"Başımıza gelenler inanılmaz"

22 Haziran 2020 00:01- Son Güncelleme - 22 Haziran 2020 00:09
Google news abonelik
"Başımıza gelenler inanılmaz"

Konyasporlu futbolcular Milosevic, Skubic ve Ömer Ali Şahiner, Sivasspor ile 2-2 berabeer kaldıkları maçın ardından açıklamalar yaptı.

Konyaspor'un ikinci golünü atan Milosevic, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Sezon boyunca elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bugün de şanssızlık peşimizi bırakmadı. 3 puanı elimizden kaçırdık. Gol atmak iyi bir duygu ama kazanamamamız iyi olmadı" dedi.

Yeşil beyazlıların tecrübeli ismi Ömer Ali Şahiner ise "Aradan sonra dönüş zor olacaktı. Baktığımızda bence bizim adımıza son iki haftada kaybedilen 5 puan var. Gergindik. Net pozisyonlarla beraber galibiyeti kaçıran taraftık. Sıkıntılı stresli haftalara giriliyor. Telafisi olmayan maçlar geliyor. Çok daha zor geçecek bizim adımıza. Umarım bir anca önce kazanmaya başlarız. Bizim adımıza yakışmayan bir durumdayız" dedi.

Ömer Ali bir an önce toparlanmaları gerektiğini vurgulayarak, "Bazen olmayınca olmuyor. Ankara'da olanlar geçen hafta, bu maçta kaçırdıklarımız. Geçmişte yaşayamayız. Bir an önce ayağa kalkmalıyız. Umarım bir an önce bunu başarırız.
Normalde dinlenme süreci olmalıydı. Salgından sonra uzun bir süre oldu. Biraz zorluğunu yaşadım. Bir an önce ben de dahil hepimiz kendimizi toplamalıyız. Kalan haftalar çok önemli. İşimiz zor bu bir gerçek, kenetlenerek bu durumdan çıkabiliriz" diye konuştu.

Takımının beraberlik golüne imza atan Skubic ise, "Açıkçası bir şeyler söylemek zor. Başımıza gelenler inanılmaz. Tüm sezon boyunca başımıza gelenler inanılmaz. İki puan kaybettik. Önümüzde 6 maç daha var. Bunlara odaklanmalıyız. Galibiyete odaklanmalıyız" ifadesini kullandı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.