AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç, İsmail Kartal'a yeni görev önerecek

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 01 May 2022 - 12:39 / Son Güncelleme : 01 May 2022 - 14:35

Yeni sezon için teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'de başkan Ali Koç, İsmail Kartal ile bir görüşme gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde...

Yeni sezon için teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe bir yandan da İsmail Kartal seçeneğini masada tutarken, tecrübeli çalıştırıcıyla bir görüşme gerçekleştirilecek.

Fenerbahçe, Gaziantep karşısında aldığı galibiyetle seriyi 7 maça çıkarırken tribünlerden İsmail Kartal'a gösterilen sevgi gündem konusu oldu.

"Rabbim neylerse güzel eyler"

Tecrübeli teknik adam maç sonunda "Rabbim neylerse güzel eyler" diyerek yönetime mesaj verirken, bitime 3 maç kala halen teknik direktörlük için umudu olduğunu gösterdi.

İsmail Kartal'ın ilk hedefi, ligde kalan 3 maçı en iyi şekilde tamamlamak. Tecrübeli teknik adam böylece başarılı bir şekilde yerine getirdiği görevi yönetime iade edecek.

Ali Koç farklı görev önerecek

Fanatik'in haberine göre; ardından Başkan Ali Koç'la geniş kapsamlı bir toplantı yapacak. Bu görüşmeden gelecek sezona dair verileri, oyuncuların antrenman performanslarından transferde atılması gereken adımlara kadar paylaşacak.

Kartal ayrıca, teknik direktörlük dışında bir görevi düşünmediğini tekrarlayacak. Bu noktada Başkan Ali Koç'un kendisine farklı görevler sunmayı planladığı ifade ediliyor.

Toplantıdan ne karar çıkacağı belirsiz. Ancak İsmail Kartal'ın kulüpteki geleceği bu zirvenin ardından netlik kazanacak.

Ali Koç'un çalıştığı teknik direktörler

İsmail Kartal
Vitor Pereira
Emre Belözoğlu
Erol Bulut
Tahir Karapınar
Z.Murat Göle
Ersun Yanal
Erwin Koeman
Phillip Cocu