Bakan Kılıç'tan Beşiktaş Kulübüne taziye mesajı

11.12.2016 12:19 - Son Güncelleme -
 Bakan Kılıç'tan Beşiktaş Kulübüne taziye mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Vodafone Arena yakınında dün düzenlenen terör saldırılarında hayatını kaybeden Beşiktaş Kulübünün kongre üyesi Vefa Karakurdu ve Kartal Yuvası çalışanlarından Tunç Uncu için taziye mesajı yayımladı.

Bakan Kılıç, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Dün Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrası terör karanlık yüzünü bir kez daha gösterdi. Beşiktaş Vodafone Arena yakınında düzenlenen hain terör saldırılarında çok sayıda polisimiz ile sivil vatandaşlarımız şehit oldu. Bu insanlık dışı terör saldırılarında Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Beşiktaş Kongre Üyesi Vefa Karakurdu ile Kartal Yuvası çalışanlarından Tunç Uncu'nun da hayatını kaybettiğini büyük bir teessür ile öğrenmiş bulunuyorum. Bu hain saldırılarda hayatını kaybeden polis ve sivil şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, Beşiktaş Kulübüne, Emniyet Teşkilatımıza ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum. Saldırılarda yaralanan polis ve vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum." 

Ergin Keleş: "Benim kalbimde ağır parçalanmışlık, terk edilmişlik ve engellenmişlik var. Orada görünüyor mu hocam? Görüyor musunuz?"

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up