Abdurrahman Arıcı: "Babalarının Sayesinde Bir Yerlere Gelenlere Ahkam Kestirtmem"

27.09.2022 - 10:10 | Son Güncellenme: 27.09.2022 - 10:13

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, "Babalarının sayesinde gelmemiştir" dedi. İşte detaylar.

2022-2023 sezonu açılışı için Kütahya’nın Emet ilçesindeki törene katılan TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, sert açıklamalarda bulundu.

"Bu onlara son uyarımdır"

bizlere çamur atmasınlar. Bu onlara son uyarımdır. Bundan sonra eleştirimin dozunu daha da artırarak üzerlerine gideceğim. İstanbul’un yaptığı iftar yemeğinde hakem kardeşlerimizin parasıyla protokole onları oturtanları da uyarıyorum. 

"Babalarının sayesinde gelmemiştir"

Her hafta hakemleri eleştiriyorum diye küfre varan derecede hakaretler yağdıran kişileri protokole oturtamazsınız. Buna hakkınız yok. Hakemlik ile ilgili Ankara, İstanbul, İzmir’de babalarının sayesinde bir yerlere gelenlere ahkam kestirtmem! Anadolu’yu ayrı tutuyorum. Anadolu hakemleri kendi mücadeleleriyle bir yerlere gelmişlerdir. Babalarının sayesinde gelmemiştir.

İlgini Çekebilir
Trabzonspor'da bir imza daha! Anlaşma son aşamada...
Habere Git

"Biz Anadolu sayesinde buralardayız"

İstanbul, Ankara, İzmir’de babaları sayesinde bir yerlere gelecekler sonra Türk hakemliğine yön verecekler. Yok öyle bir şey. Biz Anadolu sayesinde buralardayız. Anadolu’nun gücüne her zaman inanıyorum. Bu benden sonra da devam edecektir. Bunun mücadelesini hep beraber vereceğiz. 2022-23 yılında hakem, gözlemci ve futbolcu kardeşlerimize ve bütün paydaşlara başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Senin için hazırladığımız haberler