Arda'nın sakatlığı Real Madrid doktoru Niko Mihic'in sonu oldu!

İsa Kethüda
12.11.2023 - 16:54 | Son Güncellenme: 12.11.2023 - 16:59

İspanya Ligi takımlarından Real Madrid, milli futbolcu Arda Güler'in sakatlıklarından sonra kulüp doktoru Niko Mihic'in işine son verdi. İşte detaylar.

Arda'nın sakatlığı Real Madrid doktoru Niko Mihic'in sonu oldu!

İspanya'nın Real Madrid Kulübü, 2017 yılından bu yana takım doktoru olan Hırvat Niko Mihic'in görevine son verirken, İspanyol basını bu kararın arkasında "Arda Güler olayının" olduğunu iddia etti.

Şüphe yaratması üzerine görevinden alındı

Marca gazetesi, Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez'e ve Hırvat futbolcu Luka Modric'e çok yakın bir isim olarak bilinen doktor Mihic'in, özellikle Arda Güler'in sakatlıkları sonrasında uyguladığı tedavi yöntemlerinin "şüphe yaratması" üzerine görevden alındığını ileri sürdü.

Kulüpteki doktor ekibinin başındaki isim olan Mihic'in, gerek Arda Güler gerekse Eder Militao ve Thibaut Courtois gibi sakatlık problemi yaşayan futbolcuların tedavi süreçlerinde aldığı kararların tartışıldığını yazdı.

İlgini Çekebilir
Cimbom, Fener'i son dakikada yıktı!
Habere Git

Arda'nın sezon öncesi ABD'deki hazırlık kampında sağ dizinde yaşadığı menisküs sakatlığı sonrasında ameliyat olması için 2 hafta beklendiğini hatırlatan İspanyol gazetesi, sonrasındaki tedavi süreçlerinin de çok fayda sağlamadığını, Türk futbolcunun sakatlıklarının tekrarladığını belirtti.

6 yıl görevde kaldı

Real Madrid'in mevcut gidişattan memnun olmadığı için 6 yıl sonra doktor Mihic ile yollarını ayırdığı kaydedildi.

İlgini Çekebilir
Dev operasyon! Cimbom, Chelsea'nin yıldız ismi için harekete geçti
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler