Alman basını yazdı: Trabzonspor, formayı giydirmek istiyor!

Trabzonspor transfer haberleri... Alman basını Trabzonspor'un Almanya'da Schalke takımında oynayan milli futbolcu Ahmed Kutucu'yu transfer etmek istediğini iddia etti. Ahmed Kutucu'ya hangi takımlar transferde talip oldu, Trabzonspor'a gelecek mi? İşte transfer gelişmesi ve detaylar...
14 Ocak 2021 13:40- Son Güncelleme - 14 Ocak 2021 13:44
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Almanya Ligi ekiplerinden Schalke 04'ün formasını giyen milli futbolcu Ahmed Kutucu ile ilgili transfer iddiaları devam ediyor. Ahmed Kutucu, Schalke'den ayrılıp Türkiye'ye mi gelecek? İşte transferle ilgili son gelişmeler ve detaylar...

Ahmed Kutucu'ya Trabzonspor ilgi gösteriyor

Bild'in editörü Kilian Gaffrey'in haberine göre; Ahmed Kutucu, ligin ikinci yarısında hangi kulüpte oynamak istediğine henüz yüzde yüzde karar vermedi. Futbolcuya, Hollanda'dan Heracles ve Türkiye'den de Trabzonspor'dan ilgi var.

Mainz'a transferi için Heidel devrede

Daha önce Beşiktaş'ın da transfer gündemine gelen Ahmed Kutucu, Alman ekibi Mainz ile de anılmıştı. 20 yaşındaki futbolcunun Mainz'a transferi için Schalke ile sıcak ilişkileri bulunan eski yöneticilerinden Christian Heidel'in devrede olduğu öne sürüldü.

Ahmed Kutucu da oynayabileceği bir takıma sıcak bakıyor

2019 yılının başında Schalke ile profesyonel sözleşme imzalayan Ahmed Kutucu'nun da daha fazla forma şansı bulabileceği bir takıma gitmek istediği konuşuluyor. 

Schalke ile sözleşmesi ne zaman bitecek?

Ahmed Kutucu'nun Schalke ile olan sözleşmesi 2022'ye kadar devam edecek. Futbolcu, bu sezon Schalke A Takımı ile 5 maça çıktı ve skor üretemedi.