Altay'da transferde hareketli saatler yaşanıyor!

04.06.2018 16:36 - Son Güncelleme -
Altay'da transferde hareketli saatler yaşanıyor!

Spor Toto 1.Lig'e yükselen Altay'ın Altay yönetimi iç transferde oyuncuların alacağı ücretlerde fedakarlık isteyecek. Anlaşma sağlanmazsa vedalaşılacak

Spor Toto 1. Lig'e 7 yıl sonra dönen Altay'da hem iç hem de dış transferde haziran ayında hareketli günler yaşanacak. Bu ay içinde Türkiye Futbol Federasyonu'ndan gelecek yaklaşık 2.6 milyon liranın temlik ve icra dosyalarına gidecek olmasından dolayı transferde henüz somut bir adım atamayan Özgür Ekmekçioğlu yönetimi, iç transferde de kemer sıkacak. Sözleşmesi devam eden oyuncuların kontratlarında geçen sezon başında şampiyon olunması halinde yüzde 30 artış maddesinin olduğu siyah beyazlılarda, Ekmekçioğlu yönetiminin hem anlaşması biten, hem de devam edenlere yeni şartlarda sözleşmeler sunacağı öğrenildi.

MASAYA OTURULACAK

Kulislerde Muharrem Ozan Cengiz, Ozan Sol, Doğan Karakuş, Fatih Gül ile İbrahim Ferdi Coşkun'la devam edilmeyeceği konuşulurken, anlaşması biten Murat Uluç, İbrahim Akın, Murat Türkkan, Hayrullah Çelik ve Hüsamettin Yener'le bu hafta içinde masaya oturalacak.

VEDA EDİLEBİLİR

Sözleşmesi devam eden İbrahim Öztürk, Serkan Sözmen, Ferhat Çulçuoğlu ve Egemen Gençalp'le yeni sezon için ücretlerde pazarlık yapılacak. Oyuncularla uzlaşılamaması halinde ise vedalaşılacağı öğrenildi.

üye olmadan yorum yazmak istiyorum üyeyim giriş yapmak istiyorum (Yeni Asır)

Daha önce böyle bir penaltı gördünüz mü

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up