Ali Koç'tan transfer mesajı: "Gelenler ve gidenler olacak"

Attila Szalai ve Mesut Özil'i transfer eden Fenerbahçe yeni transfer yapacak mı? Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ligde 1-1 sona eren Sivasspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Maç saati ile ilgili de konuşan Ali Koç'un demeçleri şu şekilde...
21 Ocak 2021 21:15- Son Güncelleme - 21 Ocak 2021 21:17
Google news abonelik

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 1-1 sona eren Sivasspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hava şartları hakkında konuşan Koç, "Bugün hava şartlarına soğuğu eklediğimizde zor olacağını biliyorduk. 1-1 maçın hakkıydı. Sezon sonunda 1 puanın değeri daha iyi belli olacak. Mecnun başkanı misafirlikleri için teşekkür ediyorum" dedi.

"Federasyonun bu konuda hakkını vermek lazım"

Maç saati ile ilgili bir talepleri olmadığını vurgulayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Geçen hafta da söyledim. Maç saatleriyle ilgili talebimiz olmaz. Erzurum'da 4'te oynadık. Federasyona yardımcıo olmak lazım. İnanılmaz yoğun takvimi ayarlamaya çalışıyorlar. Erken saatlerde 3-5 derece daha sıcak olacaktı ama tartışacak veya tenkit edecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Federasyonun bu konuda hakkını vermek lazım" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe transfer yapacak mı?

Transfer sorularına yanıt veren Koç, "Ayrılacak da olacak, gelecek de olacak. İsimleri belli ama zamanı gelince açıklarız" diyerek sözlerini noktaladı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.