Artık omuz omuza verecek!

Hakan Çalhanoğlu’nun babası Hüseyin Çalhanoğlu, Gökhan Töre ile yaşadığı sorunlardan ötürü kısa bir süre Milli Takım’dan da kopan oğlunun Töre ile omuz omuza mücadele edeceğini söyledi.
25 Mart 2015 10:35- Son Güncelleme - 27 Mart 2015 12:46
Google news abonelik
Artık omuz omuza verecek!

Hürriyet'in haberine göre; Gökhan Töre ile milli takım kampında yaşanan silahlı olaydan sonra Beşiktaşlı oyuncuyla aynı takımda oynamak istemediği için 196 gün ay yıldızlı formadan uzak kalan Hakan Çalhanoğlu’nun babası Hüseyin Çalhanoğlu, iki oyuncu arasında artık sorun kalmadığını söyledi.

Çalhanoğlu, “Önceki gün Hakan ile de konuştum. Her şey geride kaldı. Hakan’ın Gökhan ile de başkasıyla da sorunu yok. Hepsi Türkiye’nin başarısı için omuz omuza mücadele edecek” dedi.

"ÖMER DE GELSEYDİ SEVİNİRDİM"
Fatih Terim’in, Hakan için aracılık yapan Leverkusen-Avrupa Galatasaray Dernekleri Federasyonu Asbaşkanı Ayhan Yıldız’ı kırmadığını da kaydeden Hüseyin Çalhanoğlu, “Fatih Terim’de önemli bir büyüklük gösterdi” dedi. Milli daveti reddeden Ömer Toprak’a ise saygı duyduğunu belirten Hüseyin Çalhanoğlu, “Bu Ömer’in kararı. Gelseydi sevinirdim” dedi.

Oğlunun milli takıma dönmesinden tüm ailenin gurur duyduğunu vurgulayan baba Çalhanoğlu, “Umarım Hakan, Hollanda’ya frikikten gol atar ve tüm Türkiye’yi sevindirir” dedi.