• Diğerleri

"Anlatacak bir şeyim yok"

24 Ağustos 2017 20:08- Son Güncelleme - 24 Ağustos 2017 20:08
Google news abonelik

AJANSSPOR - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Vardar'a 2-1 yenilerek  Avrupa Ligi'ne veda ettikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Kocaman'ın sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

Her ne kadar ilk maçta skor dezavantajlı görünse de hayal kırıklığı tüm takıma hakim. Yüksek enerjiye sahip taraftarı yanımıza çekmekti, bu yerle yeksan etti. Burada bu enerjiyi kaybetmek yıkıcı olur. Bu takım için bu enerjiyi karşımıza almak sıkıntı olur. Bir şekilde zaten öne geçecektik bu görünüyordu. 2-0 gibi handikaplı skordan sonra basit gol yemeden sonuna kadar taşımak gerekiyordu. Rakibin en büyük gücü kontra atak takımı olmasıydı. Başımıza geldi... Yapılacak bir şey yok.

Basın toplantısı

Basın toplantısı

Kocaman basın toplantısında ise, "Bugün de golü attığımız dakikaya kadar çok büyük destek verdiler. Temel olarak üzüntüm burada. Söyleyecek, anlatacak bir şeyim yok. Maçtan önce söylediğim şey; hızlı oyunculara sahip ve direkt olarak kaleye gitmeye çalışan takıma karşı saha düzenini bozmamaktı. Golden sonra turu geçme arzusu sahada olan dağılımı dağıttı. Gol için söyleyecek bir şey yok. Anlatacak bir şeyim yok. Bu nedenle de soru kabul etmeyeceğim" ifadesini kullandı.

Milwaukee Bucks 122 - 101 Portland Trail Blazers