Altay'da Gençer sıkıntısı! Yine sakatlandı...

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'da Gençer Cansev yeniden sakatlandı. Futbolcunun sağlık durumu hakkında konuşan teknik direktör Yücel İldiz, oyuncunun İstanbul'da operasyon geçireceğini duyurdu.
28 Ağustos 2020 14:26- Son Güncelleme - 28 Ağustos 2020 14:26
Google news abonelik

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay’da geçtiğimiz sezonda sakatlık geçiren ve sahalara dönen Gençer Cansev, Afyon kampında yeniden sakatlandı. Gençer Cansev’in sağlık durumu hakkında teknik direktör Yücel İldiz’den bir açıklama geldi.

8 ay içinde ikinci kez sakatlandı

Geçtiğimiz sezonda sakatlanan ve sahalara tekrar dönen Altay’ın stoperi Gençer Cansev, Afyonkarahisar kampında yine sakatlandı. Sağ diz çapraz bağları kopan Gençer Cansev'e İzmir'e gönderilirken, oradan da İstanbul’a gönderileceği belirtildi. Talihsiz stoper 8 ay içerisinde ikinci defa sakatlanarak kulüpte adet şoka sebep oldu.

Yücel İldiz: “En kısa sürede sahalar dönmesini sağlayacağız”

Gençer Cansev’in sağlık durumu ile ilgili konuşan teknik direktör Yücel İldiz, takım olarak sakatlık üzerine çok üzüldüklerini ifade ederek, “Gençer kardeşimiz tekrar sakatlandı ve bu duruma takım olarak çok üzüldük. Tedavisi için İzmir’e gönderdik oradan da İstanbul’da kendi doktoruna gidecek. Sanırım bir operasyon geçirecek. Gençer bizim kardeşimiz ve evladımız. Ailenin bir parçası hep içimizde olacak hep bizimle olacak. İnşallah bizde onu motive ederek en kısa sürede sahalara dönmesini, kulüp olarak sağlayacağız. Bu hadise biz üzdü” dedi.