Ali Koç’un transfer listesi belli oldu

31 Temmuz 2019 12:47- Son Güncelleme - 31 Temmuz 2019 15:47
Google news abonelik

Farklı kaybedilen B.Münih maçı Comolli ile bir toplantı yapan Ali Koç ve Ersun Yanal transfer için resmen düğmeye bastı. Ersun Yanal, Fenerbahçe taraftarınada mesaj gönderdi.

 

Comolli, transfer listesinde yer alan ve uzun süredir çalışmalar yaptığı isimleri tek tek Başkan Ali Koç ve Ersun Yanal ile paylaşırken, mali tabloları hakkında detaylı bilgileri ikiliye aktardı.

 

İşte o liste...

İşte o liste...

Ajansspor'un elde ettiği bilgilere göre Fenerbahçe’nin transfer listesindeki isimler şöyle:

Eric Maxim Choupo-Moting, Stefan Ilsanker, Orel Mangala, Aleksandar Kolarov, Kjaer, Skrtel, Deniz Türüç, Mert Çetin ve İrfan Can Kahveci.

Comolli futbolcuların kulüpleri ve menajerleri ile bir toplantı yaparak transfereri bir an önce bitirmek için yoğun çaba içine girdi.

 

Öte yandan yönetim Jailson ve Miha Zajc için gelen teklifleri değerlendirmeye alarak, buradan gelecek olan paraları da yeni gelecek isimler için kullanama kararı aldı. Her iki oyuncusun menajerleri İstanbul’a çağrıldı.

 

YANAL’DAN MESAJ VAR

YANAL’DAN MESAJ VAR

Ersun Yanal “Yönetim ile uyum içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hazırlık maçları takımın durumunu görme açısından çok önemli. Bu yüzden bizde eksik yönlerimizi tek tek saptadık ve liste oluşturduk. En kısa zamanda takıma 3-4 ismin katılacak ve lige hazır bir şekilde gireceğiz. Taraftarımız rahat olsun. O sene bu sene. Tek bir amacımız var o da Şampiyon olmak” dedi.