Barış Murat Yağcı, Anadolu Efes'te oynadı mı?

Survivor Barış Murat Yağcı, Anadolu Efes'te ne zaman oynadı? Hangi yıllarda? Survivor 2020'nin en başarılı yarışmacılarından Barış Murat Yağcı'nın Anadolu Efes'te oynadığı yıllar, okuyucular tarafından merak ediliyor. 1991'de İzmir'de doğan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir. Peki Survivor Barış Murat Yağcı, Anadolu Efes'te ne zaman oynadı? İşte detaylar...
15 Mayıs 2020 17:58- Son Güncelleme - 15 Mayıs 2020 18:02
Google news abonelik

Survivor Barış Murat Yağcı, Anadolu Efes'te oynadı mı? Ne zaman oynadı? Barış Murat Yağcı, hayatının dönüm noktası olan Anadolu Efes Spor Kulübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Öte yandan eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir. Peki Survivor Barış Murat Yağcı, Anadolu Efes'te ne zaman oynadı? İşte detaylar...

Survivor Barış Murat Yağcı, Anadolu Efes'te ne zaman oynadı?

Survivor'un dikkat çeken yarışmacılarından Barış Murat Yağcı, İzmir'de dünyaya geldi. 1991 doğumlu yakışıklı oyuncu gençlik döneminde basketbol da oynadı.

İzmirspor'da basketbol hayatına başladı. On iki yaşında Efes Pilsen'e transfer oldu. 8 sene süren basketbol hayatının ardından sakatlığı nedeniyle basketbolu bırakmak zorunda kaldı.

Barış Murat Yağcı kimdir?

Survivor Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğmuştur.

Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Kulübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır.Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci seçildi. Yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı.

İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı.

Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı.

Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.

Mesut Özil - En Güzel 5 Gol | Premier League (2014/15 - 2017/18)