Anti-Fenerliyim dedi ortalık karıştı!

12.03.2016 08:18 - Son Güncelleme -
Anti-Fenerliyim dedi ortalık karıştı!

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin dünkü toplantısında tutanaklara geçen bir konuşma, sarı lacivertli taraftarları çok kızdırdı.

Genel Kurulu yöneten Başkanvekili Pervin Buldan, UEFA Avrupa Ligi'nde Portekiz temsilcisi Braga ile karşı karşıya gelen ve 81. dakikada attığı gol ile maçı 1-0 kazanan ve kupada yoluna devam etme şansını artıran Fenerbahçe'yi Meclis'te tebrik etti.

"ANTİ FENERLİYİM" 
Birleşimi kapatmadan önce "Ben bir Galatasaraylı olarak, her şeye rağmen Fenerbahçe'ye başarılar dilerim" diyen Buldan'a, CHP'li Veli Ağbaba karşı çıktı...

Ağbaba, "Ben o kadar centilmen değilim... Anti-Fenerliyim" sözleriyle başarı dileğine katılmadığını ifade etti.

Tutanaklara geçen bu konuşma tepki topladı. Bazı Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medyadan Ağbaba'nın sözlerini paylaştı.

12numara.org başta olmak üzere çok sayıda sosyal medya grubu Ağbaba'ya çok ağır tepkiler gösterdi. 

TWITTER'DAN ÖZÜR DİLEDİ
Tartışmanın büyümesi ve tepkilerin artması üzerine açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Twitter'dan yayınladığı mesaj ile özür diledi. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel'i kızdırmak için şaka mahiyetli söylediğim sözler yanlış anlaşılmıştır. İstemeden kırdığım Fenerbahçe camiası ve taraftarlarından tüm samimiyetimle özür diliyorum" dedi.

Gazeteci Uğur Dündar da Ağbaba'nın bu tweetini kendi Twitter hesabından paylaştı.

Barcelona'da atılan en güzel rövaşata golleri

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up