. 8 sene önceki ödül töreninde de vardım. Daha küçük bir yerdeydik ancak o zaman da doluydu salon. Ödüller her geçen sene büyüyor. Bu sene de bize layık görmüşler. Mutluyuz. Gençler beni kendilerine yakın görüyorlar. Bu aralar gençlerden çok ödül alıyoruz. Gençlere iyi birer insan olmalarını tavsiye ediyorum."