AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Antalyaspor'dan Şehit Eren Bülbül İle Özkan Sümer'in Mezarlarına Ziyaret

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 01 Mar 2022 - 18:28 / Son Güncelleme : 01 Mar 2022 - 18:30

Antalyaspor Kulübü Başkanı Aziz Çetin ve yöneticiler, şehit Eren Bülbül ile Trabzonspor'un efsane ismi Özkan Sümer'in mezarlarını ziyaret etti. İşte detaylar.

Kırmızı-beyazlı kulübün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde bu akşam deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak Antalyaspor kafilesiyle kente gelen Kulüp Başkanı Çetin ve yönetici Aytaç Altay ile Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan'ın, şehit Eren Bülbül'ün Maçka ilçesine bağlı Köprüyanı Mahallesi'ndeki kabri ile Özkan Sümer'in aynı ilçedeki mezarına ziyaret gerçekleştirdiği bildirildi.

Çetin ve beraberindekilerin, Maçka kırsalında 11 Ağustos 2017'de PKK'lı teröristlerle sıcak temas sırasında şehit olan Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül'e de taziyelerini ilettiği belirtildi.

Özkan Sümer için, “Bir futbol bilgesiydi. Türk sporuna büyük katkılar sunan, yeri doldurulamayacak bir isimdi" diyen Çetin, şehit Eren Bülbül'ün ise vatanseverliğiyle destanlaştığını söyledi.

Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül ile bir süre sohbet eden Çetin, "Allah şehitlerimizden de onların ailelerinden de razı olsun. Bizler de sizin evladınızız" dedi.