Aram Markaroğlu'ndan flaş Ali Koç ve Aykut Kocaman açıklaması!

11 Mayıs 2018 15:21- Son Güncelleme - 11 Mayıs 2018 15:30
Google news abonelik

Fenerbahçe Kulübü Divan Kurulu Üyesi Aram Markaroğlu, sarı-lacivertli ekibin Ziraat Türkiye Kupası’na veda etmesi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Başkan adaylarından Ali Koç’un seçim listesinde yer alan Markaroğlu, “Seçim yarışından çekilecekler” şeklinde çıkan haberlere açıklık getirdi. Ayrıca Markaroğlu, ”Sayın Ali Koç’u bilemem ama benim hayalimdeki teknik direktör Aykut Kocaman değil” ifadelerini kullandı.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Aram Markaroğlu’nun açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde;

"Fenerbahçeliler isyan etmekten vazgeçti, kabullenir oldu"

"Fenerbahçeliler isyan etmekten vazgeçti, kabullenir oldu"

Maalesef Fenerbahçe vasat bir takım haline geldi. Fenerbahçeliler isyan etmekten vazgeçti, kabullenir oldu. Bu bir maçtan çok daha fazlasıdır. Bu durum bizleri yaralıyor. Fenerbahçe artık bazı şeyleri kabullenir oldu, bu girdaptan çıkmak gerek. Artık futbolcusu da antrenörü de başarısızlığı yadırgamamaya başladı. Bir de bir haber var, soyunma odasına futbolcular yemek söyledi şeklinde… Bu böyle olmuşsa zaten herkes her şeyi kabul etmiştir. Eğer Fenerbahçe futbolcusuysa, olanlara isyanı varsa, öyle bir kudreti kalmışsa böyle şeyleri aklına getirmemeli. Elbette aç kalsınlar demiyorum ama Fenerbahçeli futbolcular isyan etme durumu bile kalmamıştır demektir.

"Hayalimdeki teknik adam Aykut Kocaman değil"

"Hayalimdeki teknik adam Aykut Kocaman değil"

Ali Koç’un seçim ekibinin içindeyim. Aykut Kocaman’ın geleceği konusunu konuşmadık. Ali Bey’in yerine bir şey diyemem. Ama kendi fikrimi paylaşabilirim. Ali Koç, ”Aykut Kocaman’ın yeri başkadır” dedi. Benim için de öyle. Fenerbahçe’ye futbolcu ve teknik adam olarak hizmet vermiştir. Tabii ki bir yönetim kurulu olacak ve beraber devam edip etmeyeceği düşünülecek. Fakat; Fenerbahçelilerin hayalindeki hoca mıdır? Şahsen benim hayalimdeki teknik adam Aykut Kocaman olamaz.

"Ali Koç çekilecek şeklindeki haberler seçim taktiği, strateji"

"Ali Koç çekilecek şeklindeki haberler seçim taktiği, strateji"

Seçim telaşının içindeyiz. Karşımıza çıkan net bir tablo var. Ali Koç ve yönetimi bu seçimi açık bir farkla kazanacak. Ali Koç çekilecek şeklindeki haberler yayılıyor. Bu bir seçim taktiğidir, stratejidir. Bu yönde çıkan haberlere itibar edilmemeli.

"Ali Koç'un çekilmek gibi bir fikri kesinlikle yok, seçimi kazanacak"

"Ali Koç'un çekilmek gibi bir fikri kesinlikle yok, seçimi kazanacak"

Bahsettiğim stratejiyi tabii ki mevcut yönetim yapıyor demiyorum ama o tarafı destekleyen insanların dile getirdiği hususlardır diye düşünüyorum. Ali Koç’un çekilmek gibi bir fikri yok. Kimse aklından böyle bir şey geçirmesin. Sayın Ali Koç ve yönetimi bu seçimi farklı kazanacaktır. Bu çabaları boşa çıkacak.

Ali Koç, Aykut Kocaman için ne demişti?

Ali Koç, Aykut Kocaman için ne demişti?

Fenerbahçe Başkan Adaylarından Ali Koç, Aykut Kocaman ile ilgili basın mensuplarının soruları üzerine şu yanıtı vermişti;

"Aykut Hoca'nın benim gönlümdeki yeri başkadır. Kupa kazanmasa bile gönlümdeki yeri başkadır. Aykut Hoca, bir hocadan çok daha fazlasıdır. Bunu 3 Temmuz'da da, yakın zamanda da gördük.  Hem saha içinde hem de saha dışında duruşuyla Fenerbahçe'nin gönlündeki yeri başkadır. Aykut hocaya başarılar diliyorum. Umarım daha çok kupalar alır. Fenerbahçe zenginliğinin parçasıdır."