Bahçeli 5 aylık maaşını bağışladı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, koronavirüs (COVID-19) ile mücadele için oluşturulan Biz Bize Yeteriz Türkiye'm Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 aylık maaşını bağışlayarak destek oldu. Peki Bahçeli ne kadar kazanıyor? Bahçeli'nin maaşı ne kadar? MHP Lideri aylık kaç para alıyor?
30 Mart 2020 23:17- Son Güncelleme - 30 Mart 2020 23:18
Google news abonelik

İlk olarak Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve dünyanın birçok noktasına yayılan koronavirüs Türkiye'nin de bir dizi önlem almasına neden oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından sonra karantinalara başlayan Türkiye, özellikle maddi durumu iyi olmayan, yecmiye usulü çalıştığı için dışarı çıkmak zorunda olan ailelere destek olmaya başladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oluşturulan Biz Bize Yeteriz Milli Dayanışma kampanyası için 5 aylık maaşını bağışlayacağını Twitter hesabından kamuoyu ile paylaştı.

Bahçeli, "Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz. Bugün akşam Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dikkatle takip ettim. 'Biz bize yeteriz' diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası hakikaten takdir ve tebriğe layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız. 'Ben, sen' yok, 'biz' varız. Çetin şartları omuz omuza birlikte göğüsleyeceğiz. Nitekim biz Türkiye'yiz. Biz Türk milletiyiz. Birlikte çok daha güçlüyüz. Kovid-19'a asla teslim olmayacağız." ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli'nin maaşı ne kadar?

24. Dönem Osmaniye Milletvekili olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aylık 25 bin TL maaş alıyor.

5 aylık maaşını Milli Dayaınışma kampanyasına hibe eden Bahçeli, toplam 125 bin TL bağışta bulunacak.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!