• Diğerleri

Başkan açıkladı! Halı sahalar açılıyor

Son dakika haberleri... Halı Saha Futbol Federasyonu Başkanı Bahadır Bulut, halı sahaların açılacağı tarihi duyurdu. Peki halı sahalar ne zaman açılacak? İşte tarihi ve detaylar...
29 Temmuz 2020 20:20- Son Güncelleme - 29 Temmuz 2020 20:21
Google news abonelik
Başkan açıkladı! Halı sahalar açılıyor

AJANSSPOR - HABER

Halı Saha Futbol Federasyonu Başkanı Bahadır Bulut, halı sahaların açılış tarihiyle ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bulut, "Büyük uğraşlar sonucu, halı sahalarımızı faaliyete döndürmeyi başardık. İnşallah 4 Ağustos 2020’de Türkiye geneli bütün halı sahalarımız faaliyetlerine başlayacaklar" ifadesini kullandı.

Bahadır Bulut gün içinde sosyal medya hesabından yaptığı bir diğer açıklamada ise, "Kurban Bayramı'ndan sonra halı sahaların açılmasını bekliyoruz. 81 ildeki bütün halı sahalarımızda gereken her türlü tedbir alınmıştır. Yarın açıyoruz deseler biz hazırız. İnsanlar sokaklarda oynuyor. Sokakta oynayacaklarına dezenfekte edilecek bir ortamda oynamaları daha sağlıklıdır" şeklinde konuşmuştu.

Halı Saha ve Sportif Faaliyetler İşletmecileri Federasyonu (HİSFED) Başkanı Mahmut Gözüaçık ise, "Hamam ve havuzlar açıkken hala sahalarımız kapalı, sinema ve düğün alanları serbestken bin 500 metre kare alanda 14 kişinin futbol oynadığı halı sahalar kapalı, ülkemizde futbol oynamak yasak değil, isteyen istediği yerde halı sahalar hariç kontrolsüzce futbol oynayabiliyor. Her türlü tedbirin alındığı halı sahalar kapalı" demişti.

 Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach (1-3) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20