Bakkal: ''Beşiktaş'ı bu kadar rahat oynatırsanız...''

16.08.2015 21:15 - Son Güncelleme -
Bakkal: ''Beşiktaş'ı bu kadar rahat oynatırsanız...''

Mesut Bakkal'ın yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalardan Ajansspor tarafından derlenenler şöyle:
"Maça kötü başladık. Maçtan önce oyuncularla konuştuğumuz orta sahayı iyi kapatmamız gerektiği söyledik. İlk yarıda böyle sıkıntı yaşadık. Golü yedikten sontra beraberliği sağladık. devre sonunda korktuğumuz bir gol yedik.
Beşiktaş'ı bu kadar rahat oynatırsanız çok problem yaşarsınız. Mağlubiyeti hak ettik mi, ettik. Mücadele etmezseniz kim olursanız olun. Orta sahadaki sorunu çözmemiz gerekiyor. Elini kolunu sallaya kalenize böyle kolay gelinemez. Kötü takım değiliz ama takım savunmasındaki eksiği halletmemiz gerekiyor."

Basın toplantısı
Bakkal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında ise ilk yarıya oyun olarak kötü başladıklarını, takım savunması konusundaki eksikliklerin, mağlubiyeti getirdiğini ifade etti.

İlk yarı beraberliği yakaladıktan sonra orta sahaya takviyeler yapmalarına rağmen basit goller yediklerini ifade eden Mesut Bakkal, "Bugün maalesef sporseverlerden özür dilemek istiyorum. Böyle bir mücadele olmaz. Bunu çözmemiz gerekiyor. Adamı rahatsız etmezseniz, Beşiktaş gibi maçları kazanmanız zor" dedi.

Bakkal, takım savunmalarını geliştirmeleri gerektiğine vurgu yaparak, eksikliklere bakarak, doğruyu bulmaya çalışacaklarını anlattı.

Kötü bir takım olmadıklarını söyleyen Bakkal, şöyle devam etti:
"Böyle mücadele etmememiz lazım. Benim oyuncularım bu kadar kötü değil. Bizim bunları halletmemiz gerekiyor. Benim teknik direktörlük hayatımda 5 gol yediğim bir kaç maçtan biridir, üzülerek söylüyorum. Bugün mücadele etmedik, edemedik. Kötü takım değiliz ama iyi takım sahada belli olur."

Bakkal, oyuncularının performanslarının daha iyi olduğunu ve karşılaşmanın ölçü alınmaması gerektiğini sözlerine eklerdi. 

Barcelona'nın yıldızı Dembele'nin 4 efsanesi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up