AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hasan Çavuşoğlu: Ali Koç ve Acun Ilıcalı ile halı saha maçı yaptık

Ajansspor Editör
Ozan Ermiş
İlk Yayınlanma : 24 Eki 2021 - 21:55 / Son Güncelleme : 24 Eki 2021 - 22:02

Süper Lig'de Fenerbahçe'yi 2-1 yenen Alanyaspor'un başkanı Hasan Çavuşoğlu, maçtan önce Ali Koç ve Acun Ilıcalı ile halı sahada oynadıklarını anlattı. İşte detaylar...

AJANSSPOR-HABER

Süper Lig'de Fenerbahçe'yi 2-1 yenmeyi başaran Aytemiz Alanyaspor'da keyifler yerinde. Akdeniz ekibinin başkanı Hasan Çavuşoğlu maçın ardından yaptığı açıklamada ilginç bilgiler paylaştı.

Halı sahada da Alanyaspor kazanmış

Çavuşoğlu, "Bugün maçtan önce Dereağzı’nda Ali Koç Başkan ile beraberdik. Halı saha maçı yaptık. Acun Ilıcalı da vardı, orada da galip geldik" diye konuştu.

Hasan Çavuşoğlu'ndan TFF ve hakemlere destek

Fenerbahçe mücadelesinden önce hakemlere baskı konusunda bir açıklama yayımlayan Alanyaspor'un başkanı, maçın ardından da aynı şekilde konuştu.

 

Hasan Çavuşoğlu, "Hep TFF'nin üstüne gitmeyle, hakemlerin üstüne gitmeyle bu gemiyi yürütemeyiz. Hep beraber oturalım, konuşalım, çözüme ulaştıralım. Sürekli birilerinin üstüne gidilmesi futbolu geliştirmez, bunu hep beraber yapmamız lazım." dedi.

Çavuşoğlu: Bilmeden sallıyorlar 1 maçta da hoca gider 

Sezon başı Çağdaş Atan ile yollarını ayıran Alanyaspor Kulübü'nün başkanı Hasan Çavuşoğlu ayrıca, "Bir şeyin iyi gitmeyeceğini gördüğünüz zaman, nokta koymalısınız. İki mağlubiyette hoca gönderilir mi? Kardeşim, kulübümde neler olduğunu biliyor musun? TV'den sallıyorsun. Bilmiyorsanız, öğretelim. Bu kulübü, ben bilirim. İyi gitmiyorsa, 1 maçta da hoca gider" diyerek de bir başka çarpıcı açıklamaya imza attı.