Ali Koç'tan flaş adaylık açıklaması!

21 Eylül 2017 20:13- Son Güncelleme - 21 Eylül 2017 20:13
Google news abonelik

AJANSSPOR - Ali Koç, Fenerbahçe'de başkanlığa adaylığıyla ilgili 1907 Fenerbahçe Derneğinin 25. yıl dönümünde konuştu.

Açıklamalardan Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

"1907 Fenerbahçe Derneği fikri filizlendiğinden itibaren 13 yıl boyunca başkanlık şerefine nail oldum. Ortak paydası Fenerbahçe olan isimlerin konu Fenerbahçe olunca tüm isimleri hatırlama ve onları anma şansımız oldu. Başkanımız stadımız içerisinde maçları oynarken stadı yaptı. Sadece Beşiktaş kendisi yaptı. Hiç unutmuyorum; Galatasaray'ın yeni stadından deplasmanda 2-1 kazandık. O zaman da 'Stadı beğendim.' dedim. Bizim stadımız için 'Kendi öz terimiz var.' dedim ve hala aynı şeyi savunuyorum."

"Derneğimiz çeyrek asırı geride bıraktı. Fenerbahçe'nin gönlümüzde yeri çok farklıdır. Bizler de 1907 olarak ileriye dönük olarak sorumluluğumuz devam etmektedir. İnanıyorum ki derneğimiz çalışmalar yapacaktır. 25 yıllık yolcuğumuzda 19 yılında Aziz Yıldırım da bize eşlik etti. Projeler de üretmemize olanak sağladıkları için her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Bu vesileyle derneğimizin kuruluşuna ilham veren Hüseyin Çakıroğlu, Fikret Arıcan, Mustafa Koç ve birçok isim hepsini saygıyla ve sevgiyle anıyoruz. Takımımıza destek vereceğiz ve sezon sonu güzel günler bizi bekliyor."

"Bu gecenin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese kendim ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Fenerbahçeli ünlü isimlere teşekkür ediyorum. Bu gecenin benim için de ayrı bir yanı var. Her güzel şeyin bir sonu var. 13 yıldır gururla sürdürdüğüm 1907 Fenerbahçe Derneği başkanlığından ayrıldığımı söylemek istiyorum. 2018 Mayıs ayında gerçekleşecek olağan genel kurul için daha şeffaf ve iyi ilerlemesi için sizden izin rica ediyorum. Benden duymadığınız haberlere inanmamanızı rica istiyorum. Bu süreç zorlu bir süreç olacak. Bana sahip çıkan tüm taraftarlara da teşekkürü borç bilirim. Fener ışığı yolumuzu aydınlatsın!"

Ali Koç'un konuşması, Twitter'da da TT listesinde ilk sırada yer aldı.

Ali Koç'un konuşması, Twitter'da da TT listesinde ilk sırada yer aldı.