"Ali Koç yalnız kalıyor"

Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Selim Kosif, Ajansspor'a yaptığı açıklamalarda başkan Ali Koç'un yalnız bırakıldığını söyledi.
26 Mart 2020 15:23- Son Güncelleme - 26 Mart 2020 15:31
Google news abonelik

Fenerbahçe eski yöneticilerinden Selim Kosif, Ajansspor'a Fenerbahçe'de yaşananları değerlendirdi. Kosif hataları dile getirirken çözüm önerilerini de anlattı.

Barış Şehirlioğlu - AJANSSPOR

'Fenerbahçe için karamsarım!'

"Maalesef çok kötü bir dönemdeyiz. 40 senedir maçlara giderim, hiç bu kadar kötü bir dönem görmedim. Yapılan transferler iyi olacak gibi gözükmüyor. Fenerbahçe için karamsarım. Bugüne kadar yapılanlar acemice bile değil. Devamlı oyuncular geliyor ve gidiyor. Tam bir muamma yaşanıyor."

Şenol Çorlu ile sezon tamamlanmalıdır!

"Ali başkanın yerinde olsam sezon devam ederse eğer Emre ve Volkan'ı değil, alt yapıdaki Şenol Çorlu'yu takımın başına getiririm. Sezonu Şenol hoca ile birlikte alt yapıdan bir kaç genç oyuncuyu oynatarak tamamlarım. Gelecek sezona bir kaç genç oyuncu çıkarabilirsek kulübe faydalı olur. Yeni hoca belirlendiyse planlamalara hemen başlanmalı. Eğer Emre ve Volkan ile sezonun tamamlanması düşünülüyorsa çok yazık."

'Ali Koç yalnız kalıyor!'

'Ali Koç yalnız kalıyor!'

"Futbolcuların özgüvenleri bitmiş. Kurulan kadrolar tamamen yanlış. Fenerbahçe için Ali başkan şanstır ama kendisini yönlendirecek çevresinde kimse yok. Yönetimde futbol bilgisi olan kimse bulunmuyor. Çok iyi bir Fenerbahçeli olan Ali başkan yalnız kalıyor. Yanlış bir ekiple hatalar içinde hatalar yapılıyor. olan Fenerbahçe'ye oluyor. Seyirciye endeksli kulüp olduk. Gelecek sene yapılacak seçimlerde Ali başkan iyi bir ekip kurarak devam etmeli."

Aykut Kocaman'ın kıymeti bilinmedi!

"Ben Alman ekolünden yanayım ama yerli teknik adam da olabilir. Erol Bulut adı geçiyor. Ben olsam hiç düşünmem Aykut Kocaman'ı getiririm. Aykut hocanın kıymeti bilinemedi. Aykut Kocaman'a 2-3 oyuncu transfer edilerek şampiyon olunabilirdi. Erol Bulut 3-4 maç kötü gitse seyirci tepki gösterir."

Ali başkana destek verilmelidir!

"Şu an herkesin Ali başkanın arkasında olması gerekir. Ama yanlışlarını da söylemesi lazım.
Şu an Fenerbahçe için birlik olma zamanıdır. Ali başkan isterse herkes yardımcı olur. Ali başkan istemezse kimse yardım edemez. Ali Koç'un eski başkan ve futbolcularla bir araya gelmesi lazım. Fenerbahçeli olan herkes elini taşın altına sokar"

Temel taşlar yerinden oynatıldı!

Temel taşlar yerinden oynatıldı!

"Eskiden beri kulüpte olanlar gönderildi. Futbolla alakası olmayan kişiler alınıyor. En büyük sorun kulübün temel taşlarının yerinden oynatılmasıdır. Sadece lisan biliyor diye işe alınan personeller var. Bu şekilde başarılı olma şansı yok"

Kendi kalesine öyle bir gol attı ki...