Alman basınını ikiye böldü! Kruse için transfer iddiası...

Fenerbahçe'den ayrılan Max Kruse ile ilgili bir transfer iddiası ortaya atıldı. Kruse'nin yeni takımı belli oldu mu? Stuttgart ile anlaşma sağladı mı? Alman basını yazdı...
3 Temmuz 2020 08:45- Son Güncelleme - 3 Temmuz 2020 08:49
Google news abonelik

DIŞ HABER - AJANSSPOR

Geride bıraktığımız haftalarda Fenerbahçe’den ayrılan Max Kruse ile ilgili bir transfer iddiası ortaya atıldı. Kruse, hangi takıma transfer olacak? Anlaşma sağladığı bir takım var mı? İşte detaylar…

Kruse, Stuttgart’ta görülünce transfer gündeme geldi

Fenerbahçe’den ayrılan Max Kruse, Stuttgart kulübüne yakın çevrelerde görüldü. Futbolcunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Carl Benz Center’a gitmesi dikkati çekti.

Aslında transferle bir alakası yok

Bazı Alman yayın organları Max Kruse’nin Stuttgart’a transfer olma ihtimali olduğunu iddia ederken, Bild ise bu durumun transferle alakası olmadığını yazdı.

Temiz su sağlayan yardım kuruluşlarına destek veriyor

Temiz su sağlayan yardım kuruluşlarına destek veriyor

Bild’de yer alan habere göre; Max Kruse, Stuttgart’a bir festivale katılmak için gitti. Bilindiği gibi futbolcu Afrika ülkesi Uganda’ya temiz su için su filtresi sağlamak adına bir yardım kuruluşuna destek sağlıyor.

KRUSE’Yİ TRANSFER EDEN TAKIM TAZMİNAT MI ÖDEYECEK? FENERBAHÇE YÖNETİCİSİ ALPER PİRŞEN’İN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYIN…

Sosyal medyadan da teşekkür etti

Werder Bremen’in eski oyuncularından biri olan Kruse, temiz su sağlamak için yapılan bu girişime destek verenlere de sosyal medya hesabından teşekkür etti.

Fenerbahçe’den neden ayrıldı?

Max Kruse, geçen Perşembe Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tek taraflı feshetmişti. Alman basını, Fenerbahçe’nin Kruse ile ilgili hukuki yollara başvuracağı bilgisini de okurlarıyla paylaştı.

AJANSSPOR FENERBAHÇE MUHABİRİ BARIŞ ŞEHİRLİOĞLU, KRUSE AYRILIĞININ PERDE ARKASINI YAZDI. O HABER İÇİN TIKLAYINIZ…

Kruse, Fenerbahçe'de bu sezon kaç gol attı?

Kruse, Fenerbahçe'de bu sezon kaç gol attı?

32 yaşındaki futbolcu Max Kruse bu sezon Fenerbahçe’de 23 maçta 1873 dakika süre aldı ve 7 gol 7 asistlik performans sergiledi

Kruse'nin Fenerbahçe'ye maliyeti ne kadardı?

3 yıllığına Fenerbahçe’ye katılan Max Kruse’nin maliyetiyle ilgili olarak resmi açıklama yapılmamıştı. Futbolcunun Fenerbahçe'de yıllık 2.5 milyon Euro garanti ücret alacağı gündeme gelmişti.